Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vhiktor

    veterán

    válasz Solymi81 #21390 üzenetére

    A c845 problémáit én is leirtam párszor. Van jó pár. De azt a videot én nem tartom hitelesnek, akármit mind a készítője, az alapján én biztos nem döntenék. Inkább megnézni személyesen.
    835nél is volt olyan fw amiben nem mukodott a local dimming, így egy sima va paneles tvkent működött. Ha ebbe futott bele a srác akkor érhető. De ott bugos fw okozta.
    Láttam több 845-t, osszessegeben a 835nek sokkal dinamikusabb, kontrasztosabb képe van, úgy néz ki 845 esetében a fényerő drasztikus növelése sok más minden kárára ment. Lehet nem mindegyik c845 ugyanolyan, mert pl amit legutóbb láttam 55 colosat, az egyenesen vonzalmat volt egy 65 colos vagy 75 után.

    Sajnos nem láttam még 745t vagy 805t, így nem tudom azok milyenek, de video alapján nem dontenek.

    ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Új hozzászólás Aktív témák