- Milyen TV-t vegyek?
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Iszonyatos mennyiségű hulladékkal járhat a Windows 10 terméktámogatásának vége
- Elkezdtek szállingózni az Arctic P Pro sorozatú ventilátorai
- TCL LCD és LED TV-k
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Újra instabilitásba futott a Raptor Lake generációt
- Amazon Kindle
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PROTRON
addikt
válasz
viperabácsi #54131 üzenetére
Azért szép dolog felemlegetni a marketing BS-t, mert még ha azt írod saját szemeddel láttad, akkor is tudjuk hogy működik a placebo hatás.
BTW, a kolléga nem írta hogy "x"-et akar kiváltani, a hugica is hivatalosan megkapta az xbox logót. Ahogyan méret kategóriát sem jelölte meg mielőtt még valaki rárepülne. : OA series "s" ténylegesen a fenti konfig teljesítményével vetekszik(hiába a +2 mag, ha egyszer nem minden használja ki), az adott game optimalizáltsága szerint hol az egyik hol pedig a másik fog nyerni, legyen ez bármilyen meglepő.
Az egyetlen ami kérdéses hogy ray tracingben melyik fog nyerni, de az én tippem hogy ez a PC, cserébe a nagyobb villamosenergia fogyasztásért.#54132 Hanok
Milyen irányba szerelted fel a cpu ventit? Nem megoldás ha felülről lefelefújóra szereled, hogy a cpu bordáról távozó levegő elszelelje az SSD hőjét is?
BTW én kihagytam azt a hőlapot, lehet hogy szétterjed a hő, de nem túl bordázott így nehezen tudja továbbadni...jobbnak találtam hogy a csipek közvetlenül érintkeznek a proci venti légáramával.
Mondjuk Kingston A2000-es eleve nem forrófejű.Egyébként hivatalosan az erősebb SSD-k üözemi hőfoktartománya 70 fokig terjed, ameddig még nem szabadna nagymértékű károsodást, sem pedig sebesség veszteséget elszenvednie. A gond hogy amit látsz hőmérséklet, nem biztos hogy nincs az adott nyákon ennél forróbb pont, ami már túllépheti az üzemi hőfokot.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Dell Latitude 5590 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I CAM I W11 I Gari!
- Eredeti Lenovo 300W töltők - ADL300SDC3A
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
- Bomba ár! Dell Latitude 5480 - i5-6GEN I 8GB I 500GB I 14" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Felújított laptopok Számlával, garanciával! Ingyen Foxpost!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest