Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    Sziasztok!Szert tettem egy Cooler Master N520-as hűtőre amit bepasszíroztam egy GMC R2-es mini házba.Első tapasztalataim róla csak így gyorsba.Nagyon egyszerű szerelhetőség.A nagyobbik gépemben(ez amolyan vésztartalék gép)Asus Silent Knight II-es van amit sokkal macerásabb volt feltenni.A két első memória slot fölé ez a hűtő nem lóg be(ellenben az Asusal,amiben az első két slott takarásban van).Most egy 6000x2-es procit hűt(igazi kazán) amit az everest cpu tesztel nyúzok tuning nélkül,alapfeszen(tudom,hogy nem orthos) és 25 perc után sem ment 44 fok felé.Ez szerintem nem is rossz főleg,hogy a GMC ház pont nem egy jó szellőző ház,főleg,hogy a hűtő borda miatt az oldallapi ventit el is lehet felejteni,mert semmi hely sem maradt számára.Ja még annyit,hogy az Asus egy sokkal jobban szellőző házban sem tudta 51 fok alá hűteni ugyan ezt a procit.Terhelés alatt 1850-es fordulaton van egy kis hangja,de én azt a morgó hangot amit a tesztekben halottam nem észleltem,más néven én halknak nevezném.A procit idle-ben 31-32 fokon tartja ami szerintem nagyon jó eredmény.A gépet hd dvd-zésre használom így számított,hogy halk legyen a masina.Szoftveresen 600-as fordulatszámra folytva a ventiket üresjáratban 34-35 fokot produkál a proci és csak a Giga superb tápot és a 3db Sharkoon Silent Eagle ventiket hallom(a kártya passzív).Szerintem 600-800 as fordulaton teljesen hangtalan.Összességében szerintem jópofa hűtő és kellemes csalódás,mert én kevesebbet vártam tőle.Az Asus Silent Knight II-essemel teljesen egyenrangú viszont ez csak 8000 ropi volt a másik majd 13000forintos árával.Végezetül pár kép beszerelve...[IMG:/dl/upc/2009-09/12/174918_mkapfewsgkpvfa6y_belso_3_2.jpg][/IMG]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák