Hirdetés
- Kitolhatja az LGA1700 élettartamát az Intel
- Nyomtató topik
- Akciókamerák
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Forrasztásról mindent az alapoktól!
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Óriási ugrás: teszten az ASUS Zenbook A16 és a Snapdragon X2
- Bakelit, vinyl lemezjátszó
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- OLED TV topic
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Archttila
veterán
Koszonom HookR de masodik ipari hulladek utan inkabb kihagynam. A bosszusagon kivul mast nem nagyon kaptam ettol a markatol.
(nah jo a 90's evek vegen az Abit utan Asus lapot es VGA-at vettem, na azokkal nem volt gond. Szep emlekek fuznek hozza... (Foleg az Asus Riva 3400 TNT1-hez)
Új hozzászólás Aktív témák
- Kitolhatja az LGA1700 élettartamát az Intel
- Óra topik
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Hello Leo: véget ér a Starlink egyeduralma
- Gumi és felni topik
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Robotporszívók
- Nyomtató topik
- Lexus, Toyota topik
- További aktív témák...
- Új Acer Nitro V15 FHD IPS 144Hz Ryzen7 7735HS 16GB DDR5 512GB SSD Nvidia RTX 4060 8GB Win11 Garancia
- NVME, M2 NGFF, 2,5" SATA SSD-k vegyes OEM márkák és prémium típusok, sok újszerű. 256GB-1TB
- LG UltraGear 27GR95QE-B 240 Hz OLED 2560x1440 Gamer Monitor 6 hó garancia Házhozszállítás
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- Bontott 0perces MacBook Air 15" M4 10C/10G 16GB 512GB Gar.: 1 év
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
(nah jo a 90's evek vegen az Abit utan Asus lapot es VGA-at vettem, na azokkal nem volt gond. Szep emlekek fuznek hozza... (Foleg az Asus Riva 3400 TNT1-hez)
