Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blaca83

    őstag

    válasz daneel_hu #55944 üzenetére

    +Pro Koryak

    Köszi, ha a hibajelenségekhez szóltok hozzá és segítetek "szakmailag", annak jobban örültem volna...! :)

    Az én B7-es tévémen van még kicsivel több mint 2 év garancia és nemrég cseréltek benne panelt is. A rokonom többször mondta, hogy ha eladom akkor Ő megveszi.
    240-ért átvette a B7-et én pedig 250-ért vettem meg a BX-et.
    Véleményem szerint garanciálisan, patika állapotban egy jó vétel volt neki is ebben a formában.

    Néztem több összehasonlítást és tesztet. Lehet, hogy fényerőben jobb volt valamennyivel a régi széria, de szoftveresen nagy előrelépést tapasztaltam a B7-es modellekhez képest.
    Mappa kezelése sokkal jobb és végre az is működik már a BX-nél, hogy ha a gyereknek beállítok egy playlist-et akkor nem ugrik ki az első mese végén a menübe, hanem egymás után lejátssza amit én szeretnék.
    A DVD anyag esetében pedig már simán mappára kattintva megnyitja és lejátssza a megfelelő file-t, nem tördeli az ISO-t, hanem azt is egybefűzi és szépen játssza.
    Összességében ez miatt váltottam és remélem nem bánom meg. :))

    A CX tudom, hogy nagyon jó, de nekem 160E plusz költséget nem ért meg. Akkor inkább már 65"-ra próbáltam volna meg váltani.

    A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Új hozzászólás Aktív témák