- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Nem fut az Intel grafikus vezérlőin az év egyik legjobban várt címe
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- CPU léghűtés kibeszélő
- TCL LCD és LED TV-k
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Apple asztali gépek
- Apple MacBook
- SSD kibeszélő
-
PROHARDVER!
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
dni
őstag
Sziasztok,
a spotify connectet szerettem volna beizzítani az osmc alatt, de nem kaptam a app-keyt a Spotifytól. (ezuton is üdvözlőm őket)
Ezért eszembe jutott, hogy az 3-asben lévő BT-t biztosan be lehet állítani bluetooth audio vevőként, találtam is hozá leírást.
Azonban nálam nem hozta létre, vagy üres a /etc/bluetooth/main.conf file. Honnan tudnám vajon ezt beszerezni?egyáltalán csinált már valaki hasonlót? Érdemes vele foglalkozni? Gondolom a Spotify connect jobb hangminőséget adott volna, de ezt a megoldást, viszont több appal is tudom használni, ha már nincs és vélhetőleg nem is lesz működő airplay támogatás ios9-hez
Új hozzászólás Aktív témák
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- XPEnology
- iPhone topik
- Konkrét moderációval kapcsolatos kérdések
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Napelem
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Linux kezdőknek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

wassermann
