Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DBob

    őstag

    válasz runner 125 #2279 üzenetére

    SSD-t mármint úgy kap, hogy hdd-t kikapom belőle, és belegyömöszölök egy ssd-t.
    De sajnos ehhez szét kell szedni :S

    7 órát simán megy akkuról. Ez alatt a wifi + böngészést kell érteni, esetleg zenelejátszással. Ez az idő ssd-vel tovább növelhető + rázkódásra is érzéketlen lesz.
    Most nem jut eszembe a program neve, ami megmondja mennyit fogyaszt kb a laptop, egyéb infók mellett. Az mutatott 5 és 8w közti értéket. SSD lecsökkenti 100mW alá a hdd 2W körüli fogyasztását. :K

    Nem tudom hogy a nagyobb akku mennyivel lógna ki. Egyelőre találnom kéne hozzá, de még senki nem reagált sehol a felszólalásomra. Hivatalosan nincs 1101ha-hoz akku ugyanis, a 1005 akkuit használják. Az akkuk is "valami-1005" típusszámmal futnak.

    Szóval ssd + 64wh-s akkuval akár 10 óra is lehet a normál üzemidő.

    még valami: én fehéret vettem, hogy ne látszódjon külsején az ujjlenyomat + egyéb. De az kijelző kerete ettől még fekete :W

Új hozzászólás Aktív témák