-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
user137
őstag
hátizé... újabb fejlemény az SG06 hűtése terén.
1. vettem rá egy Scythe Slipstream PWM+VR ventit, ehhez adnak egy manuálisan állítható tekerentyűt is, meg egy kapcsolót PWM/Manuál között. A poti pont kifér a nem használt PCI slotra (csak beleakadt az Accelero S1
). Viszont nem sokkal halkabb azonos fordulaton, mint a gyári. Ezt beállítottam 1100rpm-re, így sajnos hallatszik, de legalább állandó suhogó hangja van.2. mivel a samurai ZZ saját hűtője nem fér fel a procira, így az kapott egy Kaze Jyu Slim 10 centis ventit, felfelé szívó állapotra, 1000rpm, ez tök halk.
3. a táp ventije lentről felfelé szív.
most odaadtam a kollégának tesztelni, h nyúzza szét, hátha nem melegszik nagyon így már.
ha ez sem lesz jó, akkor megfordítom a tápban a ventit, és lefelé fog fújni (garancia, heló!
), a proci kap egy shurikent és akkor a jobb oldalon fog tudni csak kimenni a meleg - lehet oda meg kap egy 800rpm-es kifelé szívót.jhajajj... nem ideális ez a ház sajnos sehogy.

Új hozzászólás Aktív témák
- Így ismerd fel AI nélkül az AI képeket!
- Kerékpárosok, bringások ide!
- PlayStation 5
- Linux kezdőknek
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- További aktív témák...
- Vállalom FRP Lock os telefonok javítását ingyen kiszálással és akár helyszíni javittással
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Windows 10 / 11 Pro Retail aktiváló kulcs Azonnal szállítással, számlával, garanciával!
- GEN5!!! 14/12GB/s 2TB Gen5x4 NVMe SSD, 1 év gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

). Viszont nem sokkal halkabb azonos fordulaton, mint a gyári. Ezt beállítottam 1100rpm-re, így sajnos hallatszik, de legalább állandó suhogó hangja van.
), a proci kap egy shurikent és akkor a jobb oldalon fog tudni csak kimenni a meleg - lehet oda meg kap egy 800rpm-es kifelé szívót.

