Hirdetés

Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz fatal` #48106 üzenetére

    Meg... hát mit ne mondjak nem volt gyenge ... a kisebbik gépemen második nekifutásra ment fel ez :

    "A Microsoft XML Core Services 4.0 Service Pack 3 összetevő frissítése x64-alapú rendszerekhez (KB973685)

    Telepítés dátuma: ‎2011.‎07.‎12. 23:35

    Telepítés állapota: Sikeres

    Frissítés típusa: Fontos

    A frissítés telepítésével megelőzhető, hogy az alkalmazások túl sok HTTP-kérést küldjenek, ha a feldolgozott kód jól ismert DTD-ket (dokumentumtípus-definíciókat) tartalmaz. A frissítés telepítése után szükség lehet a számítógép újraindítására. Az összetevő a telepítés után nem távolítható el.

    További információk:
    http://support.microsoft.com/kb/973685

    Súgó és támogatás:
    http://support.microsoft.com"

    Érdekes még , hogy a kisebbiken 6 frissítés volt köztük ez, a nagyobbikon meg 7 de ez nem volt köztük :

    Nagyobbikon...

    Ami kiütötte nálam a biztosítékot, az a nagyobbik gépen történt végtelen ciklusba nyuló leállítás.

    Telepítés után, ugye kéri az újraindítást , oké logoff és még konfigruál, majd kiírja, hogy leállítás ... kb 10 -15 percig néztem ezt ,aztán előbb a TFT -t kapcsoltam ki ,hogy ne égjen be, aztán 10 perc után TFT vissza, láttam, hogy még mindig ott tart így az új rendszer megkapta az első resetjét .

    Első felindulásból - mert már ez nem az első alkalom , hogy így jártam és nem csak egy gépnél - az jutot esz eszembe, hogy kikapcsolom a fenébe az update -et ,vagy egyenként teszem fel ... de aztán mind a kettőről letettem előbbiről biztonsági okokból ...

    Ez valahol mégis csak botrány, hogy a Vista óta nem bírják megcsinálni a Windows Update-et.

    Kedvencem az, amikor még be nem aktivált friss Windows -nál dobja a hülye üzenetet, hogy pár frissítés telepítése nem sikerült , ilyenkor ugye már eleve radír nálam a rendszer sorsa mert ami már úgy néz ki, hogy nem ment fel egyből az update és ugye rögtön friss telepítésről beszélünk, az nálam kampó ...

    Következő telepítésnél meg zokszó nélkül felmegy ... Komolyan az őskövület XP update rendszerével nem volt ennyi szívás.

Aktív témák