Hirdetés
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Mégis meglepi egy új GeForce-szal a rajongókat az NVIDIA?
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Háremet tartana az adattárolókból a Chieftec letisztult dizájnú háza
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- MWC 2026: Könnyen megmarkoltuk a Lenovo Legion Tab ötödik generációját
- Apple MacBook
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Videós, mozgóképes topik
- Pedzegeti az új Xbox irányát a Microsoft
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
hoffman_
nagyúr
így is szép ez, sőt : )
igen, az Ultra a backplate miatt kedveltebb, de az 2-3mm nagyon sokat számít. backplate nélkül visszakerülhet a shroud, ha minden igaz befér. a backplate leszedésével egy gond van elvileg, hogy a warranty sticker sérül, mert az egyik hátsó csavaron van. ebben nem vagyok biztos. ha előről bontod a kártyát az nem gond.
ha jól emlékszem amúgy 2db A12x15 Noctra ráfér erre is (ahogy az 1070Ti-on nálam) és talán ez a legjobb hűtés alap Ghost S1 kivitel esetén. én most Inno3D vonalon kezdtem gondolkodni, az X3 hasonlít az XC3-hoz és arra is felmegy a Noctua megoldás, illetve az A9x14 is elég jó eredményt hoz.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Mégis meglepi egy új GeForce-szal a rajongókat az NVIDIA?
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Háremet tartana az adattárolókból a Chieftec letisztult dizájnú háza
- Óra topik
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Samsung kuponkunyeráló
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- BMW topik
- További aktív témák...
- szinteÚJ Lenovo ThinkPad L14 Gen5 i7 155U 16GB 1TB FHD+
- Keresünk iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max
- Samsung Galaxy Tab S9 FE 256GB, Wi-Fi, 1 Év Garanciával
- iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4328, 100% AKKSI
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

