- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Milyen videókártyát?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Apple MacBook
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- OLED monitor topic
- Őszköszöntő hardverkeverék
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
szezso15
addikt
Akkor lehet, hogy csak én szaladtam rá a rudira, bár végeredményben mindkét lap kibírt 4-5 évet, ez akár még "elmegy" kategória is lehet.
#56583 Qkackca:
Rendben, akkor igazából maradjon az ASRock, hátha kifogok valami tartósabbat. Dedikált VGA van, egy Radeon RX560, a táp egy mATX Chieftec (van neki hely a házban), a hűtőm pedig egy Arctic Freezer 11 LP. Maradnék az Intelnél, ezek az i3-ak hozzák nagyjából az ősi i5-öm teljesítményét? Mert ha igen, akkor próbálok keresni valami jó lapot.
Köszi mindenkinek!
Új hozzászólás Aktív témák
- Ritkaság! Hibátlan Prémium felsőkategóriás LGA 1700 Alaplap! Asus Rog Strix Maximus Hero Z790 Wi-Fi
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 13 Mini / 128GB / Gyárifüggetlen / 12Hó Garancia / 84% akku
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Honor Pad X9 / 4GB RAM 128 GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest