Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • front3r

    őstag

    válasz renatto #23299 üzenetére

    Azért, mert volt 1-2 halvány folt, vagy a másik, hogy sok kis foltot lehetett látni teljes fényerőnél a teszt színekkel, így lefuttattam. Ez után eltűntek a foltok. De ezek a foltok is csak akkor látszódtak, ha nagyon közelről nézted a kijelzőt, egyáltalán nem volt észrevehető egyébként.

    TV adást nem nézek egyáltalán a tv-n, így a logók nem zavarnak. Játékok közben(főleg az újabbaknál) már van lehetőség a HUD elemeinek a csökkentésére, vagy dinamikusra állítására. Ezen lehetőségeket is ki szoktam használni.

    Én is próbálom úgy használni pc-re kötve, hogy minél kevesebb statikus tartalom legyen, közben alacsony OLED fénnyel párosítom. Ha pedig játszom, vagy filmet nézek, akkor az OLED fényerőt is 100%-on használom, általában HDR tartalmakkal. De ezeket is kb csak 4 óra hosszan, de nem a panel kímélése miatt.
    10 évig amúgy sem szándékozom használni ezt a tv-t, úgy is fél úton váltani fogok valamire, mert elkap a hype.

    Apropó: Böngésző felső sávjára van valami kímélő mód? Azon kívül, hogy F11-et, vagy hasonló "ismert" funkciót használnék böngészés közben?

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Új hozzászólás Aktív témák