- VR topik
- Milyen TV-t vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen monitort vegyek?
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Home server / házi szerver építése
- Samsung LCD és LED TV-k
- Gaming notebook topik
-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
fpeter84 #18184 üzenetére
Isten tudja, ez biztosan valami hardveres bibi lesz... Azt írtad, hogy lehúztad róla a külső hardvert a feltöltés idejére, ugye?
Próbáld már meg, hogy a fordítás közben (vége felé) kézzel reseteled a mega boardot (a rajta lévő reset gombbal), lehetőleg próbáld meg kiszámítani, hogy a reset és a feltöltés kezdete közt ne teljen el 1mp-nél hosszabb idő (asszem ennyit tartózkodik a bootloader download módban, mielőtt elkezdi futtatni a rajta lévő kódot). Esetleg reset helyett húzd ki és dugd vissza jó ritmusérzékkel (
).
Ha így sem megy, akkor próbáld meg ISP-n keresztül felprogramozni, ha az nincs, egy UNO segítségével.
Olyan nincs, hogy nem sikerül
Új hozzászólás Aktív témák
- Canon imagePrograf PRO-6100S plotter - szinte új, 582m2 nyomat
- BenQ PD-3200-U Monitor - Designer 4K 32"
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R 5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA Corsair 650W
- Dymo LabelWriter 400 - Hőpapíros címkenyomtató
- 134 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX8H) - Intel Core i9-13900HX, RTX 4090
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest