Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • theporcupine

    tag

    Azokat kérdezném, akinek van GH3 tapasztalata, hogy az EVF színeiről mi a véleményük. Sajnos elhalálozott a gépem és szervizben van, mert nem lehet bekapcsolni (elszabadult benne egy csavar). Így a kijelzőről sem tudtam véleményt kérni, de elmondtam, hogy nem túl jók a színei. Nehéz így meghatározni, de szinte biztos, hogy piros túltengése (is) van. Ezt nem is lehet korrigálni, csak kicsit enyhíteni beállításokban. Arra lennék kíváncsi, hogy ez alap, vagy az enyém egy rosszabbul sikerült példány. Biztos vagyok benne, hogy cserélni nem fogják emiatt, pedig a beégés miatt sem bánnám. Sajnos másfél év alatt már szépen látszanak a beállítások körben a kijelzőbe égve. Ez szintén normál OLED működés és nem garanciális hiba jelenség a kézikönyv szerint sem. Amúgy ez vicces, ahogy a kézikönyv ezekről ír. Lehet, hogy valami totál rossz, nem azt látod stb. de ez nem érinti az elkészült képet, szóval ez nem számít hibás működésnek. Kíváncsi lennék, ha azok, akik ezt gyártják és leírják vennének egy drága autót, amiről lekopik a fényezés, szétrepedezne a bőr kárpit, zörögnének leesnének a műszerfal gombjai pár nap használat után és az autógyár azt mondaná, de hiszen elvisz A-ból B-be, szóval ezek nem hibák, akkor mit is csinálnának.

    https://www.flickr.com/photos/nomorethanwaves/

Új hozzászólás Aktív témák