Hirdetés

2019. július 18., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-13 20:25:50

PROHARDVER!

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, JÁTÉKMÁSOLÁSRÓL, RGH-RÓL, FLASHELÉSRŐL, VPN-ES VÁSÁRLÁSRÓL,MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#601) Воланд válasza Def26 (#599) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#602) figure85 válasza HuMarc (#597) üzenetére

figure85
(PH! addikt)

Miért van az, hogy egy még meg nem jelent eszközről mondunk úgy ítélettét, hogy arról a legtöbb információ még mindig csak következtetés, spekuláció vagy csak szimplán légbőlkapott pletyka?

Az meg, hogy milyen volt a konferencia az szubjektív. Például bármely Nokia konferenciát überel és a Sony is csak annyiban volt más, hogy ott bemutattak pár játékkal többet.

De látom a világ tényleg arra tart, hogy többre értékeljük a magukat prófétának, megmondóembereknek tartó bloggerek/weboldalak/fórumhuszárok véleményét, mint a saját maga álláspontját (pontosabban egyéniségnek tartjuk magunka, meg "függetlenül gondolkodóknak" de mindezeket ilyen emberek véleményére építjük).

Én már a ME3 körül kialakult hisztériarohamoknál is fogtam a fejemet, de ami azóta megy az valami elképzelhetetlen. Bár szerintem az lehet a baj ami maga az internet előnye: bárki bármikor elmondhatja a maga véleményét, kritikáját bárkiről és bármiről, mindezt szinte következmény nélkül. Nem szeretnék most szociológiai dolgokba belemenni, mert csak feleslegesen terhelném karaktereimmel a PH lapcsalád szervereit. Majd egyszer egy logout-os írásba talán kifejtem.

[ Szerkesztve ]

(#603) Alexios válasza HuMarc (#597) üzenetére

Alexios
(PH! kedvence)

Mivel menne a játékok rovására? A játékok 95%-át nem is a microsoft csinálja/adja ki. Vagy most akármelyik fejlesztő emiatt nem fog játékot csinálni xbox-ra mert hogy itt úgy is van nfl, akkor már nem kell? Tehát a gép megjelenésére bejelentenek kb 20 valamilyen játékot, de ez is kevés, vagy nemtetszik, vagy csak köcsög ms mer csak.

(#604) Воланд válasza figure85 (#602) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

mert o megnezte a bemutatot!!negy4negy :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#605) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Úgy veszem észre hogy van itt pár paranoiás egyén. Kémkedés, big brother, kukkol az MS? Na persze...Sőt azt mondom hogy kukkoljon, nem lesz köszönet benne. :D

A 24 órás dolgot meg felejtsétek el, már MS is cáfolta.

Live-Die-Respawn

(#606) bobooo válasza oriic (#605) üzenetére

bobooo
(PH! addikt)

Ott a pont. :U

(#607) Alexios válasza oriic (#605) üzenetére

Alexios
(PH! kedvence)

Pedig minden egyes gamerhez külön embert vesznek fel, hogy amikor csak játszik valaki tudja nézni a microsoft a többmillió user mindegyikét :)
Sőt, nem csak 24órás állandó net kell, hanem megszabják milyen feltöltési sebességel vehetsz xboxot, nehogy a végén még rossz legyen a streamelt videó minősége.

[ Szerkesztve ]

(#608) figure85 válasza Alexios (#607) üzenetére

figure85
(PH! addikt)

Dehogy. Kötelezővé teszik majd a Chatroulette-et. (csak így sokkal több lesz ott a f***verő) :DDD ;]

(#609) Воланд válasza Alexios (#607) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

szerintem meg vagyonvedelmi ceget akar inditani az ms. ejjel-nappal figyelik a lakast, lesz email-es riasztas, meg minden. :DDD

(#610) Skipp válasza Воланд (#609) üzenetére

Skipp
(senior tag)

de akkor remélem, hogy szerelnek lépegető lábakat a konzolra és tartozékként adnak porszívót is, meg havi 30 dolcsiért kitakarítanak hetente kétszer webkamerán át

ha meg nem fizetsz érte, akkor a konzol kieszi a hűtőt, telesz*rja a wc-det és kimegy az ajtón

[ Szerkesztve ]

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#611) Helmoras válasza Alexios (#590) üzenetére

Helmoras
(őstag)

A 100 kval szerintem ala lottel a dolognak, de ne legyen igazam..

A kemkedestol feloket had tuzeljem kicsit, nem feltetlen azon van itt a hangsuly hogy a kamera mit vesz fel hanem a mikrofon resze mondjuk bizonyos kulcs szavakat megfigyelhet....es utana tovabbithatja mar esetleg konkret szemelyhez aki kivizsgalja azt, de szerintem ezzel semmi gond nincs akinek nincs vaja fejen az pont leszarja hogy a normal atlagos eletebol mit vesznek fel, marha megteszik..., ha mondjuk epp orgiat tart az ember gyermeke mondjuk mar lehet hogy erdemes letakarni a kutyut :-)

[ Szerkesztve ]

(#612) Xirtam válasza oriic (#523) üzenetére

Xirtam
(PH! kedvence)

Ezzel szerintem semmi baj nincs, hogy nem volt LIVE a dolog. A rendszer gyorsaságán volt a hangsúly! Nem is parancsként adta ki, hogy TV, MOVIE, GAME, hanem csak mondta, és ha távirányitóval is történt a váltás, akkor is iszonyatos sebességről és gördülékenységről tett tanubizonyságot. :K

(#613) Xirtam válasza HuMarc (#594) üzenetére

Xirtam
(PH! kedvence)

Könyörgöm az egész eleve nem a játékokról szólt, nem is a játékokra lett kihegyezve, nem is úgy lett beharangozva. Csak a sok idióta, azt hiszi, hogy egy konzol csak annyi, hogy játék. A mai világban már kevés, ha valami egyoldalú maximálisan. Itt eleve az Xbox BRAND jövőjéről volt szó. :W

(#614) Mister_X válasza Xirtam (#612) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Én hagynám a hagyományos távirányítót, WP8-as telefont használnék SmartGlassal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#615) vekk200

vekk200
(tag)

Arra leszek kiváncsi hogy majd a játékok alatt mien iszonyat" sebességet fog produkálni...mert azé 360 nál voltak gondok 1 2 játéknál..pl Gears Of War 3 van mikor megrottyan alatta a vas..

(#616) Xirtam válasza vekk200 (#615) üzenetére

Xirtam
(PH! kedvence)

Egy 8 éves hardwertől mit is vártál? 512 MB RAM-tól? Amiből a DASH is vett el?! Most komolyan, gondolkozzunk már. Az új gép 8x erősebb ilyen téren.

Komolyan mondom, agyhalottak járnak ide? :D Semmit nem gondolnak végig az Xbox One-ról fröcsögök 90%-a. Tök egyértelmű dolgokon agyaltok.

MS biztos minden szobába be fog nézni. JUJ most mi lesz? AZTAMIDNENSÉGIT URAM HÁT FÉKEZZE MAGÁT! :DDD Folyamatos net kapcsolat?! Aki LIVE-ozik volt már, hogy nem volt neten a gépe? 6 éve folyamatosan neten van a gépem. Az se érdekel ha lehallgatnak. Mai világban NINCS már titok. Aláírás meg ilyen hülyeségek. Ugyan már ha azt akarják, hogy börtönben töltsd le az életed, ott fogod.

[ Szerkesztve ]

(#617) Mister_X válasza Xirtam (#616) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

"A Microsoft bejelentette, hogy az Xbox One csomag szerves része lesz a Microsoft Security System, melynek a Kinect lesz az alapja. Alapesetben folyamatosan meg fogja figyelni az érintett területet, de szabályozható lesz, hogy vagy nappal, vagy este üzemeljen, de lesz ún. Watchdog üzemmód is, amit a felhasználó bármikor aktiválhat, amikor elmegy otthonról, vagy csak szimplán folyamatosan ügyelet alatt akarja tartani a házát. A Microsoft Security System folyamatos szinkronizációban áll a Windows Azure szerverekkel, így minden adat bármikor visszanézhető HD minőségben."

Forrás

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#618) vekk200 válasza Xirtam (#616) üzenetére

vekk200
(tag)

Mondjuk igaz ez is de nem is ezzel van probléma hanem az emberek töbsége mást várt meg vár is ettöl a géptöl én is várom már nagyon de ezekkel a rém hírekkel elveszik a kedvét az embernek a másik meg hogy honnan a fa....xombol olvastátok ezeket a dolgokat amúgy?

(#619) Mister_X

Mister_X
(PH! nagyúr)

Ez de troll marketing :C [link]

(#620) Napfénysüti válasza Xirtam (#613) üzenetére

Napfénysüti
(PH! nagyúr)

Számomra azért a konzol még mindig elsődlegesen játékra van. Persze nem baj hogy tud mást is, a zeneszolgáltatós része még tetszik is.

Més que un club!

(#621) ldave válasza Xirtam (#613) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)

Ez mind szép és jó, de vajon mennyi az esélye, hogy egy mkv-ba csomagolt filmet lejátszik majd a gép? Mert szerintem erre használják a legtöbben a TV-re kötött multimédia lejátszókat.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#622) Mister_X válasza Xirtam (#613) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Annyiban igazat adok neked, hogy a konzoloknak fejlődniük kellett az internet megjelenésével. Gondoltuk mi volna még 2005-2006-ban, hogy 500 meg 1000Ft-ért teljes játékokat fogunk venni digitálisan? Vagy, hogy havi 2-3 "ingyen" játékot kapunk 1500Ft havidíj fejében? Nem. Most valahogy egy újabb lépcsőfokot igyekszünk meglépni.

Alapesetben felesleges lenne ez a settopbox tulajdonság, mert mindezt (Netflix, műsorfelvétel, telefonról kezelés, stb) megoldható egy kategóriákkal olcsóbb Androidos TV okosítóval is. Nem véletlen fog most exkluzív tartalmakat felrámolni a TV szolgáltatásokhoz a Microsoft (Halo sorozat).

(#623) Воланд válasza Mister_X (#617) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

nem jo a link.

(#624) vekk200

vekk200
(tag)

Szerintetek ha jön a másik gép fognak azért még kiadni játékokat 360 ra is?

(#625) Xirtam válasza vekk200 (#624) üzenetére

Xirtam
(PH! kedvence)

Az EA biztosan, hiszen 2017-ig hirdetik a játékaikat a mostani generációra.

(#626) vekk200 válasza Xirtam (#625) üzenetére

vekk200
(tag)

Ennek örülök azért mert ha már megvettem meg van rá vagy 100 játékom ne keljen már elfelejtenem...csak igy hirtelen :F

(#627) Ragnar95 válasza vekk200 (#624) üzenetére

Ragnar95
(PH! félisten)

Még 1-2 évig minimum jönni fognak rá új játékok :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#628) vekk200 válasza Ragnar95 (#627) üzenetére

vekk200
(tag)

Értem...ez azért jó hír amúgy sajnálnám polcra tenni a gépet azért 2 3 év alatt hozzá nő az emberhez.. :)

(#629) Def26 válasza Mister_X (#617) üzenetére

Def26
(PH! félisten)

Még mindig nem érzem, hogy szükségem lenne kinectre is. Csókolom, nélküle nem vehetném? :C

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#630) Algotis válasza Def26 (#629) üzenetére

Algotis
(PH! addikt)

Ez életünk legjobb napja, hol úgy csinálunk, mintha mindenki imádná a Kinectet :D

Apple iPhone 7 128 GB Jet Black, HP Pavilion 15-BC200NH / i5-7300HQ & GTX 1050 4 GB

(#631) Xirtam válasza Def26 (#629) üzenetére

Xirtam
(PH! kedvence)

Az a baj, hogy elkezdtem mostmár én is a PS4-en agyalni . . .úgysem lesz semmi plusz funkció elérhető itthon. Az pedig már más kérdés, hogy 7770 vs 7970 . . . elég nagy különbség. Főleg majd 4-5 év múlva. Xbox One-nál kisebb lesz a látótér? Hmm , kezdek ebbe a Next Gen hülyeségbe belebolondulni!

(#632) HuMarc válasza Воланд (#623) üzenetére

HuMarc
(PH! kedvence)

Ugye ez csak vicc volt?

(#633) Ragnar95 válasza HuMarc (#632) üzenetére

Ragnar95
(PH! félisten)

Miért lett volna vicc, ha tényleg nem jó a link? :U :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#634) vekk200 válasza Xirtam (#631) üzenetére

vekk200
(tag)

Ja ja én is így vagyok vele én tuti megvárom míg bejön ide hozzánk mind 2 és összehasonlítom meik jobb és miben kinézet stb... de így elszarni valamit mint ezt...gyerekek nem tudom felfogni hogy ez így fog kinézni

(#635) HuMarc válasza Ragnar95 (#633) üzenetére

HuMarc
(PH! kedvence)

A link azért nem jó, mert egy nem létező oldalra mutat ;)

(#636) Воланд válasza HuMarc (#632) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

jah, lemaradt a smiley.

(#637) Ragnar95 válasza HuMarc (#635) üzenetére

Ragnar95
(PH! félisten)

Most olvasom csak az előzményeket, így már érthető :DDD :R

(#638) HuMarc válasza Ragnar95 (#637) üzenetére

HuMarc
(PH! kedvence)

Már megijedtem, hogy komolyan vettétek :DDD De megnyugodtam :R

(#639) Def26 válasza Xirtam (#631) üzenetére

Def26
(PH! félisten)

Én kivárok és reménykedem boxban.

(#640) HuMarc válasza Xirtam (#631) üzenetére

HuMarc
(PH! kedvence)

Szerintem egyelőre ezen felesleges fennakadani. Majd a két konzol megjelenésekor (kb. fél év múlva) lesz értelme ennek a gondolatmenetnek, addig úgysem tudod megvenni egyik konzolt sem.

(#641) Def26 válasza HuMarc (#640) üzenetére

Def26
(PH! félisten)

Miért ne tudná?

(#642) HuMarc válasza Def26 (#641) üzenetére

HuMarc
(PH! kedvence)

A megjelenés előtt hogyan tudná megvenni a konzolt? :F

(#643) Def26 válasza HuMarc (#642) üzenetére

Def26
(PH! félisten)

Jaaaaaa. Félre értettem.

(#644) ldave

ldave
(PH! nagyúr)

Ajjaj, kezdődik: az X1 régiózárt lesz :(

(#645) Mister_X válasza ldave (#644) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Lol. Ez gáz. A PS3 sem volt már az. Oké, meg tudom egy kezemen is számolni, hogy hányszor rendeltem Japánból vagy Amerikából játékot, de akkor is...

(#646) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#644) üzenetére

Dr.F.E.R.I.
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Annyit pontosítanék a cikkben, hogy nem a 3DS, hanem a sima DS jelent meg 2004-ben, az volt régiófüggetlen.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#647) Blaise válasza ldave (#644) üzenetére

Blaise
(PH! kedvence)

"Microsoft's original Xbox and the Xbox 360 were both region-locked, although the decision to release region-free games on the Xbox 360 is up to the publisher."

Eddig se volt belőle gond, hacsak nem NTSC játékot vettél a tengeren túlról.

(#648) ldave válasza Blaise (#647) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)

Okés, de azért az ember azt várná, hogy a mai világban inkább eltűnik ez a dolog, mint megmarad, de hát ez van. A Nintendo az eltérő törvényi szabályozásokkal magyarázza a régiózárat.

(#649) Воланд válasza ldave (#648) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

az ms sem tudja massal magyarazni.

(#650) WhiteWalker válasza ldave (#644) üzenetére

WhiteWalker
(PH! kedvence)

Ezen meg sem lepődtem :C

PES & ISS PRO only

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.