Hirdetés
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Pánikban a világ a Radeon RX 5000 és 6000 sorozat támogatása miatt
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Apple asztali gépek
- TCL LCD és LED TV-k
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Milyen notebookot vegyek?
- OLED monitor topic
- 
			  PROHARDVER! Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is. 
Új hozzászólás Aktív témák
- 
			
			  sevi90 csendes tag Sziasztok! Két kérdés: szerintetek Asrock AB350 gaming ITX megjelenése mikor várható? Németországban már egy-két hete kapható, de itthon nagyon nem akar megjelenni  Gigabyte változat nem kifejezetten tetszik rossz VRM hűtés miatt, X370 meg picit drága az én ízlésemnek. Ha nagyon nem mozdul semmi a témában akkor megy a rendelés mindfactory-ra, vagy hasonló külföldi oldalra. Gigabyte változat nem kifejezetten tetszik rossz VRM hűtés miatt, X370 meg picit drága az én ízlésemnek. Ha nagyon nem mozdul semmi a témában akkor megy a rendelés mindfactory-ra, vagy hasonló külföldi oldalra.Másik: 
 [link] erről a házról mi a véleményetek? MSI gtx 1060 aero, asrock ab350 gaming itx, ryzen 1600 menne bele, 16gb RAMmal együtt. Egyedül a CPU hűtő a kérdéses, illetve a ház strapabírósága a felhasznált anyag miatt. Mivel lehetne legjobban lehűteni? Tápból nyilván valamilyen SFX jöhet szóba. Két fan guarddal rendelném a lehető legjobb hűthetőség érdekében. [link].Sevi 
Új hozzászólás Aktív témák
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Linux Mint
- Amazfit Bip 6 - jót olcsón
- EAFC 26
- Pánikban a világ a Radeon RX 5000 és 6000 sorozat támogatása miatt
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- További aktív témák...
- GIGABYTE GA-78LMT-S2P+FX4100 proci+8 gb ddr3
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE Z390 GAMING X Z390 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Akció! Csere-Beszámítás! Asus ProArt B760-Creator D4 Alaplap! LGA 1700
- Itt van egy kis Prémium AM4 lapocska! MSI MAG X570S TOMAHAWK MAX WIFI INGYEN FOX
- Gigabyte B85M -HD3 LGA 1150 Alaplap, garanciával!
- Nokia 8 Sirocco / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! MSI PRO X670-P R5 7600X 32GB DDR5 1TB SSD RX 6900 XT 16GB ZALMAN Z1 Plus Asus 1000W
- Samsung Galaxy S21 Ultra 5G / 12/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Frederick Forsythe: Isten ökle (nem olvasott)
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
 
						 
								 Gigabyte változat nem kifejezetten tetszik rossz VRM hűtés miatt, X370 meg picit drága az én ízlésemnek. Ha nagyon nem mozdul semmi a témában akkor megy a rendelés mindfactory-ra, vagy hasonló külföldi oldalra.
 Gigabyte változat nem kifejezetten tetszik rossz VRM hűtés miatt, X370 meg picit drága az én ízlésemnek. Ha nagyon nem mozdul semmi a témában akkor megy a rendelés mindfactory-ra, vagy hasonló külföldi oldalra.

