Hirdetés
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Androidos tablet topic
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen asztali médialejátszót?
- Milyen TV-t vegyek?
- Hisense LCD és LED TV-k
- Milyen házat vegyek?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
toldy
őstag
Azért tartok kicsit a táp lentről szívjon dologtól mert ha bekerül egy gts450 akkor lesz némi proci-gpu tuning ezesetben a táp rendesen használva lesz, és nem akarom hogy mondjuk 85-90% kihasználtság mellet még a proci hőt is az szívja. Jelenleg két venti van a gépben, egy a tápban és egy 12cm elöl, ahogyan a képen is van, így hosszában átfúj a lammellák közt illetve az egész lapon, olyan mint egy szélcsatorna.
Megnézem az hogy megint leveszem az oldalát, lehet hogy mivel zárva a vége ez a gond és nem távozik oldalra a levegő, estére megnézem, majd úgy is jelentkezem.
Új hozzászólás Aktív témák
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Battlefield 6
- Háztartási gépek
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Tőzsde és gazdaság
- Androidos tablet topic
- Yettel topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- DEEPCOOL Függőleges GPU adapter
- Apple iPad air 4 64GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 3000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B650M R7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RX 9070 XT 16GB be quiet! Pure Base 500 FX 750W
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3519
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


