Hirdetés

Aktív témák

  • lenoma

    aktív tag

    válasz #90211072 #1547 üzenetére

    Esetleg olvashatnál intel oldalakat, a prohardver cikkben szereplő 10900K 4,8GHz-e Allcore turbo a max turbo nem az összes magra 5,3Ghz. Szóval nem OC az a CPU teszt a 235W-os stress test eredménynél. 250W max keretet állított be az Intel arra a CPU-ra!

    Amúgy nem értelek mért kell ennyire védeni a védhetetlent? Már mint a fogyasztást.
    Igen az intel megnyerte az 1 magos versenyt ha ennek örülsz, de azért számit a különbség, átlag usernél 1 FPS átlagban, ki veszi észre? Aki méricskéli. Én inkább használom a gépet.
    Amúgy nem megy az olvasás?
    Nem engem kell gyözködnöd, van itthon napi használatban Intel és AMD gépem is.
    Ja amúgy van fogyasztás mérőm, azzal is mértem, de az MSI Afterburner is ki tudja írni játék alatt a CPU fogyasztását. Vagy a Hwinfo64 is tudja mérni.

    Mutatnál olyan tesztet, ami szerint az új generációknál az Intelek kevesebbet fogyasztanak terhelve?

    Amúgy volt egy vaterás eladó aki nagy tételben árul hardvert, vettem tőle egy használt GPU-t ami tönkrement hamar, mikor szétszedtem nem volt paszta benne.
    Írtam az eladónak aki a következőket mondta:
    A fém a fémmel érintkezés a leghatékonyabb hőátadást eredményezi ezért eladás előtt mindenről leszedi a pasztát!
    Ő mérnők és tudja. Azt is megemlítette, hogy paszta nélkül kevesebbet fogyaszt a GPU.
    Jelenlegi is többszáz hardvert árul a vaterán!
    Esetleg nem akarsz inkább vele beszélni?
    Hátha ketten össze tudnátok hozni elmélkedve, hogy az Intel CPU-k áramot is termelnek?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák