Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    válasz vandor01 #71620 üzenetére

    Igen, én is ezt olvastam. Ha egyáltalán lesz repülés, akkor elvileg holnap délben 12:15 kor közvetítik élőben (már fel is iratkoztam :D) ahogyan megkapják a repülési adatokat amiből kiderül, hogy sikerült-e vagy sem, aztán este 20:00-kor pedig lesz egy post-flight stream ahol gondolom már látjuk a fekete-fehér képeket amiket a hasán lévő kamera lőtt, vagy videót amit a roveren lévő Z-cam lőtt, de ezt nem tudom biztosan. Amit maga az Ingenuity lőtt, az elvileg 1 - 2 napon belül fog leérkezni és után a teszik közzé, legalábbis ebben a videóban azt mesélte a Tim Canham. Reméljük, hogy nem törik össze :DDD Ott már sok szemét maradt egyébként, már szép lassan rover talit fognak tartani a marson :DDD
    Én is úgy láttam, hogy visszafelé prögnek csak a rotorok, de szerintem is a teszt része az előre-hátra mozgatás.
    Haha, Github tetszik. Lehet már a sokadik patchment fel, ki tudja :DDD
    Nagyon kíváncsian várom az eredményt, de szerintem minden flottul fog menni és sikeres lesz a teszt emelkedés. Érdemes azt a videót végignézni amit fentebb linkeltem, mert ott bővebben is mesélnek a tesztről és az egész történetről.

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák