Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    Köszönöm mindenkinek az ötleteket, hozzászólásokat. Én elvileg narancssárga pla-t kaptam hozzá, lehet, hogy azzal van a gond, másikat még nem vettem így nem tudom másikkal kipróbálni. Simán a gép összerakása után először megnéztem manuálisan, hogy minden rendesen működik e. Külön a tengelyek mozgását minden irányba, felfűtöttem az asztalt, fejet. Aztán letöltöttem egy színtező g kódot thingi-ről. Kettő volt a nyomtatóhoz, a legfrissebbet szedtem le. Azzal le szinteztem az asztalt. Utána először a gyári sd kártyáról próbáltam kinyomtatni a bagoly párt de el se kezdte mert rögtön le is fagyott a nyomtató. Akkor át másoltam a file-okat egy másik kártyára és arról próbáltam újra a nyomtatást. Előtte már a tesztelés, felfűtés sem volt zökkenőmentes mert ahogy tekertem a kijelző potméterét úgy időnként el ment róla a kép. Aztán ahogy tekergettem visszajött és újra elment. Ez egyébként kártya független, azóta is csinálja csak úgy kártya nélkül a menüben is. Nem sikerült megoldani. Na de térjünk vissza a nyomtatáshoz. Tehát az új kártyáról el is indult a nyomtatás le is tapadt, egyedül az első kör amit a tárgy köré csinál először, az volt szálas de a két bagoly első rétege egész jó lett, az egyik egy helyen anyag hiányos lett de csak egy ponton. De ahogy haladt a nyomtatás úgy kezdett el egyre jobban szálazni. Folyamatosan el kezdett egy a hajszálnál vékonyabb szálat húzni ami nem szakadt le a fúvókáról hanem szépen húzta maga után amerre ment és mindenhova oda ragadt. Szépen körbe tekerte vele azt amit addig nyomtatott. Plusz az is furcsa volt nekem, hogy időnként ki ment teljesen oldalra a fej. Mintha manuálisan ki vittem volna a tálca széléig. Állt egy picit majd folytatta tovább a nyomtatást mint ha mi sem történt volna. Aztán mikor már az egész tárgy tele lett a fúvóka által húzott szállal inkább le állítottam mert láttam hogy nem lesz jó. Lehet, hogy túl nagy fokra fűti fel a fej és nem hűl vissza elég gyorsan a pla. Azóta sajnos nem tudtam foglalkozni vele mert nem volt rá időm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák