Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikthor

    nagyúr

    Nem egy haverom-ismerősöm volt már nálam, mutattam nekik mire képes a rendszerem, filmeket is néztünk nem egyszer. Egyik sem mondta utána, hogy húúú Viktor deszar kébeleid vannak fektessél már jobbakat... :DDD Meg de gáz az erősítőd hangminősége, a vetített kép meg ocsmány, vászonról ne is beszéljünk ugye. Nem volt az ablakon kidobott pénz. Mi szeretjük és imádjuk és örülünk, hogy van ilyenre lehetőség egyáltalán. Én tudom, hogy mit hol lehetne fejleszteni vagy javítani persze, de egész egyszerűen nem tudom a nappalit pl egy fekete sátánista szobává alakítani, akkor repülnék... igen családos ember vagyok :D Jó lenne ez vagy az az upgrade persze nem mondom, de már olyan látványos javulást nem tudom hogy hozna e mint anno TSi-ről való váltás RTi-re vagy 1910-es Denonról 4308-ra. Én még egy jobb projektorban látom a fantáziát, meg talán egy subwooferban, de ez a kettő újonnan 2 misi lenne összesen, azt elgondolkodtató, hogy te figy Vik, nem kéne inkább egy Nikon D750 gen 2-es Tamron 24-70el és egy 14 napos hajóút a családdal? Sztem az utóbbit választanám és tojnék a 4K-ra meg a szubbasszusokra :DDD Meg kell becsülni azt amink van és jól priorizálni a pénzköltést. Kábé ennyi. :)

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Új hozzászólás Aktív témák