Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorgi Kormi

    senior tag

    válasz Fisha #39079 üzenetére

    A biztosítással kapcsolatban , nem is inkább a beégés , hanem a méretéből adodó (65-ös méretéből kifolyólag , ha ezt választanám, de 200e Ft nem kevés különbség + kevésbé észrevehetőek az esetleges megjelenítési hibák a kisebbiknél) esetleges fizikai sérülés , rohadt vékony a panel és egy családban bármi előfordulhat: pl.fiam rendez egy jó kis házibulit , az asszonyra rájön a portörölgetés + képernyő tisztítás/ez lehet egy veszélyes mutatvány is/, stb.(na jó , ezt egy kicsit viccnek szántam)
    Mivel hogy a nappaliba szánom a tévét és itt napközben inkább a lányom szokott sd tartalmú csatornákat nézni frankó kis narancssárga és kék logókkal, ezért is többek között megkapja a 32-es lg tévét a szobájába , hogy ott nézhesse kedvére.(ehhez vagy egy plusz beltéri egység lesz , vagy a telfonjáról tvgo alkalmazással+ usbc/ hdmi kábellel oldom meg)A fiam is azt várja mikor veszek tévét , mert neki meg ott lesz a 42 -és lg ps-re + egyébre.(ezt a tévét biztos , hogy még megtartom , mivel ez egy 3d-s és lassan kuriózumnak számít)A meccseket a sport1 és sport2 csatornán , úgyis a fiammal szoktam nézni és így a 42-s ips jó lesz addig amíg ezek a csatornàk is követik a spíler alig látható fehér logóját.( ideje lenne már) Én így próbálom az oled minőségét hosszab távra biztosítani , de sd és hd tartalmak is lesznek rajta szép számmal nézve a használatának kezdetétől fogva , természetesen nem full oled fényen .(azért az elsődlegességet a netflix és letöltött filmek fogják élvezn+ egy kis antennás sport /m4/) A beállításokat innen a fórumról a tapasztaltabb tulajok hozzászólásaiból +topikgazda bejegyzéseiből + külföldi tesztekből + a saját "vájt szemem" + az adott körülmények (fényviszonyok)és az adott műsoranyag minősége alapján fogom elvégezni és elmenteni.(remélem jól gondolkodom )

    Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

Új hozzászólás Aktív témák