- Részesedést vásárolhat az USA az Intelben
- Monitortrió a Samsungtól, köztük egy 500 Hz-es QD-OLED-del
- AI-alapú felskálázót fejleszt az ultramobil piacra az ARM
- Új Vulkan implementációt hoz az Apple rendszerchipekre a LunarG
- Az OpenAI szerint Musk zaklatási kampányt indított, a bíró nem állt Musk mellé
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
szponzor
senior tag
Köszönöm a hozzászólást és a hűtőket, de sajnos mégis megvan kötve a kezem;
- A Thermaltake SlimX3-at csak 65 W-ig ajánlja a gyártó
- A Cooler Master Vortex Plus jónak tűnik, árban sem drága, viszont nem láttam még képet, hogy ezen a Giga lapon lenne és ahol néztem a ventiket (ipon, pcgear) ott nem találtam 20mm-eset (de valószínűleg figyelmetlen voltam)
- A Thermalright-ot nem nagyon lehet beszerezni itthon, hardveraprón láttam kb. 20k-ért. Arra még rájön egy venti, szóval az nagyon drága. A megcélzott keret kb. 10k lenne, de ahogy nézem ebből nem nagyon fogok kijönni.
- Az Alpenföhn Panorama is jónak tűnik, de ezt sem láttam képen még rászerelve a Giga lapra. Kinézetre lehet, hogy belelógna a RAM-okba. Utánnaolvasok majd ennek a hűtőnek.Gondolom az érthető, hogy nem akarok olyan hűtőt, amiről nem tudom biztosan, hogy rászerelhető-e a lapra anélkül, hogy a egy memóriaslotról le kelljen mondanom stb.
Ha egyik sem jön be, akkor marad a Prolimatech + venti, de jobb lenne ennél olcsóbb megoldás, mert kb ez 15-6k-ba fog kijönni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Micron SO-DIMM laptop memória 4GB DDR4 3200MHz MTA4ATF51264HZ-3G2J1
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z87-G43 GAMING Z87 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B550 Vision D B550 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE Z97X-Gaming 3 Z97 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF X570-PLUS WiFi X570 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X260 - i5-6G I 8GB I 256GB SSD I 12,5" HD I HDMI I CAM I W10 I Gari!
- HIBÁTLAN iPhone XS Max 64GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2898, 100% Akkumulátor
- Xiaomi 14T Pro 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Update 08.13. - Bomba árak 2025-ben is! Üzleti - Consumer laptopok DELL FUJITSU HP LENOVO
- Xiaomi Redmi 10 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest