Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dodopek

    addikt

    Sziasztok megint. Letakarítottam az Ubuntut, feltettem helyette a Manjarot. Külsőre sokkal barátságosabb nekem(talán mert win szerűbb), de még mindíg nem fasza valami. Már kezdem azt hinni, hogy a linux kernelt nem szereti a hardver kupacom... Ahogy az ubuntunál, itt is problémás a leállítás. Ha rákattintok a kijelentkezés gombra, a rendszer olyan szinten belassul, hogy percenként egy dolgot tudok megcsinálni, és pár perc mulva kiírja, hogy hiba, a kijelentkezés nem sikerült.

    Megint letöltöttem a serviio nevű progit, ami van linuxra optimalizálva is, a tulajdonságok közt találtam olyat, hogy futtathatóvá tétel.Belepipálok, pár másodperccel később a pipa eltűnik. A megosztatni kívánt (ntfs alatt simán megosztott) mappák tulajdonságaiban én ír/olvas, csoport semmi, mindenki más senki. És hiába próbálom átállítani, nem engedi, visszaugrik...

    Manjaroban van szoftverközpont? Mint az Ubuntuban...

    Hol lehet átállítani, hogy a választóképernyő rendszer előtt hány mp várjon, mielőtt automatikusan elindítja a Manjarot? Mert most van vagy 2mp...
    Köszi a válaszokat!

    A Manjaro milyen disztro? Mert pl a Skype letöltésénél ki kell választani, hogy debian, ubuntu,fedora,opensuse,stb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák