Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz PROTRON #58544 üzenetére

    Nem lehet mindig munkaórában számolni, eleget dolgoztunk a héten is, de ami nem autóalkatrész, az nekem nem munka, pláne ha nem "munkaidőben" történik.
    Akkor csütörtökön, mikor délben elmentem bevásárolni, meg feltöltettem a grill gázpalackját, az is munka? :D
    Már csütörtökön este is kerestem a megoldást, de az este 10-től hajnali 1-ig volt, az olvasgatást hozzá se adtam csak max felesben, most meg szombat volt, szóval nem munkaidő, ráadásul ez nekem hobbi, kikapcsolódás, szívesen mókolok vele, pláne, hogy kint 3 napja szakad az eső.
    Cserébe apróságokkal, de minden probléma előrébb jutott, eltelt vagy 20 perc a node 304 bekapcs gombjával, újra forrasztottam és ragasztottam az előlapi usb-jét, mert ez nem erőssége, láttam már jobb megoldásokat, viszont így nem jutott idő a hét végére tervezett raid teszthez, pedig eskü, össze akartam rakni egy soklemezes próba nast itt az asztalon, hogy tudjam, mégis mi a poén benne, csak aztán másképp alakultak a dolgok...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák