Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Kékes525 #44039 üzenetére

    Hú ha, ez egy kicsit hosszabb történet. Jó egy évvel ezelőtt azt a drivert raktam fel az NFB-15-höz, ami a DAC gyártási szériájához tartozott (2014, júniusi gyártási széria). A képen az alsó, piros soros. Ezzel tökéletesen működött a 64 bites Win 7 alatt, viszont ez a driver nem támogatta az ASIO-t. Augusztus elején frissítettem a Win 10-re, egy kicsit páráztam is, hogy lesznek gondok driverügyileg, de szerencsére minden működött a 10-es alatt is. Ez a kegyelmi állapot október elejéig tartott, amikor kijött néhány frissítés a 10-eshez, és ezek közül valamelyik totál gallyravágta a DAC-ot, mert ezután nem volt hajlandó megszólalni ezzel a driverrel, bármit is mókoltam vele.
    Mielőtt visszaraktam volna a Win 7-et, megpróbáltam a legújabbal, ami elvileg nem ehhez a gyártási szériához készült, és kb. a negyedik-ötödik nekifutásra, ilyen kompatibilitási telepítési módban sikerült valahogy felvarázsolni, és azóta használható újra a DAC, és ezzel már az ASIO is használható. A képen látható 2-es verzió.

    [/L]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák