Hirdetés
- Ahogy ígérték, úgy lett: itt az első Noctua vízhűtés
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Milyen TV-t vegyek?
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Projektor topic
- Kompakt vízhűtés
- Milyen egeret válasszak?
- Milyen monitort vegyek?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
Nem, tényt közöltem. Én is akartam venni régen, aztán láttam milyen felárat kérnek több ssd/ram-ért. Nem tapsikoltam hozzá és nem vettem) Ha mindenki így csinálni nem is lenne akkora felár.
Tüzi
Bocsó'
ben2
Tehát akkor minden gyártó így adja az extra ramot/ssd-t, mert munkagépet árul. Jah nem)
Azért mert munkára kell, engem ne nézzenek hülyének. Ha 500e felett költenék telefonra nem tudom mit vennék, azt tudom epölt' biztos nem. Biztos sokaknak tetszik a hozzáállásuk, engem nem győzött meg.
Többire meg legyintős szmájli')nyugatabbra 4-10x akkora fizetés mellett is drágállják, de jobban belefér nekik. Számukra most olyan drága, mint amilyennek itt érződött alapból.
A sima vásárlók, ha épp nincs gépük amivel kihúzzák az időt, azok sem fognak várni éveket, hogy hátha olcsóbb lesz. Plusz a darabszám forgalom lehet nagyon is visszaesett. A horror ár arra is jó, hogy legyen készleten, de ne nagyon akarják megvenni.
Ráadásul már megint az van, mint ahogy pár éve az akkori ram áremelésnél, hogy gariban sem cserélik az alkatrészt, hanem a vásárláskori negyed árat fizetik inkább vissza. A vásárló meg beszopta, hogy ram nélkül marad vagy hozzátesz 3x annyit, hogy legyen működőképes gépe.
-
Chaser
legenda
-
ben2
senior tag
Nem, tényt közöltem. Én is akartam venni régen, aztán láttam milyen felárat kérnek több ssd/ram-ért. Nem tapsikoltam hozzá és nem vettem) Ha mindenki így csinálni nem is lenne akkora felár.
Tüzi
Bocsó'
ben2
Tehát akkor minden gyártó így adja az extra ramot/ssd-t, mert munkagépet árul. Jah nem)
Azért mert munkára kell, engem ne nézzenek hülyének. Ha 500e felett költenék telefonra nem tudom mit vennék, azt tudom epölt' biztos nem. Biztos sokaknak tetszik a hozzáállásuk, engem nem győzött meg.
Többire meg legyintős szmájli')Ha nem érted a különbséget a consumer termék és a munkaeszköz között, az nem a gyártó hibája.
Ha nem tetszik, ne vedd meg, end of the story. -
azbest
félisten
Pár hónapja még 80 ezer forintból raktam 512GB használt ramot használt alkatrészekből épített gépbe. Igaz lrdimm ddr3, Mára az is 2-3x annyiba kerülne.
Amúgy persze, nem otthoni netet böngészős gépekbe kell ennyi ram. De vannak olyan programok, amikkel fel lehet használni sok ramot. Akár virtuális gépeket futtatni, azon tanulni dolgokat. Vagy ai-t próbálgatni, ha nem nagy sebesség kell méregdrága gpu-val, hanem futtatni képesség procierőből akár. Ritka az szerintem, hogy aki sok ramot akar, az csak porosodni fizetné az árát

-
Bazs59
újonc
Hirtelen azt hittem, hogy az SSD az 512 Gb...

Mondjuk lehet, azért mert egyáltalán nem megszokott még fél terrás(!!!) RAM-mal ellátni gépeket, de lehet csak én élek ilyen "buborékban".
Ilyen időkben csodálom, hogy még ajánlják a 256-os verziót is. -
Chaser
legenda
Nemrég halt meg anyum. Nem ilyen piszlicsáré sz@rokon fogok veled vitatkozni.
Én nem veszem meg azt a sz@rt, aki akarja vegye - tetszik/nem tetszik, ezzel tapsikol hozzá -. Részemről pont. -
scdlsc
senior tag
Nem, tényt közöltem. Én is akartam venni régen, aztán láttam milyen felárat kérnek több ssd/ram-ért. Nem tapsikoltam hozzá és nem vettem) Ha mindenki így csinálni nem is lenne akkora felár.
Tüzi
Bocsó'
ben2
Tehát akkor minden gyártó így adja az extra ramot/ssd-t, mert munkagépet árul. Jah nem)
Azért mert munkára kell, engem ne nézzenek hülyének. Ha 500e felett költenék telefonra nem tudom mit vennék, azt tudom epölt' biztos nem. Biztos sokaknak tetszik a hozzáállásuk, engem nem győzött meg.
Többire meg legyintős szmájli')Azért mert valaki megveszi, az nem azt jelenti, hogy tapsikol hozzá. Ezt tényleg ennyire nehéz megérteni? Akkor írd még mellé, hogy birka aki megveszi. Meg csak az almás logó miatt veszi meg, hogy villogjon vele. Akkor már told fullba...
-
Chaser
legenda
Nem, tényt közöltem. Én is akartam venni régen, aztán láttam milyen felárat kérnek több ssd/ram-ért. Nem tapsikoltam hozzá és nem vettem) Ha mindenki így csinálni nem is lenne akkora felár.
Tüzi
Bocsó'
ben2
Tehát akkor minden gyártó így adja az extra ramot/ssd-t, mert munkagépet árul. Jah nem)
Azért mert munkára kell, engem ne nézzenek hülyének. Ha 500e felett költenék telefonra nem tudom mit vennék, azt tudom epölt' biztos nem. Biztos sokaknak tetszik a hozzáállásuk, engem nem győzött meg.
Többire meg legyintős szmájli') -
ben2
senior tag
Példa volt. Talán akadt már a történelemben olyan mac ami elérhető volt 8 és 16gb-tal, "pici" felárral. Ssd-re is van bőven példa.
Az epölnek' az apja f......t azt, azt választja szét. Kihasználják hogy megtehetik, mert megveszik, ennyi történik. Álljon már meg a menet amikor bolti kisker difi pl 15e ft - hasamra ütöttem - két ssd méret közt, akkor az náluk 40-50e...lol. De ugye van aki tapsikol hozzá és megveszi...Tüzi
Én is használok ai-t, mint ahogy itt sokan, szóval megrohadok én is ( :
De várjunk már, az értelmetlen bányára hányan vettek vga hegyeket? Nem azért drága a dram mert ai-t használunk, hanem mert nem volt felkészülve rá a piac. Eladják csilliárdokért' amíg viszik, én is azt tenném, bárki aki céget visz - lásd az epöl', nekik eddig sem kellett hozzá különösebb indok -.
Unalmas már, hogy mindenhol naezértdrágábbaram' duma megy. De ha neked attól jobb írd le még ezerszer, olcsóbb akkor sem lesz. Max ha tartasz köztük pár nap szünetet és az ezredikre eltelik pár év)"Kihasználják hogy megtehetik, mert megveszik, ennyi történik."
És miért veszik meg?
Mert kell nekik.
És mire kell nekik?
Munkára.
Tehát miért tudják drágábban adni?
Mert a ram és ssd upgrade extra felárral ugyanazt a consumer terméket feltolják a pro piacra, ahol a munkagép befektetés, ami kitermeli az árát."Unalmas már, hogy mindenhol naezértdrágábbaram' duma megy. "
Tőlem nyugodtan hőböröghetsz bele a nagyvilágba, hogy nemééér, de mivel ez egy szakmai fórumon, így vannak itt olyanok, akik szeretnek mélyebben belemenni a miértekbe is.
"De ha neked attól jobb írd le még ezerszer, olcsóbb akkor sem lesz."
Ez valami korunk online téveszméje lehet, hogy nyilvánosan csakis társadalmi befolyás céljával lehet megszólalni, hogy ha jól leírom, hogy - mittudomén - nem eszek húst, akkor majd megmenekülnek a vágóállatok, vagy leírom háromezerszer, hogy szarazapple, akkor majd olcsóbb lesz a kompjúter.
Nem, online szájkaratétól nem menekülnek meg az állatok, nem lesz alacsonyabb a CO2 kibocsátás, nem nő a minimálbér, sőt még csak olcsóbb se lesz semmi, de ha a beszélgetés racionális mederben marad, akkor hozzájuthatunk némi érdekes / hasznos információhoz a többiektől. Már ha van rá igény. -
Tüzi
veterán
Példa volt. Talán akadt már a történelemben olyan mac ami elérhető volt 8 és 16gb-tal, "pici" felárral. Ssd-re is van bőven példa.
Az epölnek' az apja f......t azt, azt választja szét. Kihasználják hogy megtehetik, mert megveszik, ennyi történik. Álljon már meg a menet amikor bolti kisker difi pl 15e ft - hasamra ütöttem - két ssd méret közt, akkor az náluk 40-50e...lol. De ugye van aki tapsikol hozzá és megveszi...Tüzi
Én is használok ai-t, mint ahogy itt sokan, szóval megrohadok én is ( :
De várjunk már, az értelmetlen bányára hányan vettek vga hegyeket? Nem azért drága a dram mert ai-t használunk, hanem mert nem volt felkészülve rá a piac. Eladják csilliárdokért' amíg viszik, én is azt tenném, bárki aki céget visz - lásd az epöl', nekik eddig sem kellett hozzá különösebb indok -.
Unalmas már, hogy mindenhol naezértdrágábbaram' duma megy. De ha neked attól jobb írd le még ezerszer, olcsóbb akkor sem lesz. Max ha tartasz köztük pár nap szünetet és az ezredikre eltelik pár év)Vicces beszolasnak szantam, ne szivd mellre
Az egesz vilag kezd (veglegesen) elbaszodni… -
ddekany
nagyúr
Egyébként az AI DRAM igénye nincs kőbe vésve hosszabb távon. Jönnek fel az erősebben specializált hardverek, amik a chippen lévő SRAM-ban, vagy akár permanensen bevésve (levetítő maszk szinten) tartalmazzák a model paramétereket. Utóbbi pláne őrűltségnek tűnik első hallásra, de úgy tűnik kijöhet a matek. Pár havonta lecseréled az AI chippeket a szerverekben, hogy az újabb modelt tartalmazzák, de addig is annyira gyorsak és energihatékonyak, hogy megérheti. Nyilván, ez csak ott játszik, ahol "ipari léptékű" folyamatos szolgáltatásnyújtás van, szóval otthon nem.
-
scdlsc
senior tag
Példa volt. Talán akadt már a történelemben olyan mac ami elérhető volt 8 és 16gb-tal, "pici" felárral. Ssd-re is van bőven példa.
Az epölnek' az apja f......t azt, azt választja szét. Kihasználják hogy megtehetik, mert megveszik, ennyi történik. Álljon már meg a menet amikor bolti kisker difi pl 15e ft - hasamra ütöttem - két ssd méret közt, akkor az náluk 40-50e...lol. De ugye van aki tapsikol hozzá és megveszi...Tüzi
Én is használok ai-t, mint ahogy itt sokan, szóval megrohadok én is ( :
De várjunk már, az értelmetlen bányára hányan vettek vga hegyeket? Nem azért drága a dram mert ai-t használunk, hanem mert nem volt felkészülve rá a piac. Eladják csilliárdokért' amíg viszik, én is azt tenném, bárki aki céget visz - lásd az epöl', nekik eddig sem kellett hozzá különösebb indok -.
Unalmas már, hogy mindenhol naezértdrágábbaram' duma megy. De ha neked attól jobb írd le még ezerszer, olcsóbb akkor sem lesz. Max ha tartasz köztük pár nap szünetet és az ezredikre eltelik pár év)"van aki tapsikol hozzá" - Túltoltad.
Senki nem tapsikol hozzá, de ha meg tudod fizetni és/vagy utána megtermeled az árát, akkor megveszed.
(Vagy építettél Hackintosh-t és akkor piaci áron bővítettél bármikor.) -
ddekany
nagyúr
Eh... amit ingyen utánad dobnak, az szinte biztos elenyésző az össz fogyasztásban. Mikor munkalyen 10 perceken át pörög valós projekteken akármi agentic coder csoda (Codex, Devin, stb.), na az valami. Azzal már megfőzhatnél pár teát. Na de azért már fizetsz is, nem keveset.
-
dokanin
aktív tag
Tavaly júliusban vettem egy hp laptopot 128 giga rammal 1 250 000-ért, most ugyanaz 1 950 000. Nagyon kemény!
-
Chaser
legenda
Egyedül az új Macbook Neo jön 8GB-al, de azt nem lehet bővíteni (az A18pro limitációi miatt), a többi mind 16GB-al indul.
Jelenleg egy 16GB DDR5 6400Mhz memória modul 220-150ezer között mozog márkától függően, 16GB ram upgrade az Apple-nél 200 ezer.
192GB DDR5 6400Mhz jelenleg 1.5millió és 900ezer között mozog, a Mac Studio 256GB upgrade 1 millió jelenleg.
512GB SSD brand gyártótól függően 80-90ezer, az Apple-nél az upgrade 100ezer 512GB-onként.
Egyik sem olyan drámai a jelenlegi piaci körülményekhez képest és ebbe már beárazták a random USD-EUR-HUF ingadozásokat is.Az Apple eleve a ram és ssd upgrade árazással választja szét a pro és a consumer piacait, azaz az alap gépekbe kevés ramot rak, hogy a consumer szegmensben versenyképes legyen ár / teljesítmény / minőség arányban, ha viszont valaki munkára használja, akkor annak a felárát a ram/ssd upgradekben fizettetik ki.
Azaz az Apple upgrade árak szándékosan magasak voltak, csak az utóbbi időben utolérte a PC piac.Példa volt. Talán akadt már a történelemben olyan mac ami elérhető volt 8 és 16gb-tal, "pici" felárral. Ssd-re is van bőven példa.
Az epölnek' az apja f......t azt, azt választja szét. Kihasználják hogy megtehetik, mert megveszik, ennyi történik. Álljon már meg a menet amikor bolti kisker difi pl 15e ft - hasamra ütöttem - két ssd méret közt, akkor az náluk 40-50e...lol. De ugye van aki tapsikol hozzá és megveszi...Tüzi
Én is használok ai-t, mint ahogy itt sokan, szóval megrohadok én is ( :
De várjunk már, az értelmetlen bányára hányan vettek vga hegyeket? Nem azért drága a dram mert ai-t használunk, hanem mert nem volt felkészülve rá a piac. Eladják csilliárdokért' amíg viszik, én is azt tenném, bárki aki céget visz - lásd az epöl', nekik eddig sem kellett hozzá különösebb indok -.
Unalmas már, hogy mindenhol naezértdrágábbaram' duma megy. De ha neked attól jobb írd le még ezerszer, olcsóbb akkor sem lesz. Max ha tartasz köztük pár nap szünetet és az ezredikre eltelik pár év) -
Geri Bátyó
addikt
"„Van annak némi diszkrét bája, hogy egy bruttó 11 soros hírben is tud lenni helyesírási hiba.”
Itt a „tud lenni” kifejezés önmagában rendben van, de stílusilag kicsit nehézkes.
A „bruttó 11 soros hírben” kifejezés érthető, de a „bruttó” szó talán felesleges, ha nem pénzről van szó."
ChatGPT
Ha már nyelvtannáciskodunk, akkor a tud lenni egy szenvedő szerkezet, ami bár nyelvtanilag helyes, de nem kívánatos. Jelen esetben a "tud lenni" helyett a "van" tökéletesen megfelel.
-
Tüzi
veterán
"„Van annak némi diszkrét bája, hogy egy bruttó 11 soros hírben is tud lenni helyesírási hiba.”
Itt a „tud lenni” kifejezés önmagában rendben van, de stílusilag kicsit nehézkes.
A „bruttó 11 soros hírben” kifejezés érthető, de a „bruttó” szó talán felesleges, ha nem pénzről van szó."
ChatGPT
Ezzel a poszttal is dragabb lett a dram.
koszi
-
ben2
senior tag
Egyedül az új Macbook Neo jön 8GB-al, de azt nem lehet bővíteni (az A18pro limitációi miatt), a többi mind 16GB-al indul.
Jelenleg egy 16GB DDR5 6400Mhz memória modul 220-150ezer között mozog márkától függően, 16GB ram upgrade az Apple-nél 200 ezer.
192GB DDR5 6400Mhz jelenleg 1.5millió és 900ezer között mozog, a Mac Studio 256GB upgrade 1 millió jelenleg.
512GB SSD brand gyártótól függően 80-90ezer, az Apple-nél az upgrade 100ezer 512GB-onként.
Egyik sem olyan drámai a jelenlegi piaci körülményekhez képest és ebbe már beárazták a random USD-EUR-HUF ingadozásokat is.Az Apple eleve a ram és ssd upgrade árazással választja szét a pro és a consumer piacait, azaz az alap gépekbe kevés ramot rak, hogy a consumer szegmensben versenyképes legyen ár / teljesítmény / minőség arányban, ha viszont valaki munkára használja, akkor annak a felárát a ram/ssd upgradekben fizettetik ki.
Azaz az Apple upgrade árak szándékosan magasak voltak, csak az utóbbi időben utolérte a PC piac. -
Yodafon
őstag
Nem kell azonnal az AI...
...általánosban (és később középben is, egyetemen meg nem olyan szak volt) kinyírt volna a magyar tanárnőm, ha rossz szórend, helyesírás, fogalmazás került volna ki a kezemből...Amitől mindig feláll kicsit a haj, amikor azt olvasom , hogy "lentebb" egy nem helyhatározót követelő környezetben... itt és iponon is futok bele a dologba.
F7 gomb a Wordben
-
Chaser
legenda
Mondjuk ha alapból nem adnák horribilis felárral már a 8 vs 16gb közötti gépeket is, talán nem buknák. Ssd ugyanez.....lol a 256 vs 512 felár, megazegész'.
-
kilua
őstag
"I am not a grammar Nazi, i prefer to call myself alt write" 🙃
-
i2k
őstag
-
Fotelman
csendes tag
-
i2k
őstag
-
Ribi
nagyúr
-
i2k
őstag
Nem is vitatom ennek a tényét - csak kontrasztként jeleztem, hogy ha eleve megvan a jó képzésből fakadó háttér és szép iránti érzék, akkor sok ember* által olvasott portálon szóba se kerülhet a helyesírás téma egy cikk alatt...
-
ddekany
nagyúr
Nem kell azonnal az AI...
...általánosban (és később középben is, egyetemen meg nem olyan szak volt) kinyírt volna a magyar tanárnőm, ha rossz szórend, helyesírás, fogalmazás került volna ki a kezemből...Amitől mindig feláll kicsit a haj, amikor azt olvasom , hogy "lentebb" egy nem helyhatározót követelő környezetben... itt és iponon is futok bele a dologba.
Ezekből sok csak véletlen elírás amúgy. Az AI pont ilyenre nagyon jó. Az emberi átolvasásnál sokkal gyorsabban és biztosabban kiszúrja ezekenek a 95%-át.
-
Depression
veterán
Van annak némi diszkrét bája, hogy egy bruttó 11 soros hírben is tud lenni helyesírási hiba.
Segítek: az utolsó mondatból hiányzik egy ige (praktikusan a "tud"), illetve természetesen át lehet fogalmazni úgy, hogy nem kell. Mindenesetre jelen állás szerint nem jó.
A fölös energiákat a vörös-zöld ellentét szítása helyett esetleg át lehetne csoportosítani a cikkek átolvasására, publikálás előtt...
"„Van annak némi diszkrét bája, hogy egy bruttó 11 soros hírben is tud lenni helyesírási hiba.”
Itt a „tud lenni” kifejezés önmagában rendben van, de stílusilag kicsit nehézkes.
A „bruttó 11 soros hírben” kifejezés érthető, de a „bruttó” szó talán felesleges, ha nem pénzről van szó."
ChatGPT
-
Ribi
nagyúr
Van annak némi diszkrét bája, hogy egy bruttó 11 soros hírben is tud lenni helyesírási hiba.
Segítek: az utolsó mondatból hiányzik egy ige (praktikusan a "tud"), illetve természetesen át lehet fogalmazni úgy, hogy nem kell. Mindenesetre jelen állás szerint nem jó.
A fölös energiákat a vörös-zöld ellentét szítása helyett esetleg át lehetne csoportosítani a cikkek átolvasására, publikálás előtt...
De legalább mindig van valaki aki teleszemeteli a forumot, mert hát az e-penis az e-penis és az a napi betevő. Mert annyira bonyolult lenne privit írni és nem a pélót lóbálni, hogy mekkora mátsó is valaki
-
i2k
őstag
Bár volna valamilyen értelmesebb, akár nem emberi valami, ami ki tudná szűrni az ilyen hibákat.
Nem kell azonnal az AI...
...általánosban (és később középben is, egyetemen meg nem olyan szak volt) kinyírt volna a magyar tanárnőm, ha rossz szórend, helyesírás, fogalmazás került volna ki a kezemből...Amitől mindig feláll kicsit a haj, amikor azt olvasom , hogy "lentebb" egy nem helyhatározót követelő környezetben... itt és iponon is futok bele a dologba.
-
Dark Archon
addikt
Van annak némi diszkrét bája, hogy egy bruttó 11 soros hírben is tud lenni helyesírási hiba.
Segítek: az utolsó mondatból hiányzik egy ige (praktikusan a "tud"), illetve természetesen át lehet fogalmazni úgy, hogy nem kell. Mindenesetre jelen állás szerint nem jó.
A fölös energiákat a vörös-zöld ellentét szítása helyett esetleg át lehetne csoportosítani a cikkek átolvasására, publikálás előtt...
Bár volna valamilyen értelmesebb, akár nem emberi valami, ami ki tudná szűrni az ilyen hibákat.
-
Egon
nagyúr
Van annak némi diszkrét bája, hogy egy bruttó 11 soros hírben is tud lenni helyesírási hiba.
Segítek: az utolsó mondatból hiányzik egy ige (praktikusan a "tud"), illetve természetesen át lehet fogalmazni úgy, hogy nem kell. Mindenesetre jelen állás szerint nem jó.
A fölös energiákat a vörös-zöld ellentét szítása helyett esetleg át lehetne csoportosítani a cikkek átolvasására, publikálás előtt...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- Google Pixel topik
- Ahogy ígérték, úgy lett: itt az első Noctua vízhűtés
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos autók - motorok
- Windows 11
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- További aktív témák...
- HP ProDesk 400 G5 SFF, i5-8500,8GB DDR4,256GB NVMe, W11, 1+1 év garancia
- ASUS ROG CSÚCS GAMER PC RTX 4070 Ti OC + i7-12700KF
- iMac 27 Retina 5K 2014 i5 / 24GB RAM / 1TB SSD
- Gamer PC! Rtx 3070/ i5-12400F/32GB RAM/1TB Nvme SSD/Vízhűtés
- CS2 GAMER PC! AMD Ryzen 7 5700X / RTX 3070 / 16GB-32GB DDR4 / 512GB-2TB Nvme / 10+ Féle GPU
- Lenovo X1 Carbon 13,3" - i5 7300U, 8GB RAM, SSD, jó akku - számla, 6 hó gar
- Lenovo P73 i7-9850H 32Gb Ram 1Tb NVMe Nvidia RTX 3000 6Gb Boltból Garanciával
- Apple Watch SE 2 (2022) 44mm, 1 Év Garanciával
- Tablet felvásárlás!! Samsung Galaxy Tab A8, Samsung Galaxy Tab A9, Samsung Galaxy Tab S6 Lite
- Dell Latitude 5410 - 14" FHD touch, Core i5 10310U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


