- Másodszor is nekifut az AI PC-k meghódításának a Qualcomm
- Megjött a Chieftec VEGA M szériás tápok legnagyobb teljesítményű kiadása
- 280 Hz-es, remekül felszerelt WOLED monitor jött a Gigabyte gondozásában
- Itt az AI videók TikTokja, az OpenAI új agymenése
- Rekordösszegért kerül szaúdi kézbe az Electronic Arts
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Fényeskedjék: ROG Strix OLED XG32UCWMG monitor tesztje
- Merevlemezek megbízhatósága, élettartama
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Milyen TV-t vegyek?
- Monitorkalibráló eszközök
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Milyen videókártyát?
-
PROHARDVER!
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.
Aktív témák
-
vhw
addikt
válasz
Pete55555 #33138 üzenetére
A low tier cuccok inkább fun tankok.
De ha mégis kéne valami kis cucc, amivel el lehet szórakozni (közben pénzt is gyűjteni) akkor be lehet nevezni valamelyikre.A Valentine II érdekes gép (csak tier4 csatába kerül, vagyis mindig vele egy szintű vagy kisebb tankok közé) De az ágyúja megköveteli, hogy ismerd az ellenfelék gyengepontjait, melyik tankot viszi auto-aimmal, melyiket jobb inkább elkerülni (mert még premium lőszerrel is trükkösen lövi át csak)
Az M22 gyors rohangálós tank egész jó ágyúval (de ez már találkozhat tőle 2 szinttel nagyobb tankokkal is, és itt leginkább csak felderítésre lehet használni...) A német társa a T-15 szinte ugyanez, de gyengébb ágyúval, viszont jobb rádióval és látótávval (-> jobb felderítő képességekkel)
Megnézheted még a T-127-et, ez max 1 szinttel nagyobb tankok közé kerül, lassabb mint az M22, de elég jó front páncélja van. A német Pz S35 hasonló stílusú, de azt hiszem ez már 2 szinttel magasabb tankokkal is összefuthat.
Van még szerintem egy elég kiemelkedő tank ezen a szinten, de elég nagy hátrányok árán méri az előnyeit. Az FCM36 Pak40 francia TD, igen magas tűzgyorsaság, magas sebzés és átütés, tűrhető pontossággal, nagy látótávval. Tier2-3 tankokat 2 lövéssel elintézi, vígan sebzi a T4eket, de még a tier5 tankokat is jó célzással. De ennek az az ára, hogy igen lassú, és gyenge a páncélzata. Mindig bokor mögött, jó pozíciót elfoglalva, háttérben maradva kell vele mesterlövészkedni.
Aktív témák
- Nokia 8 Sirocco 6/128GB, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Samsung Galaxy S21 FE 6/128GB, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Samsung Galaxy S24 Ultra 12/256GB, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garancia!
- Samsung Galaxy A26 5G, 6/128GB, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- Apple iPhone 13 Pro 256GB, Akku: 85%Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- HPE Apollo 4200 Gen9 2U rack szerver, 1x E5-2620v4, 64GB RAM, 24x3.5" 2U-ban! ÁFA-s számla, garancia
- Apple MacBook Pro 13" 2019 256/8GB Akku:40 ciklus! Magyar
- Samsung Galaxy A50 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone X 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3586, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest