Hirdetés
- Hét további játékot gyorsít a csodafegyverével az Intel
- Computex 2026: az AI-ra hangolta magát az FSP
- Computex 2026: hűtések és fejlett monitorozás a Montech műhelyéből
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
- Computex 2026: hűtési megoldások és ízléses házak a Jonsbo fémjelzésével
- E-book olvasók
- Projektor topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- VR topik
- Mini PC
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Apple MacBook
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Peace
nagyúr
-
Xaels
félisten
-
Peace
nagyúr
-
myckey
veterán
-
Xaels
félisten
-
myckey
veterán
-
Xaels
félisten
Ezaz
Októberben 1.0 -
Xaels
félisten
Megint akciós Steamen.
-
Xaels
félisten
-
Lmh
őstag
-
Xaels
félisten
Simán olyan nem lesz/van hogy mondjuk endgame-ben vmi dungeon szerűbe össze lehet partyzni, lementek ketten(hárman,négyen) és kipucoljátok vmi jo rewardért. Aztán ha könnyen ment, akkor friendseltek es ha a másik online akkor mehet az inv és a dungeon... Ennyi lenne az egész és a legmókásabb, nem kéne túlbonyolítani...
Igazából ilyen játékot keresek. bár lehet ez már az mmo kategória.
Crucible van, ami random adja a pályákat/dungeonöket egymás után és ha lepörgeted az összeset kapsz jó lootot, de ilyen full random matchmaking nincs.
-
Lmh
őstag
Simán olyan nem lesz/van hogy mondjuk endgame-ben vmi dungeon szerűbe össze lehet partyzni, lementek ketten(hárman,négyen) és kipucoljátok vmi jo rewardért. Aztán ha könnyen ment, akkor friendseltek es ha a másik online akkor mehet az inv és a dungeon... Ennyi lenne az egész és a legmókásabb, nem kéne túlbonyolítani...
Igazából ilyen játékot keresek. bár lehet ez már az mmo kategória.
-
Xaels
félisten
Most úgy van, hogy csinálsz egy saját realm-et amibe 4 ember lehet összesen. Városfejlesztés stb. közösen megy így nem biztos, hogy idegenekkel annyira jó lenne akik mindent megcsinálnak helyetted is és kimaradsz a móka egy részéből.
-
Lmh
őstag
Azért nem tudom milyen lesz a végleges "together megoldás" de nagyon jó lenne emberekkel - akár idegenekkel - coopban tolni bizonyos tartalmakat.
-
bajtokarpi
őstag
-
Xaels
félisten
Sziasztok!
Solo-ban nyomnám a játékot, akkor is érdemes beruházni rá? Diablo IV-et már eléggé meguntam, kéne valami új, és ez a játék eléggé megfogott. A soulslike stílustól egy kicsit tartok, mennyire lehet boldogulni benne solo játékosként? Mennyire frusztráló a játék suolslike mivoltja ?
Köszönöm
Teljes mértékben. Csak arra készülj fel, hogy ez nem olyan mint egy Diablo stílusú ARPG. Itt mozogni kell, dodge-olni, parry-zni és figyelni a staminádra. Nem előre választasz kasztot hanem a cuccaid és az időközben elköltött skill pontjaid határozzák meg a karaktered, a builded.
-
Peace
nagyúr
Sziasztok!
Solo-ban nyomnám a játékot, akkor is érdemes beruházni rá? Diablo IV-et már eléggé meguntam, kéne valami új, és ez a játék eléggé megfogott. A soulslike stílustól egy kicsit tartok, mennyire lehet boldogulni benne solo játékosként? Mennyire frusztráló a játék suolslike mivoltja ?
Köszönöm
Én csak egyedül toltam és fantasztikus!!! Le lehet venni a nehézséget, nem kell, hogy szopa**ad Magad.
-
bajtokarpi
őstag
Sziasztok!
Solo-ban nyomnám a játékot, akkor is érdemes beruházni rá? Diablo IV-et már eléggé meguntam, kéne valami új, és ez a játék eléggé megfogott. A soulslike stílustól egy kicsit tartok, mennyire lehet boldogulni benne solo játékosként? Mennyire frusztráló a játék suolslike mivoltja ?
Köszönöm
-
Lmh
őstag
-
Peace
nagyúr
-
Xaels
félisten
-
Peace
nagyúr
-
Lmh
őstag
-
myckey
veterán
Reddit mutattak asszem twitteres dolgot...ott eleg segg volt asszem a fo fo akarki...
Az maradt meg, hogy a studiot nem csipik .ORI az parades alkotas !
-
Xaels
félisten
Az ORI is eleg jo volt, mindig is...nem meglepo, hogy erdekli az embereket, es ez eleg egyedi is !
Amugy akad par, aki nem csipi a studio kommunikaciojat a kozonseg iranyaba, az egyik kozossegi portalon eleg torger modon nyilvanultak meg. Redditen lattam bejegyzest, Twitteren vagy hol volt egy otromba dolog toluk, sajnos...
Orulok, hogy megy a szeker a jatek alatt.
Kellemes darab ! Mindkét Orit OLED switchen játszottam, eszméletlenül jó volt mind a 2. Én csak a discordjukat követem ott nem találkoztam problémás megnyílvánulással.
-
myckey
veterán
Az ORI is eleg jo volt, mindig is...nem meglepo, hogy erdekli az embereket, es ez eleg egyedi is !
Amugy akad par, aki nem csipi a studio kommunikaciojat a kozonseg iranyaba, az egyik kozossegi portalon eleg torger modon nyilvanultak meg. Redditen lattam bejegyzest, Twitteren vagy hol volt egy otromba dolog toluk, sajnos...
Orulok, hogy megy a szeker a jatek alatt.
Kellemes darab ! -
Peace
nagyúr
-
Peace
nagyúr
-
PaulMP
tag
Meglepően jó a HDR támogatás a frissítés óta, nem tökéletes még mindig, de jobb mint ami az AAA játékok 99% -ban van.
-
Xaels
félisten
-
Peace
nagyúr
-
Peace
nagyúr
Ezt lattam mar, meg a beallitasokat is ismerem. Ki is probaltam mara jatekot a free hetvegen.
De ugy osszessegeben erdekelt mit gondolnak rola. Eleg sok helyszin akad, meg az idojaras is rapakol...ami nem tul napos, derus.
Inkabb sotetebb tonusu a jatek es a kornyezet. Nem a darkos hangulatra ertem.
Nem tűnt fel, kimondottan kevés igazán sötét rész volt. Az viszont baromi jól néz ki, mert világító rúna vagy fáklya nélkül korom sötét van. Ráadásul van HDR támogatás, csodálatosan néz ki OLED-en!
-
Xaels
félisten
Ezt lattam mar, meg a beallitasokat is ismerem. Ki is probaltam mara jatekot a free hetvegen.
De ugy osszessegeben erdekelt mit gondolnak rola. Eleg sok helyszin akad, meg az idojaras is rapakol...ami nem tul napos, derus.
Inkabb sotetebb tonusu a jatek es a kornyezet. Nem a darkos hangulatra ertem.
Ja, hogy úgy. Hát nem egy vidám alkotás az biztos, de nincs azért annyira gótikus, dark mint az Elden Ring például vagy a Lords Of The Fallen. A későbbiekben lesz amikor még sötétebbre vált kicsit azért.
-
myckey
veterán
Ezt lattam mar, meg a beallitasokat is ismerem. Ki is probaltam mara jatekot a free hetvegen.
De ugy osszessegeben erdekelt mit gondolnak rola. Eleg sok helyszin akad, meg az idojaras is rapakol...ami nem tul napos, derus.
Inkabb sotetebb tonusu a jatek es a kornyezet. Nem a darkos hangulatra ertem.
-
Xaels
félisten
Itt egy kifejezetten sötét pályarész van a bemutatás miatt, ide kell fáklya a játékban. De nagyon odafigyelnek a fényekre és az ilyeneken kívül ritkán van szükség rá.
-
Xaels
félisten
Nem zavaró, valamennyire állítható is, de mint írtam a fények dinamikusan változnak. Van amikor verőfényes napsütés van, van amikor holdfény és van amikor vaksötét a környezettől függően. De amúgy ha sötétnek érzed akkor lehet állítani rajta
-
myckey
veterán
Mármint milyen téren? A grafikát tekintve szerintem egyáltalán nem az a mély dark fantasy mint általában valamelyik souls vagy azok egyes klónjai. A játéktéren van dinamikus napszak változás, ott van amikor éjszaka van vagy viharos az időjárás amitől sötétebb lesz, vannak olyan barlangok ahol fáklyát kell használni, hogy láss, de összességében nem gondolom, hogy túl sötét lenne.
Maga a fenyerot tekintve, a helyek kialakitasa...feny arnyek...a bevilagitas, a dinamikus dolgok.
Tech .Tehat nem zavaro ?
-
Xaels
félisten
Mármint milyen téren? A grafikát tekintve szerintem egyáltalán nem az a mély dark fantasy mint általában valamelyik souls vagy azok egyes klónjai. A játéktéren van dinamikus napszak változás, ott van amikor éjszaka van vagy viharos az időjárás amitől sötétebb lesz, vannak olyan barlangok ahol fáklyát kell használni, hogy láss, de összességében nem gondolom, hogy túl sötét lenne.
-
myckey
veterán
Maga a game, nem tul sotete ?
Egyebkent erdemes most behuzni, mert kesobb 60 EUR ra tervezik a fejlesztok...
-
Xaels
félisten
Persze, tudom. Ahogy irtam, kezdetektol kovetem, itt topicban is.
Az egyiken agyalok...talan HA tobb lenne a content, lehet inkabb TQ2 mellett dontenek, a regi idok miatt is. Illetve az egyszerubbnek hat.Itt mennyire lehet aprolekosan haladni, kis raforditassal ? A mentes rendszer az mindig el, vagy az is Soulsl ?
Xaels
Nem repulogepszimulator vs Doom...igy ertettem, hogy nem olyan kulonbozo.

A mechanikat meg a jatekmenetet lattam mar.
MASIK,
Emlitettetek a craftot, a lootot...
Akkor az osszes megszerzett item, vagy stuff es skin barmikor elerheto ? Az oltozeket ra lehet huzni masik statra ? ha esetleg vizualisan valami jobb.Vannak Whisperek, de nem úgy működik mint Soulsban azok checkpointként működnek és, hogy aktiválni tudd fast travel pontként áldozni kell náluk. Az ellenfelek sem teremnek újra ha használod őket, adott területeket a játék visszaveszi idővel, de nem úgy mint egy souls esetén, lehet más ellenségtípus lesz ott, nagyobbak vagy nehezebbek. Nem buksz semmit ha kilépsz.
A craftolás érdekes. Meg kell tanulni a recepteket, de ahhoz fel kell húzni a városod és kell hozzá alapanyag. Onnantól bármit legyárthatsz amit találtál valaha. A ruhák varázs tulajdonságait enchantmentek adják meg rúnák, ezeket külön lehet variálni. -
myckey
veterán
A harc teljesen más hozzáállást igényel és elég jól le tud **opatni a környezet is a platformer részekkel. Nem ég és föld, de azért távol áll egymástól. Itt viszont legyőzhetsz egy erős ellenfelet gyenge felszereléssel és statokkal is, ha elég ügyes és kitartó vagy. Ingyenes 7végén rárepültem és vasánap délután már vettem is megfele!!! Baromi rég nem függtem rá így semmire. Várom a végleges verzió megjelenését.
Persze, tudom. Ahogy irtam, kezdetektol kovetem, itt topicban is.
Az egyiken agyalok...talan HA tobb lenne a content, lehet inkabb TQ2 mellett dontenek, a regi idok miatt is. Illetve az egyszerubbnek hat.Itt mennyire lehet aprolekosan haladni, kis raforditassal ? A mentes rendszer az mindig el, vagy az is Soulsl ?
Xaels
Nem repulogepszimulator vs Doom...igy ertettem, hogy nem olyan kulonbozo.

A mechanikat meg a jatekmenetet lattam mar.
MASIK,
Emlitettetek a craftot, a lootot...
Akkor az osszes megszerzett item, vagy stuff es skin barmikor elerheto ? Az oltozeket ra lehet huzni masik statra ? ha esetleg vizualisan valami jobb. -
Xaels
félisten
De-de, nagyon eltérő a játék, itt a mozgás az alap, a stamina figyelés, a jó ütemben elindított támadás mert nem lehet megszakítani, ha elkezdted az ütést/támadást akkor az végigmegy. A pályadesign sokkal vertikálisabb mint egy klasszik arpg estén, rengeteg a dugi hely, ahova szinte platformerként kell eljutni. Itt a loot sem úgy működik, igazából ha találsz egy cuccot ami tetszik akkor nem kell eldobd ha jobb stattal találsz mást, mindent fel lehet húzni, le lehet craftolni stb.
-
Peace
nagyúr
A harc teljesen más hozzáállást igényel és elég jól le tud **opatni a környezet is a platformer részekkel. Nem ég és föld, de azért távol áll egymástól. Itt viszont legyőzhetsz egy erős ellenfelet gyenge felszereléssel és statokkal is, ha elég ügyes és kitartó vagy. Ingyenes 7végén rárepültem és vasánap délután már vettem is megfele!!! Baromi rég nem függtem rá így semmire. Várom a végleges verzió megjelenését.
-
myckey
veterán
Ismerem oket, es talan a TQ2 jatekmech es gameplay kozelebb is alél hozzam, itt viszont baromi jo az art, a hangulat.
Annyita azert nem eltero. Nem eg es fold.

Ez most eleg jo aron van...
-
Peace
nagyúr
Csúcs a TQ2 jelenlegi állapotában is!!! De teljesen más műfaj a kettő. Itt még könnyű nehézségen is nagyon könnyen le tud főni a kávé, ha kicsit nem figyelsz oda a harcnál. Bár én zuhanásoktól többször haltam meg.
-
myckey
veterán
Titan Q. 2, szamomra remek volt, akkoriban... Ez a mostani pedig eleg jo folytatasnak igerkezik, csak keves a tartalom. Igen. Raadasul kedvelem a vilagat, szoval massal nem valthato ki, az en fwelfogasomban. Ez nem a jatekstilusrol szol, csak.
DE,
Az elejetol kovetem ezt a jatekot is, es a tobbi jatekot is szeretem a studiotol ! Ismerem es tetszik is, csak a kamera, a palya tervezes, az elorehaladas kapcsan meg nem vagyok teljesen magabiztos.De, ettol sztm olcsobb sem lesz,az is valoszinu
-
Xaels
félisten
Őszintén szólva a TQ2 az jelenleg még ennél sokkal earlybb állapotban van és inkább hajaz egy klikkelős, arpgre. Ez most 40%-os akcióban van 24EUR steamen, egy igazán jó deal. Ha arpgzni akarsz akkor arra sokkal több, fullos játék elérhető most. Ez a maga módján elég egyedi
-
myckey
veterán
Titan Quest 2 es e kozott vacillalok ...Mindketto early, egyelore. De itt tobb a tartalom.
-
Xaels
félisten
Mivel ez konkrétan souls-like. De ez már akkor látszott, mikor a legelső játékmenet ízelítő kijött. Én elvittem addig az elérhető kampány végéig és most szépen letettem az 1.0-ig. Nagyon remélem, hogy lesz benne majd random co-op matchmaking!!! Mert nem hiszem, hogy sok Steam ismerősöm fogja majd játszani. De nagyon szívesen megnézném majd multiban is a kampány után!
A mi realmünkben van 2 szabad hely egyelőre
-
Peace
nagyúr
Igen, de jól látja azért, hogy ide más szemlélet kell attól függetlenül, hogy a perspektíva olyan mint egy klasszikus diablo stílusú arpg-nél. Nekem majdnem 60órám van benne, nem maxoltam még ki, most a coop miatt elölről játszottuk végig és nem untam 1 percig sem. Sőt mennék vissza a másik karakteremet húzni tovább, azt elvittem egy varázslós irányba.
Mivel ez konkrétan souls-like. De ez már akkor látszott, mikor a legelső játékmenet ízelítő kijött. Én elvittem addig az elérhető kampány végéig és most szépen letettem az 1.0-ig. Nagyon remélem, hogy lesz benne majd random co-op matchmaking!!! Mert nem hiszem, hogy sok Steam ismerősöm fogja majd játszani. De nagyon szívesen megnézném majd multiban is a kampány után!
-
Xaels
félisten
Igen, de jól látja azért, hogy ide más szemlélet kell attól függetlenül, hogy a perspektíva olyan mint egy klasszikus diablo stílusú arpg-nél. Nekem majdnem 60órám van benne, nem maxoltam még ki, most a coop miatt elölről játszottuk végig és nem untam 1 percig sem. Sőt mennék vissza a másik karakteremet húzni tovább, azt elvittem egy varázslós irányba.
-
Peace
nagyúr
-
Xaels
félisten
Szerintem megfogta a lényeget -
Xaels
félisten
-
Peace
nagyúr
Hogy lehet erőltetni, hogy minden mob újraéledjen? Menübe lépés és vissza nem segít....
-
Peace
nagyúr
-
Xaels
félisten
-
Xaels
félisten
-
Peace
nagyúr
Srácok! Hol találok üstöt a rohadt városban? Csak akkor lesz, ha veszek magamnak házat és teszek bele? Azt hittem a szakács melletti használható, de sajnos nem.
Valamint van magyar discord szerver, ahol lehet játszópajtásokat találni?
-
myckey
veterán
Varjatok !
Ugy ertem, hogy csak a co op vagy az egesz eddigi build jatszhato most ?
Ami eddig jott, az is patika szamomra ! Kovetem az elejetol az egeszet
-
Gothmog
senior tag
-
Xaels
félisten
-
myckey
veterán
-
Xaels
félisten
A hétvégén ingyenesen kipróbálható és 40% is van rá Steamen.
-
Xaels
félisten
Ma délelőtt játszottunk haverral, egy 21 és 28-as szintű karakterrel mentünk neki. Érdekesek az újítások, változtatások.
-
Xaels
félisten
-
Xaels
félisten
Várjuk, várjuk. -
Xaels
félisten
Meghosszabbították a bétát január 5.-ig.
-
Xaels
félisten
-
ripla
addikt
-
Xaels
félisten
Kipróbáltuk a zárt bétáját ennek a coop módnak. Érdekes, de jó lesz ez látszik, hogy dolgoznak vele és nem csak bedobnak +1-2-3 játékost.
-
Xaels
félisten
Hú, ez komoly kis csomag
-
ripla
addikt
Ez sem rossz, nekem nagyon nem megy a parryzés (nem csak ebben a játékban, kb. az összesben béna vagyok benne). Ezért inkább arra mentem rá, hogy a dodgeolásban jó legyek. De nagyon sok a lehetőség és gondolom később ha más lesz a level cap, meg a többi is bele kerül akkor lesznek itt még érdekes buildek.
Az nekem is, nem is használom. Viszont ha csak védekezem a pajzzsal és ütnek, akkor sokszor meg sem kell mozdulnom, mert a Block tűz sebzése miatt minden ütés után kapják az ívet és saját magukat nyírják ki. Sorozatos támadásoknál minden ütés után kapnak 9% tűz sebzést, 4-5-6 támadás után simán eltűnik az életerejük fele, kétharmada. És ugye mindenki sebződik aki megtámad, legyenek akárhányan, nekem meg csak tartanom kell a pajzsot.

-
Xaels
félisten
Ez sem rossz, nekem nagyon nem megy a parryzés (nem csak ebben a játékban, kb. az összesben béna vagyok benne). Ezért inkább arra mentem rá, hogy a dodgeolásban jó legyek. De nagyon sok a lehetőség és gondolom később ha más lesz a level cap, meg a többi is bele kerül akkor lesznek itt még érdekes buildek.
-
ripla
addikt
Én meg ezekkel. És ezeknél jobbat nem is találtam, csak fejleszteni lehetne még őket, de ahhoz már ritka dolgok kellenek.
-
Xaels
félisten
Hát nem tudom. Én sorra adtam el gyakorlatilag az összes dobott felszerelést, mert vagy a statjai voltak gyengék, vagy a sebzése volt kicsi, vagy voltak rajta negatív hatások. A 30 szint alatt talán 4 különböző fegyvert használtam, az összes többi kuka lett.
Igen tudom, lehetett volna upgradelni őket, de az is rengeteg különböző nyersanyag, és akkor már inkább másra használtam fel őket, pl. a város fejlesztésére.Én közepes nehézségen játszom, sok cuccot adtam el én is, de néha érdemes megnézni 1-2 alapból "gyengének" tűnő fegyvert, mit lehet belőlük kihozni rúnákkal, enchanttal. Egy idő után úgy is annyi alapanyag van, hogy nem győzi az ember. Ezzel gyepáltam le a sztori végét.
-
ripla
addikt
Hát nem tudom. Én sorra adtam el gyakorlatilag az összes dobott felszerelést, mert vagy a statjai voltak gyengék, vagy a sebzése volt kicsi, vagy voltak rajta negatív hatások. A 30 szint alatt talán 4 különböző fegyvert használtam, az összes többi kuka lett.
Igen tudom, lehetett volna upgradelni őket, de az is rengeteg különböző nyersanyag, és akkor már inkább másra használtam fel őket, pl. a város fejlesztésére. -
Xaels
félisten
Azt amúgy elmondom, hogy a legkönnyebb fokozaton játszottam, de nekem sok helyen még így is irgalmatlanul nehéz volt. A Crucible résznél pl., ahol a 10 szinten kellene végigmenni és a végén leverni a bosst, mindezt 1 élettel, az kínkeserves zokogva szívás nekem végig. Vért izzadok mire átjutok rajta, és a bossnál eddig egyetlen egyszer sikerült eljutnom addig, hogy a második körben még kb. 2 ütés kellett volna neki, erre valahogy 1 ütésből lefektetett..... azóta sem bírok túljutni még az első fázison sem.... szóval véleményem szerint még így a legkönnyebb fokozaton is túlságosan nehéz, ezen változtatniuk kellene.
Illetve a statok elosztása is totálisan kiegyensúlyozatlan. Az a kard pl. amivel tolom, 26 strength meg 26 dexterity kell neki, és mire ezeket elérem, nagyjából alig maradnak pontok minden másra... és ezzel nem lehet mit kezdeni, ennyi pont van, ezt kell beosztani. Szóval szerintem ezen a részén is még dolgozniuk kellene. Vagy kevesebb stat kelljen a felszerelésnek, vagy 5 pontot adjon szintenként és ne hármat. Volt olyan, hogy félóránként mentem vissza ahhoz a szoborhoz újraosztani a pontokat, mert minden részhez más megoldások kellettek... ez minden csak nem jó.
Ezért van az Early Access
Még valószínűleg változni fog, most rég játszottam már, de annyi féle fegyver van, meg rúnák, skillek. Én kard helyett végül egy egykezes csatabárdra váltottam és azt húztam fel, adtam hozzá először fagy, majd váltottam villám sebzésre. -
ripla
addikt
Azt amúgy elmondom, hogy a legkönnyebb fokozaton játszottam, de nekem sok helyen még így is irgalmatlanul nehéz volt. A Crucible résznél pl., ahol a 10 szinten kellene végigmenni és a végén leverni a bosst, mindezt 1 élettel, az kínkeserves zokogva szívás nekem végig. Vért izzadok mire átjutok rajta, és a bossnál eddig egyetlen egyszer sikerült eljutnom addig, hogy a második körben még kb. 2 ütés kellett volna neki, erre valahogy 1 ütésből lefektetett..... azóta sem bírok túljutni még az első fázison sem.... szóval véleményem szerint még így a legkönnyebb fokozaton is túlságosan nehéz, ezen változtatniuk kellene.
Illetve a statok elosztása is totálisan kiegyensúlyozatlan. Az a kard pl. amivel tolom, 26 strength meg 26 dexterity kell neki, és mire ezeket elérem, nagyjából alig maradnak pontok minden másra... és ezzel nem lehet mit kezdeni, ennyi pont van, ezt kell beosztani. Szóval szerintem ezen a részén is még dolgozniuk kellene. Vagy kevesebb stat kelljen a felszerelésnek, vagy 5 pontot adjon szintenként és ne hármat. Volt olyan, hogy félóránként mentem vissza ahhoz a szoborhoz újraosztani a pontokat, mert minden részhez más megoldások kellettek... ez minden csak nem jó.
-
Xaels
félisten
-
ripla
addikt
Nem tudom, most a coop módon lesz a hangsúly, de gondolom az első fejezetbe még raknak még ezt azt. a Pestilence területek folyamatosan terjedni fognak és azokat lehet tuningolni, jól sikerült is fullosra elsőre és jól szét is fingatnak
Vehetsz lakást, azt is be lehet rendezni. A Crucible meg amolyan rogulite mód.Kíváncsi leszek mikor jelenik meg, engem a sztori folytatása érdekelne inkább. 1,5 éve van early accessben, azért lassan már lehetne infó egy nagyjábóli megjelenési dátummal.
-
Xaels
félisten
Sikerült is átugrálnom... másodikra. Mert olyan ügyes voltam, hogy mielőtt lerúghattam volna a létrát a shortcuthoz, mellette leestem, úgyhogy futni kellett még egy kört.

Na de meglett a vége, elértem az eddigi maximálisan elérhető lvl30-at, és lefarmoltam egy pestilence területet.
Gondolom akkor innentől ez ennyi, és majd csak a fullos játékban folytatható.
Amíg nem jelenik meg hivatalosan a játék, addig legalább elkezdem az Atomfall-t.
Nem tudom, most a coop módon lesz a hangsúly, de gondolom az első fejezetbe még raknak még ezt azt. a Pestilence területek folyamatosan terjedni fognak és azokat lehet tuningolni, jól sikerült is fullosra elsőre és jól szét is fingatnak
Vehetsz lakást, azt is be lehet rendezni. A Crucible meg amolyan rogulite mód. -
ripla
addikt
Sikerült is átugrálnom... másodikra. Mert olyan ügyes voltam, hogy mielőtt lerúghattam volna a létrát a shortcuthoz, mellette leestem, úgyhogy futni kellett még egy kört.

Na de meglett a vége, elértem az eddigi maximálisan elérhető lvl30-at, és lefarmoltam egy pestilence területet.
Gondolom akkor innentől ez ennyi, és majd csak a fullos játékban folytatható.
Amíg nem jelenik meg hivatalosan a játék, addig legalább elkezdem az Atomfall-t.
-
Xaels
félisten
Hát nem jött hozzá nagyobb volumenű update, kisebb patchek voltak. A Coop módon dolgoznak most gőzerővel. Szerintem a sztorit itt elvágják megjelenésig.
-
myckey
veterán
Ertem, akkor azota nem kaptal uj teruleteket, vagy lenyegi sztori orientalt tartalmat hozza...
Okes !Mindenesetre kovetem a gamet, az elejetol kezdve ! Az Ori szeriat kedvelem es ez is hozza az egyediseget es minoseget !
-
Xaels
félisten
Vannak bounty-k meg challengek és a területeket megszállják újra, amiket fel lehet erősíteni is mágiával... Nagyjából 1,5-2hónapja fejeztem be, a nyáron vettem meg a nagy frissítés után már.
-
myckey
veterán
de heti meg havi dolgok is vannak, vagy nem ? keverem massal ? most nem olvasok utana...
Illetve a mostani verziot fulloztad ki, tortenet szempontjabol ? Nem kaptatok hozza tovabbi tartalmat ?
-
Xaels
félisten
Nekem 30óra volt, hogy eljussak az earlyben a sztori "végéig" és utána még lehet nyomni a Crucible-t meg tisztogatni a területeket.
-
myckey
veterán
most a jatekido hogx all ?
tudm hogy kapott frissitest, ami tovabbi teruletet oldott fel, vagyis adott hozza...korulmenyesen, mit bir el a jatekora ? alaposan felterkepezve a mapot.
-
ripla
addikt
Az biztos hogy megérte az árát. Ilyen játékokért a legnagyobb örömmel adok pénzt, megérdemlik.
-
myckey
veterán
nem veletlen, remek csapat dolgozik rajta...az Ori is Szuper !
-
Xaels
félisten
Most tartok ott, hogy a térkép jobb felső részén lévő bányarész
átalakult "helyőrséggé", katonák meg inkvizítorok mindenhol, és próbálják áttörni az ébredő isten arcmását ábrázoló falat.Egyelőre tovább kéne ugrálnom ott a lávás részen, de tegnap este félálomban többször is leestem egymás után, no de majd ma, friss fejjel nekiesek.
Csodálatosan beteg az egész játék, az animációkból olyan mélységű hangulat árad, hogy utoljára ilyet a Kingdom Come Deliverance 2-nél éreztem.
Egyszerűen tényleg olyan mintha egy festmény elevenedne meg előtted. Gyönyörű minden utolsó szeglete, az animációk is mind odafigyeléssel készültek. Van identitása, érzed, hogy ez most nem egy tucat valami hanem saját jogán létezik.
-
ripla
addikt
Most tartok ott, hogy a térkép jobb felső részén lévő bányarész
átalakult "helyőrséggé", katonák meg inkvizítorok mindenhol, és próbálják áttörni az ébredő isten arcmását ábrázoló falat.Egyelőre tovább kéne ugrálnom ott a lávás részen, de tegnap este félálomban többször is leestem egymás után, no de majd ma, friss fejjel nekiesek.
Csodálatosan beteg az egész játék, az animációkból olyan mélységű hangulat árad, hogy utoljára ilyet a Kingdom Come Deliverance 2-nél éreztem.
-
myckey
veterán
ugy osszessege, sztm kva jo a design es az art ! a grafika meg a map , valtozatossagra sem lehet panasz, mert a minden is valtozik a jatek soran.
-
Xaels
félisten
Igen. Néha kicsit kalandos, eldugott vagy kevésbé egyértelmű a haladás iránya, de a pálya design valami veszett jó szerintem. Úgy izometrikus, hogy közben nem érzed egy síkra kárhoztatva magad.
-
ripla
addikt
-
Xaels
félisten
Marin Village bugos, vagy itt mások a szabályok?
Van itt a faluban 2 Blight, ezek azok az ocsmányságok amik ilyen harapdáló csápokat raknak le elég nagy területen, és minden alkalommal amikor elkezdem a játékot, mindig újra ki kell írtanom ezt a kettőt, pedig a pálya elején a továbbjutáshoz a többi ilyen résznél csak egyszer kellett és azok nem is kerültek vissza.Meg van itt nem messze a falutól egy hatalmas Blight szerű izé, rengeteg szemből áll, a térkép nem jelzi és sehol nem találok átvezető utat hogy kinyírhassam.
Na most így nem emlékszem, de jó fele vagy.
-
ripla
addikt
Marin Village bugos, vagy itt mások a szabályok?
Van itt a faluban 2 Blight, ezek azok az ocsmányságok amik ilyen harapdáló csápokat raknak le elég nagy területen, és minden alkalommal amikor elkezdem a játékot, mindig újra ki kell írtanom ezt a kettőt, pedig a pálya elején a továbbjutáshoz a többi ilyen résznél csak egyszer kellett és azok nem is kerültek vissza.Meg van itt nem messze a falutól egy hatalmas Blight szerű izé, rengeteg szemből áll, a térkép nem jelzi és sehol nem találok átvezető utat hogy kinyírhassam.
-
Xaels
félisten
Ja átmész favágóba, persze többféle fa van ne legyen egyszerű
Rohadt sok mindent lehet gyűjtögetni, aztán azokat feldolgozni és stb... Az Earlyben csak az első fejezet van benne, azzal elvoltam így is 30+ órát és még lenne mit csinálni. Most pihentetve van kicsit, de nagyon várom milyen lesz a teljes. -
ripla
addikt
-
ripla
addikt
-
Xaels
félisten
Meglett. A kulcs is. Kiszabadítottam azt a fickót a cellából, bár nem tudom mi a funkciója, mert nem adott semmit, el sem ment, és még vásárolni sem lehet nála. Jó kör volt.

Közben kérdés. Nem lesz benne olyan karakter, akinél gyűrűket lehet venni, esetleg azoknak változtatni a speciális tulajdonságait? A városban az öregasszony csak a ruhákat meg a fegyvereket tudja enchantolni, meg a rúnákat cserélgetni benne.
Illetve. A nálam lévő nyersanyagokat hol és hogyan lehet összerakni fémmé? Például vastörmeléket rendes vassá? Lehet ilyet egyáltalán?
+1
Van benne lehetőség fegyvereket készíteni? A kovács nem tud, csak javít meg upgradel.Ott egy rakáson van mindenféle árus. A fémeket a kovácsnál lehet összedolgozni, de a kovácsot is fejleszteni kell, a főtéren fent van egy ember és nála fejleszthető a vár, az árusokkal együtt.
-
ripla
addikt
Meglett. A kulcs is. Kiszabadítottam azt a fickót a cellából, bár nem tudom mi a funkciója, mert nem adott semmit, el sem ment, és még vásárolni sem lehet nála. Jó kör volt.

Közben kérdés. Nem lesz benne olyan karakter, akinél gyűrűket lehet venni, esetleg azoknak változtatni a speciális tulajdonságait? A városban az öregasszony csak a ruhákat meg a fegyvereket tudja enchantolni, meg a rúnákat cserélgetni benne.
Illetve. A nálam lévő nyersanyagokat hol és hogyan lehet összerakni fémmé? Például vastörmeléket rendes vassá? Lehet ilyet egyáltalán?
+1
Van benne lehetőség fegyvereket készíteni? A kovács nem tud, csak javít meg upgradel. -
Xaels
félisten
A börtönblokkban vagyok, picit kezd idegesíteni, hogy már nyolcadszor esek le ezeken a lelógó kalodákon, amiknek a tetején kellene tovább ugrálni. És shortcutot sem találok, így minden zuhanás után körbe kell mászni és szaladni az egészet, egy cirka 1 perces kitérővel. Ezt itt most direkt szivatásnak érzem.

Van ott egy shortcut valamerre emlékeim szerint, talán egy létra a bal oldalon.
-
ripla
addikt
A börtönblokkban vagyok, picit kezd idegesíteni, hogy már nyolcadszor esek le ezeken a lelógó kalodákon, amiknek a tetején kellene tovább ugrálni. És shortcutot sem találok, így minden zuhanás után körbe kell mászni és szaladni az egészet, egy cirka 1 perces kitérővel. Ezt itt most direkt szivatásnak érzem.

-
ripla
addikt
-
Xaels
félisten
Nincs mit. Van 1-2 pont ebben az earlyben ahol el lehet picit veszíteni a fonalat, de rengeteg a tartalom benne. Rengeteg felfedezni való van még előtted
-
ripla
addikt
-
Xaels
félisten
-
ripla
addikt
-
Xaels
félisten
-
ripla
addikt
A Crucible-nél a második szinten elvéreztem. Ahhoz még kevésnek érzem magam. Pontosabban az cseszte fel az agyam, hogy le tudtam verni őket, de az egyik nyomorék belökött abba a furcsa vízbe és instant halál.
Hány szint van ott?Amúgy akivel lehetett, azzal beszéltem, az egész városi térkép fel van fedezve, voltam mindenhol.
- A jobb felső sarokban a felkiáltójel meg a piros pötty, mindkettő lvl20-as terület.
- A városban a legfelső felkiáltójel az a Crucible (lásd első bekezdés).
- A középső felkiáltójelnél azokat az üvegcséket kellene odavinnem a nem jut eszembe hogy hívják gyereknek, hogy fejlessze az inventorymat (legalábbis semmi mást nem találtam ott ami a felkiáltójelhez köthető, és a questlog is valami hasonlót ír).
- A legalsó felkiáltójel a fő sztori folytatása lenne, ami szintén lvl20-as szint.
- A fehér kérdőjelekkel én jelöltem meg a lvl21 dungeonokat, hogy tudjam hol vannak.
- A zöld pötty meg ott maradt, azt ne nézd, azon már túl vagyok.
És ennyi.
Új képet raktam be, ahol kivettem a zöld pöttyöt, de a hozzá tartozó megjegyzés benne maradt.
-
ripla
addikt
A Crucible-nél a második szinten elvéreztem. Ahhoz még kevésnek érzem magam. Pontosabban az cseszte fel az agyam, hogy le tudtam verni őket, de az egyik nyomorék belökött abba a furcsa vízbe és instant halál.
Hány szint van ott?Amúgy akivel lehetett, azzal beszéltem, az egész városi térkép fel van fedezve, voltam mindenhol.
- A jobb felső sarokban a felkiáltójel meg a piros pötty, mindkettő lvl20-as terület.
- A városban a legfelső felkiáltójel az a Crucible (lásd első bekezdés).
- A középső felkiáltójelnél azokat az üvegcséket kellene odavinnem a nem jut eszembe hogy hívják gyereknek, hogy fejlessze az inventorymat (legalábbis semmi mást nem találtam ott ami a felkiáltójelhez köthető, és a questlog is valami hasonlót ír).
- A legalsó felkiáltójel a fő sztori folytatása lenne, ami szintén lvl20-as szint.
- A fehér kérdőjelekkel én jelöltem meg a lvl21 dungeonokat, hogy tudjam hol vannak.
- A zöld pötty meg ott maradt, azt ne nézd, azon már túl vagyok.
És ennyi.
-
Xaels
félisten
Megvettem az őszi vásár alatt.
Viszont.
Lvl11 vagyok és elfogytak a szintemhez passzoló küldetések, daily meg weekly feladatokat találok csak a városban, de azokkal nagyon lassú a haladás. A nálam lévő összes küldetés folytatása már lvl20 feletti területekre visz. Találtam 3 dungeont is még itt a kezdőterületen, mert eddig csak a városig jutottam a legelején, ezek is mind lvl21-esek. Ötlet esetleg, hogy mit rontok el?Így látatlanban nehéz, de beszéltél mindenkivel a városban? Adnak mellék küldiket, tudod fejleszteni a cuccaidat, ott a crucible
-
ripla
addikt
Megvettem az őszi vásár alatt.
Viszont.
Lvl11 vagyok és elfogytak a szintemhez passzoló küldetések, daily meg weekly feladatokat találok csak a városban, de azokkal nagyon lassú a haladás. A nálam lévő összes küldetés folytatása már lvl20 feletti területekre visz. Találtam 3 dungeont is még itt a kezdőterületen, mert eddig csak a városig jutottam a legelején, ezek is mind lvl21-esek. Ötlet esetleg, hogy mit rontok el? -
Xaels
félisten
Pár napja kezdtem el vele játszani, mert nem volt PC-m és most hirtelen felindulásból össze lett dobva egy gép és ez volt az első játék amit feltelepítettem. Nagyon nem bántam meg, mert a jelenlegi verzió már kifejezetten jól játszható. Tartalom is van benne jócskán. PS5 kontrollerrel játszom, azzal hibátlan. Egyedül a kamera kezelés tud néha esetlen lenni amikor közel vagy valamilyen falhoz. A nehézségi szint állítható, de a közepes szerintem olyan igazi sweet spot, nem túl könnyű, de azért nem is kegyetlen.
-
myckey
veterán
Tartalmas frissítés...

-
Jacktor
aktív tag
Na, eljutottam Darakhoz. Kemény 1,5 órás szívás után, extra low HP-n, az összes kajámat elnyomva végre sikerült lenyomnom....
....az első fázist mint kiderült
-
myckey
veterán
Jelentősen javult a gépigény...többek között.
-
myckey
veterán
-
myckey
veterán
-
Jacktor
aktív tag
-
myckey
veterán
Akkor azért tekeri a kártyát.
De egyébként ahhoz képest, hogy folyamat faragják az Early A. gamet, akkor simán játszható.Egyébként pedig ez a game, nem egy online fps rohanás, lehet itt álldogálni, nem hajt a tatár. Nem az a játékmenet.
-
Jacktor
aktív tag
-
myckey
veterán
Az első bossig csak ma hajnalban jutottam el, lassan haladok mindig, de engem is meglepett hogy kb. 10. próbára meglett (középsúlyban). Előtte léptem szintet, azt mind a staminára raktam, utána meg szórtam rá a gránátot, meg ugráltam előle, nagyjából ez volt a tax.
Aztán adott is egy legó kétkezest tele gemekkel
Te hogy állsz tech szempontból?
-
Jacktor
aktív tag
Az első bossig csak ma hajnalban jutottam el, lassan haladok mindig, de engem is meglepett hogy kb. 10. próbára meglett (középsúlyban). Előtte léptem szintet, azt mind a staminára raktam, utána meg szórtam rá a gránátot, meg ugráltam előle, nagyjából ez volt a tax.
Aztán adott is egy legó kétkezest tele gemekkel
-
myckey
veterán
-
D1Rect
félisten
13500-am van 32GB 6000-res rammal és egy 3060Ti + 2TB 980PRO.
Erre van 3840x1080-as felbontás.
Szépen fut, 60 FPS körül, nem nagyon veszem észre, ha esetleg belenyúlna a képminőségbe. -
myckey
veterán
Egyébként hogy alakul a rendszerigény? futással nagy gondok nincsenek?
Orbitális hibák? ( találkoztam már pár érdekességgel
-
D1Rect
félisten
Soha nem játszottam soulslike/nehéz játékkal, ahogy kontrollerrel sem.
Megvettem a játékot PC-re, gondoltam kipróbálom egérbillel, max visszaküldöm. Kontroller nélkül az irányítás pokoli. Nemhogy a platformer vagy harc részek, hanem csak egy sima ajtón is bemenni.
De mivel a képi világ marhára bejött, megvettem életem első kontrollerét (xbox).
Nyilván kínlódtam vele az elején, de jópár tucat halál után már kezd ráállni az agyam a hit-dodge mechanizmusra, és azok kivitelezésére anélkül, hogy lenéznék.
Utána rájöttem hogy az sem segített, hogy egy 2h wandot kaptam fegyvernek az elején. Borzalom volt.
Még nem értem be a városba, ahogy az első bossig sem, meglátjuk azon is túl tudok-e menni...Az első boss nekem könnyebb volt, hogy a fegyveren kívül mindent ledobáltam, hogy a load easy legyen.
Így sokkal gyorsabban töltött a zöld csík. -
myckey
veterán
Shoutout to the TOP NOTCH Cutscenes, Music and Voice Acting
The cutscenes in this game are absolutely gripping. It's not often we get videogame scenes with this quality, and I just wanted to take a moment to commend Moon Studios on their work here. This sort of thing being as good as it is is a big combination of wins, such as:
Industry Leading Visuals and Face Capture.
Top Notch Voice Talent
Cinematic Experts
Deep and Convincing Lore and Presentation
Exceptional Music and Framing.
Seriously, this game feels like the spiritual successor to Dishonored in its presentation, and the quality of the story elements of this game should not go unnoticed.
Can't wait to see how this game's universe expands through content and community engagement. I really think Moon is onto something here.
Eléggé odavannak az audiovizuális megvalósításért. Valóban nagyot domborít a program... -
myckey
veterán
Soha nem játszottam soulslike/nehéz játékkal, ahogy kontrollerrel sem.
Megvettem a játékot PC-re, gondoltam kipróbálom egérbillel, max visszaküldöm. Kontroller nélkül az irányítás pokoli. Nemhogy a platformer vagy harc részek, hanem csak egy sima ajtón is bemenni.
De mivel a képi világ marhára bejött, megvettem életem első kontrollerét (xbox).
Nyilván kínlódtam vele az elején, de jópár tucat halál után már kezd ráállni az agyam a hit-dodge mechanizmusra, és azok kivitelezésére anélkül, hogy lenéznék.
Utána rájöttem hogy az sem segített, hogy egy 2h wandot kaptam fegyvernek az elején. Borzalom volt.
Még nem értem be a városba, ahogy az első bossig sem, meglátjuk azon is túl tudok-e menni...Felejtős a bill+egér kombó !
Kontroller kell.A játékról itt sokat írtam, kollégának meg is van...nézegesd, ha tetszik. Folyamatosan fejlesztik, mert van mit.
Ahogy látni is a frissítések számán.DE alapvetően klassz a sztori, világ, átvezetők kép hang, harcrendszer, karakterek bossok, cuccos gyűjtése d2 minta kb.
Van mit faragni, nem is teljes...de már bőven élvezhető !
-
Jacktor
aktív tag
Soha nem játszottam soulslike/nehéz játékkal, ahogy kontrollerrel sem.
Megvettem a játékot PC-re, gondoltam kipróbálom egérbillel, max visszaküldöm. Kontroller nélkül az irányítás pokoli. Nemhogy a platformer vagy harc részek, hanem csak egy sima ajtón is bemenni.
De mivel a képi világ marhára bejött, megvettem életem első kontrollerét (xbox).
Nyilván kínlódtam vele az elején, de jópár tucat halál után már kezd ráállni az agyam a hit-dodge mechanizmusra, és azok kivitelezésére anélkül, hogy lenéznék.
Utána rájöttem hogy az sem segített, hogy egy 2h wandot kaptam fegyvernek az elején. Borzalom volt.
Még nem értem be a városba, ahogy az első bossig sem, meglátjuk azon is túl tudok-e menni... -
myckey
veterán
Ezek rendesen felpörögtek...remélem tényleg minden fenét is implementálnak a játékba, majd éveken keresztül.
-
myckey
veterán
[Planned updates to Inventory Management, Archer builds - @thomasmahler on X
A buildek, de inkább a tárolás, kacatok, nyersanyagok, craftolás etc...ami foglalkoztatja a játékosokat.
-
myckey
veterán
-
D1Rect
félisten
Ahogy olvastam, hogy megint jött hotfix mondom megnézem hátha natív felbontáson tudom hajtani a monitoromat.
Örömmel látom, hogy van 32:9! -
myckey
veterán
Kapják az ötleteket a játékosoktól, szerencsére vannak akik mát több tucat órát beleraktak. 30-60 +
Jól összeszedik a dolgokat, és a fejlesztők hallgatnak rájuk. 6 hfix jött....Ebből így rohadt jó game lehet, már most is jól áll Steamben.
-
D1Rect
félisten
Tegnap este volt egy kis időm, be is jutottam a városba.
Egy kicsit szöszöltem, talán holnap tolom tovább.
Kifejezetten tetszik. -
myckey
veterán
You are amazing!!!
I mainly bought the game because of your interaction with the player base and focus on fixing/adding/changing everything the community is asking for.
Not many devs nowadays do it or care to do it, and having someone upload 6 patches in the span of one week deserves all the support they can get.
That being said, i gave the game a shot as i switched from a diehard KB+M player to a lie-in-my-chair-with-controller-in-hands type of player and i am enjoying the crap out of the game and it's world you've created.Kudos to you Moon Studios!!!
RedditHotfix 6th
Egy héten belül....
ART:
Improved rim light rendering in the shadows to improve game readability in dark areas. This should help with the “game is too dark” feedback we were getting in some cases.
Adjusted rim lighting looks even nicer and allows characters to feel more integrated into the environments!
Ilyenekre figyelnek, hogy a bevilágítás, fények hogyan alakulnak a visszajelzések alapján. -
myckey
veterán
[My feedback after 32 hours into the game.
Reddit írás, korrekt összegzéssel...
Egyébként jön már az 5. frissítés.
-
myckey
veterán
-
D1Rect
félisten
-
myckey
veterán
-
myckey
veterán
-
D1Rect
félisten
Creatorral 32 eur
Key shopokban van leárazás ami 30 eur, de tegnap egyik helyen bement 29-re.Ugye alapból leszállították az árat az EA kapcsán, erre jött rá Május kettőig ha twitch vagy yout. emberkén keresztül veszik meg.
Sztm egyszerűbb és olcsóbb a Keyshop valamelyike. Persze ezek is mind Steam kulcsok.
Játékkal kapocslatos hírnél elég sokat beszéltünk róla. De ez a topic nem megy nagyot, egyelőre.
Én nem veszek keyshopból semmit.
Gyakorlatilag bűnözők. -
myckey
veterán
Maga a game egyébként Soulslike harcrendszer - egyedi, meseszép környezet, világ. - remek D2 loot rendszer...
-
myckey
veterán
Creatorral 32 eur
Key shopokban van leárazás ami 30 eur, de tegnap egyik helyen bement 29-re.Ugye alapból leszállították az árat az EA kapcsán, erre jött rá Május kettőig ha twitch vagy yout. emberkén keresztül veszik meg.
Sztm egyszerűbb és olcsóbb a Keyshop valamelyike. Persze ezek is mind Steam kulcsok.
Játékkal kapocslatos hírnél elég sokat beszéltünk róla. De ez a topic nem megy nagyot, egyelőre.
-
D1Rect
félisten
Mindeközben már a 3. frissítés is jött a játékhoz. [https://forum.norestforthewicked.com/t/patch-notes-early-access-hotfix-3
Gőzerővel dolgoznak rajta a készítők. A Moon Studios nagyot megy az Ori után, ezzel is.
https://www.reddit.com/r/NoRestForTheWicked/Akciós egyébként a játék. 30 eur több boltban is meg lehet vásárolni, leglális forrásból.
Igen, a saját webshopjukból is annyi, ha van creator kód.
Steam kulcsot ad, úgyhogy pláne jó.Pont az előbb néztem, hogy mintha tegnap nem lett volna exit to desktop.

-
myckey
veterán
Mindeközben már a 3. frissítés is jött a játékhoz. [https://forum.norestforthewicked.com/t/patch-notes-early-access-hotfix-3
Gőzerővel dolgoznak rajta a készítők. A Moon Studios nagyot megy az Ori után, ezzel is.
https://www.reddit.com/r/NoRestForTheWicked/Akciós egyébként a játék. 30 eur több boltban is meg lehet vásárolni, leglális forrásból.
-
D1Rect
félisten
-
hunvarlan
aktív tag
Csak remélni tuodm hogy megszánják a dual sense-s playereket és megcsinálják nekik a gombokat.
-
D1Rect
félisten
Tegnap megvettem.
Rhykkernek van hozzá -20%-os kuponja a videó leírásában benne van, május 1-ig érvényes.
A korai visszajelzések alapján már a hétvégén sok mindent javítottak benne. -
D1Rect
félisten
ARPG-be oltott dark souls.
Jelenleg még csak early accessben elérhető.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- E-book olvasók
- Autós topik
- Elektromos autók - motorok
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Garmin Fenix 7 és 7S - profi sport megszokásból
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Milyen program, ami...?
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- További aktív témák...
- Ryzen 7 7800X3D + ASUS TUF Gaming B650E-E WiFi + G.Skill Flare X5 Series 32GB
- 10400f / 16 gb cl16 3000hz / msi rtx 5060 8gb /240 ssd 1 tb hdd /500 w táp kolink / h410m alaplap
- BRUTÁLIS CSÚCSKATEGÓRIÁS GAMER PC / WORKSTATION ELADÓ (RTX 5080, Ryzen 9, 32GB DDR5, 2.5TB NVMe,
- Samsung Z Flip 7 256 Gb / Bontatlan - 2 év gari
- Üzletből, garanciával, Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 workstation i7-11850H/32GB RAM/1TB SSD/RTX A2000
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
A maradék 18 nap szabimat csak arra a hónapra kéne ellőni!
Októberben 1.0
annyiért behúznám azonnal!
Kellemes darab !




