Hirdetés
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Egy kis ráncfelvarrást kaptak a Gigabyte AERO X16 sorozatú noteszgépei
- Kiegészítette a korábbi Arc meghajtóját az Intel
-
50 - 1
265829 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 06:28 Téma összefoglaló
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Antonius1978
addikt
-
BinLaden
tag
-
Tomi0703
addikt
-
DVlad
őstag
Hali
kell egy komment, hogy visszataláljak..

-
myckey
veterán
-
[HUN]Dani
őstag
Azt vágjátok amúgy, hogy már a tv-ben is reklámozzák a WoT-ot?
Épp az ertéelkettőt néztem és már másodszor mutatták. Beszabehu.. -
zozimoto
aktív tag
-
Moleman
addikt
-
Stauffenberg
nagyúr
Nem hiszem el... egész hétvégén ez megy. Nem lehet egy embereset szorzózni a nap első nyertes csatáival.
Folyton vagy én vagyok a totális barmok között és hiába verek be 2-3k dmg-t és veszítünk, vagy éppen nekünk sorsol céltábla lövészetet az MM, de akkor meg alig jutok oda a tolakodásban, hogy egy embereset belekarmoljak az ellenségbe.
Tegnap meglett a Top Gun medál és 3800 dmg (M4 + gold ammo kreditért), kilőttem 8 ellenséget mire végem lett, mint a botnak. De ezt sem tudta lehozni a csapat és az ellenség fordított. Vesztettünk. Pedig erre szép szorzó járt volna.
Rögtön a következő kört 15>0-ra nyertük nagyjából annyi idő alatt amennyi megállás nélküli átgurulást jelent az ellenség bázisára. Összesen két lövést tudtam bevinni, mindkettő csak lánctalpat szaggatott, mert lökdöstek a többiek és nem tudtam rendesen megcélozni őket.
Azt hiszem az M4 legénységemnek ezen a hétvégén már nem lesz meg a harmadik skill.
-
Looserke
őstag
ugye tudod, hogy 2 fajta creditért vehető HE lőszer van hozzá?
-
Bozso68
őstag
Tomi, mynames köszi a válaszokat!
-
mynames
senior tag
Szevasztok!
Végre valahára meglett a T29 .
5 fő 90%-os az M6-ról, 1 fő 75%-os legénységgel, az M6 nagy ágyújával (ami mintha sokkal rosszabbul teljesítene itt), minden más alappal nem tűnik valami erősnek még. Ez gondolom természetes. Milyen sorrendben fejlesszek, és mikor kezd előjönni a "T29"-erő?
Bevallom, most kissé el vagyok bizonytalanodva.Köszi: Zsolt
mindenképpen a nagy csőre menj rá! Úgy emlékszem ahhoz kelleni fog a lánc. Én free xp-ből pakoltam fel. Azóta jó lett, nagyon jó! Nem aggódok a 8-as közt sem
. Csak hull down és sokat fog bírni. -
Tomi0703
addikt
Szevasztok!
Végre valahára meglett a T29 .
5 fő 90%-os az M6-ról, 1 fő 75%-os legénységgel, az M6 nagy ágyújával (ami mintha sokkal rosszabbul teljesítene itt), minden más alappal nem tűnik valami erősnek még. Ez gondolom természetes. Milyen sorrendben fejlesszek, és mikor kezd előjönni a "T29"-erő?
Bevallom, most kissé el vagyok bizonytalanodva.Köszi: Zsolt
Én tegnap előtt vettem meg. Elsőnek mindenképpen lánc, majd utána a löveg. A továbbira én is kíváncsi lennék
Talán motor, mert elég lomha, torony azt rádió. De off-ba is teszem, mert ezt csak most gondoltam ki. Lehet nem is jó. 
-
Stauffenberg
nagyúr
Csak beírok ide is, hogy meglegyen a topik.
-
Moleman
addikt
A többire nem veszek extrákat, én nem tudok annyit játszani egy tankkal mint ti, mert mire kifejlesztem belőle a következőt, megunom, és el kell adni, hogy legyen kredit a kövire.
Egyszer kell megvenni (amikor felaron van, mint most), aztan egy reszuket (periszkop, alcahalo, szerszamoslada) at lehet tenni a kovetkezo tankokra is.
Tobbi cucc leszerelese 10 goldba kerul, ki lehet birni.Ugyan ez van a legénységgel is, mire kifejlesztem, át kell rakni a következőbe, ezért még sosem volt olyan, hogy a másodlagos képesség ki lenne fejlesztve, pedig már 5000+ csatánál vagyok

Tier5 folott lelassul a fejlodes, kovetkezo tank megszerzesehez lenyegesen tobb XP kell, igy ezalatt a legenyseg is sokkal komolyan fejlodik, mint alacsony szinten.
Pl. stock M103 elitre fejlesztesehez kell kb. 371k XP.
100% legenyseg elso skilljenek kifejlesztesehez kell 220k, masodik skillhez 440k XP.
Vagyis ha mar van egy masfel skilles legenyseged, akkor mire vegere ersz a kilences tanknak, addigra mar a harmadik skillt fogjak tanulni.2x/3x crew bonuszos hetvegek meg plane megdobjak, hiszen akkor a legenyseg 2x/3x annyi XPt kap, mint ami a tankon gyulik.
Amit viszont nem tudtam: kilott csapattag -10% XP.
Átképzésnél a másodlagos képességek %-a ugye nem esik vissza?
Nem.
Csak akkor csokken, ha eldobod a korabban valasztott kepessegeket, hogy mast hasznalj az adott tankon.Nekem tegnap valamiért többet vont le, a SU-26-om lövésébe belefutott egy 4 hp-s szövetséges Leopard, 2400 xp helyett 1900-at kaptam, tehát 20% volt.
Mellesleg miért ilyen szar a SU-26? 50-60-akat sebez, ha talál... Mikor utoljára játszottam vele, 150-200 volt az átlag.
-
Bozso68
őstag
Szevasztok!
Végre valahára meglett a T29 .
5 fő 90%-os az M6-ról, 1 fő 75%-os legénységgel, az M6 nagy ágyújával (ami mintha sokkal rosszabbul teljesítene itt), minden más alappal nem tűnik valami erősnek még. Ez gondolom természetes. Milyen sorrendben fejlesszek, és mikor kezd előjönni a "T29"-erő?
Bevallom, most kissé el vagyok bizonytalanodva.Köszi: Zsolt
-
RAiN91
őstag
A többire nem veszek extrákat, én nem tudok annyit játszani egy tankkal mint ti, mert mire kifejlesztem belőle a következőt, megunom, és el kell adni, hogy legyen kredit a kövire.
Egyszer kell megvenni (amikor felaron van, mint most), aztan egy reszuket (periszkop, alcahalo, szerszamoslada) at lehet tenni a kovetkezo tankokra is.
Tobbi cucc leszerelese 10 goldba kerul, ki lehet birni.Ugyan ez van a legénységgel is, mire kifejlesztem, át kell rakni a következőbe, ezért még sosem volt olyan, hogy a másodlagos képesség ki lenne fejlesztve, pedig már 5000+ csatánál vagyok

Tier5 folott lelassul a fejlodes, kovetkezo tank megszerzesehez lenyegesen tobb XP kell, igy ezalatt a legenyseg is sokkal komolyan fejlodik, mint alacsony szinten.
Pl. stock M103 elitre fejlesztesehez kell kb. 371k XP.
100% legenyseg elso skilljenek kifejlesztesehez kell 220k, masodik skillhez 440k XP.
Vagyis ha mar van egy masfel skilles legenyseged, akkor mire vegere ersz a kilences tanknak, addigra mar a harmadik skillt fogjak tanulni.2x/3x crew bonuszos hetvegek meg plane megdobjak, hiszen akkor a legenyseg 2x/3x annyi XPt kap, mint ami a tankon gyulik.
Amit viszont nem tudtam: kilott csapattag -10% XP.
Átképzésnél a másodlagos képességek %-a ugye nem esik vissza?
Nem.
Csak akkor csokken, ha eldobod a korabban valasztott kepessegeket, hogy mast hasznalj az adott tankon.Értem, köszi

Akkor érdemesebb T5-ön húzni a legénységet, aztán átrakni majd nagyobb tankba, ha azzal játszom?
Pl. a T1HT-ben most fejlődtek ki a másodlagos képességek, de még játszom a tankkal. Érdemes akkor a T32-ben lévő bácsikat berakni, átképezni T1HT-ra, hogy azokat húzzam, a T1-es bácsikat meg T32-re vagy valami más amcsi tankba átrakni? -
AlexWolf
senior tag
Tényleg kaptam. totál abban a hitben voltam, hogy a Radleys medál miatt nem kaptam
(#26) mynames Töltés gyorsító + célzás gyorsító + venti
-
jahrn
senior tag
@jahrn az előzőből Hahh.. Nem kis örömet éreztem tegnap este, mikor: Sold:
'VK 3002 (DB)' sold successfuly. Received + Credits: 794 015. Alig vártam már, hogy meglegyen a 81k xp, és adhassam el a búsba.En 96k xp-t gyujtottem ossze rajta (a kozepso uj motor miatt ami jo lessz 2 masik uj tankhoz) es nem volt faraszto/idegorlo
Mondjuk 3 skilles hullajeloltek csucsulnek bennek ami azert dob a hasznalhatosagan.
Teny hogy a 8.5 buff jot fog tenni a DB-nek. -
nyunyu
félisten
Akkor veszek rá, rá beszéltetek
Ez az egyetlen tank, amiről tudom, hogy nem adom el. A többire nem veszek extrákat, én nem tudok annyit játszani egy tankkal mint ti, mert mire kifejlesztem belőle a következőt, megunom, és el kell adni, hogy legyen kredit a kövire. Ugyan ez van a legénységgel is, mire kifejlesztem, át kell rakni a következőbe, ezért még sosem volt olyan, hogy a másodlagos képesség ki lenne fejlesztve, pedig már 5000+ csatánál vagyok 
A többire nem veszek extrákat, én nem tudok annyit játszani egy tankkal mint ti, mert mire kifejlesztem belőle a következőt, megunom, és el kell adni, hogy legyen kredit a kövire.
Egyszer kell megvenni (amikor felaron van, mint most), aztan egy reszuket (periszkop, alcahalo, szerszamoslada) at lehet tenni a kovetkezo tankokra is.
Tobbi cucc leszerelese 10 goldba kerul, ki lehet birni.Ugyan ez van a legénységgel is, mire kifejlesztem, át kell rakni a következőbe, ezért még sosem volt olyan, hogy a másodlagos képesség ki lenne fejlesztve, pedig már 5000+ csatánál vagyok

Tier5 folott lelassul a fejlodes, kovetkezo tank megszerzesehez lenyegesen tobb XP kell, igy ezalatt a legenyseg is sokkal komolyan fejlodik, mint alacsony szinten.
Pl. stock M103 elitre fejlesztesehez kell kb. 371k XP.
100% legenyseg elso skilljenek kifejlesztesehez kell 220k, masodik skillhez 440k XP.
Vagyis ha mar van egy masfel skilles legenyseged, akkor mire vegere ersz a kilences tanknak, addigra mar a harmadik skillt fogjak tanulni.2x/3x crew bonuszos hetvegek meg plane megdobjak, hiszen akkor a legenyseg 2x/3x annyi XPt kap, mint ami a tankon gyulik.
Amit viszont nem tudtam: kilott csapattag -10% XP.
Átképzésnél a másodlagos képességek %-a ugye nem esik vissza?
Nem.
Csak akkor csokken, ha eldobod a korabban valasztott kepessegeket, hogy mast hasznalj az adott tankon. -
RAiN91
őstag
Átképzésnél a másodlagos képességek %-a ugye nem esik vissza?
-
myckey
veterán
@jahrn az előzőből Hahh.. Nem kis örömet éreztem tegnap este, mikor: Sold:
'VK 3002 (DB)' sold successfuly. Received + Credits: 794 015. Alig vártam már, hogy meglegyen a 81k xp, és adhassam el a búsba.Rokon lelkek vagytok Sütivel
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
ő is így érzett tegnap,mikor eladta a fenébe a DB-tegyébként tegnap meg tegnap előtt 56 illetve majd 70% volt a WIN.
ma viszont az első 10 csatából 9 bukta TR5-ben.
nem baj,még 2 ilyen tízes kör,és le is van rendezve a napi farm,utána jöhetnek a szorzók.
úgy látszik a WÉGÉ most kompenzál
-
Fel
addikt
@jahrn az előzőből Hahh.. Nem kis örömet éreztem tegnap este, mikor: Sold:
'VK 3002 (DB)' sold successfuly. Received + Credits: 794 015. Alig vártam már, hogy meglegyen a 81k xp, és adhassam el a búsba. -
mynames
senior tag
Grat!
Gondolom a legénység nem 75%-os!

Mivel használod? Én kénytelen voltam célzásgyorsítót tenni, mert a célkörbe belefért a Titanic is. Na mire az összeszűkült, addig hatszor kilőttek. Azóta sokkal jobb lett. (+töltésgyorító+álcaháló) -
vbbb
őstag
Próbált ma valaki nvidia kódot beaktiválni? Amikor a www.nvidia.eu oldalra ugrana a kód megadása után, nem tölt be.
-
tank1
tag
32093 az alap érték. erre kap 2x szorzót az event miatt, és 1.5x szorzót a prémium miatt = 96279 + 25000 a top gun-ért = 121279. pont ennyit kapot.
az hogy a nem prémiumhoz mit ír ne azzal foglalkozz, mert a prémiumosból számolja a bónusz, és az írja ki, az nincs visszakerekítve normál értékre.Nem prémiumnál az alapbevételhez nincs hozzászámolva nyilván a másfeles szorzó a prémium miatt.
Viszont az alatta lévő sorban a for event sornál lévő értékhez pedig hozzá van számolva érdekes módon. Ez okozza a kavarodást.helyesen:
received: 32093 , for event: 57093
with premium: 48139 for event: 73139 -
Moleman
addikt
Akkor veszek rá, rá beszéltetek
Ez az egyetlen tank, amiről tudom, hogy nem adom el. A többire nem veszek extrákat, én nem tudok annyit játszani egy tankkal mint ti, mert mire kifejlesztem belőle a következőt, megunom, és el kell adni, hogy legyen kredit a kövire. Ugyan ez van a legénységgel is, mire kifejlesztem, át kell rakni a következőbe, ezért még sosem volt olyan, hogy a másodlagos képesség ki lenne fejlesztve, pedig már 5000+ csatánál vagyok 
Én ötös szint felett mindenre teszek töltésgyorsítót, megér tankonként 10 aranyat a levétel, mert több tucat meccsel kevesebbett kell menni velük, annyival több xp-t hoz a nagyobb DPM miatt.
-
GrG1210
aktív tag
Hali , nekem az elmult 3 napban foton ledobál a játék tálcára valakinek hasonló probléma ? valamai megoldás rá?
-
adrian360
őstag
Hogy a búbánatba számolják ezek az event-et nem bírok rájönni.
Nézzük a te példádat prémium nélkül:
Van ugye az alap bevétel 32.093 ezt duplázná az event, ami lenne 64.186 és hozzácsapná a +25k-t a topgun-ért ami össz 89.186 amiből lejön a rezsi 3.997. Így lenne 85.189.
Totál homály számomra.32093 az alap érték. erre kap 2x szorzót az event miatt, és 1.5x szorzót a prémium miatt = 96279 + 25000 a top gun-ért = 121279. pont ennyit kapot.
az hogy a nem prémiumhoz mit ír ne azzal foglalkozz, mert a prémiumosból számolja a bónusz, és az írja ki, az nincs visszakerekítve normál értékre. -
#95904256
törölt tag
FCM 50t = vesztőgép...

-
RAiN91
őstag
Akkor veszek rá, rá beszéltetek
Ez az egyetlen tank, amiről tudom, hogy nem adom el. A többire nem veszek extrákat, én nem tudok annyit játszani egy tankkal mint ti, mert mire kifejlesztem belőle a következőt, megunom, és el kell adni, hogy legyen kredit a kövire. Ugyan ez van a legénységgel is, mire kifejlesztem, át kell rakni a következőbe, ezért még sosem volt olyan, hogy a másodlagos képesség ki lenne fejlesztve, pedig már 5000+ csatánál vagyok 
-
Moleman
addikt
Én is tettem rá, így hihetetlenül gyorsan lő. De én az 57 mm-es 2 másodperces tankokra is szoktam tenni, mert ha szemtől szembe vagy egy ugyanolyan tankkal, ezen múlhat, hogy te éled-e túl.
-
[HUN]Dani
őstag
-
RAiN91
őstag
T1HT-ra érdemes rakni töltésgyorsítót? Így 3,45s alatt tölt, gondolom nem sok értelme van, de csak 100.000 Ft, ér annyit?
-
SoulReaver
veterán
Túl sokat beszéltek

-
Cucuska2
addikt
Ide kell egyet böffentenem hogy fent legyen a listán.

-
virkir
veterán
-
Moleman
addikt
(#50161) yarsley
Tudom, hogy lehet azokkal is jól játszani, de valahogy ellenemre van, hogy ugyanazzal a löveggel játsszak, mint 1 szinttel lentebb.
Ugyanez megvan a T29-T32-nél is. -
AlexWolf
senior tag
Hogy a búbánatba számolják ezek az event-et nem bírok rájönni.
Nézzük a te példádat prémium nélkül:
Van ugye az alap bevétel 32.093 ezt duplázná az event, ami lenne 64.186 és hozzácsapná a +25k-t a topgun-ért ami össz 89.186 amiből lejön a rezsi 3.997. Így lenne 85.189.
Totál homály számomra.plusz a prémium vagy azt számoltad? illetve szerintem top gunt nem is kaptam
-
Imilenni
addikt
de egyet valaki magyarázzon el nekem:
Tiger miért nem tud 116%-os legénységgel átlőni 12 lövésből egy KV1-est :???
az elmúlt hetekben odáig jutottam, hogy a II.WW legerősebb tankja az V.-ös szintű tankok ellene is veszít.... folyamatosan minden lövése lepattan a 88mm-es lövegnek.... vicc kategória kezd lenni...a célzási sebességen elvileg nem változtattak, de vagy 25-30%-kal lassabban fog célt, mint egy Tiger II.
nem értem...., mit csinálnak a fejlesztők ebből a VII-es szintű német nehézpáncélosból.... komolyan, döhít !
( jah, a KV1-esre kilőttem 12 normál páncéltörőt és 3 talált belőle, és 580 damage-et okozott csak )
Nekem nem volt még ilyen problémám...
Ez nem szimulátor..ez egy árkád játék..bármi megtörténhet
-
virkir
veterán
Hogy a búbánatba számolják ezek az event-et nem bírok rájönni.
Nézzük a te példádat prémium nélkül:
Van ugye az alap bevétel 32.093 ezt duplázná az event, ami lenne 64.186 és hozzácsapná a +25k-t a topgun-ért ami össz 89.186 amiből lejön a rezsi 3.997. Így lenne 85.189.
Totál homály számomra. -
kanyipicske
tag
Hali
kell egy komment, hogy visszataláljak..
-
sith7
félisten
-
Pttypang
veterán
Hmm, nos akkor új topic, új nap, lássunk is neki, kíváncsi vagyok, ma mit hoz nekem az IS

-
AlexWolf
senior tag
-
J.J. András
őstag
de egyet valaki magyarázzon el nekem:
Tiger miért nem tud 116%-os legénységgel átlőni 12 lövésből egy KV1-est :???
az elmúlt hetekben odáig jutottam, hogy a II.WW legerősebb tankja az V.-ös szintű tankok ellene is veszít.... folyamatosan minden lövése lepattan a 88mm-es lövegnek.... vicc kategória kezd lenni...a célzási sebességen elvileg nem változtattak, de vagy 25-30%-kal lassabban fog célt, mint egy Tiger II.
nem értem...., mit csinálnak a fejlesztők ebből a VII-es szintű német nehézpáncélosból.... komolyan, döhít !
( jah, a KV1-esre kilőttem 12 normál páncéltörőt és 3 talált belőle, és 580 damage-et okozott csak )
-
Steelheart2
őstag
Sziasztok.tegnap megvettem az IS-t.Felszerelésnek a ventit,töltésgyorsitto és a célzásgyorsittot rakjam rá? Még a torony és a lánctalp nincs meg igy a 100 as löveget használom,de elég szenvedös lessz vele.Valami taktikát tudtok rá ajánlani?Kb milyen szögben kell beforgatni? Köszi szépen!
-
odrif
MODERÁTOR
-
#65675776
törölt tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
265829 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- AKCIÓ! Intel Core i7 11700K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- HP P5Q58AA Thunderbolt 3 Dock (akár 2x4K felbontás)
- NerdQaxe++ 6.1Th/s 98W Bitcoin miner eladó
- Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 i7-11850H 32 GB RAM 1000GB SSD NVIDIA T1200 Garancia
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Épp az ertéelkettőt néztem és már másodszor mutatták. Beszabehu..


Mondjuk 3 skilles hullajeloltek csucsulnek bennek ami azert dob a hasznalhatosagan.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




