Hirdetés
- Fórumok
- Sport, életmód, utazás, egészség
- Hardcore café
- (kiemelt téma)
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- A kompakt házak gazdáit vette célba a Maxsun Blackwell architektúrás VGA-ja
- Computex 2026: AI-os évfordulók
- Csendes és ultrakompakttá varázsolható Logitech egér, egyhónapos akkuval
-
50 - 1
144579 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-11-30 11:22 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
.:InnoMan:.
senior tag
-
gado
tag
Ilyen kávé nekem is kell.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Petisz84
tag
Mondtam h ez lesz az évszázad biznisze!
-
Newander
csendes tag
Milyen cigit szívtál mellé?

Az mindegy, hopgy mit szívott mellé, de ha ilyen jó a hatása és még másnapos sem leszel tőle akkor hatalmas felfedezésre tett szert!!

-
Moyder
aktív tag
Milyen cigit szívtál mellé?


-
master bud
tag
-
szucsi
őstag
Ezt iszom minden reggel.
Azért írok ilyen vidámakat délelőtt!
Egyébként nekem mocskosul bejön ez a kv.
Hosszúnak nem kóstoltam, olaszosan rövidre főzöm nagy nyomásúval.
Próbáld meg espressora főzni. -
emvy
félisten
-
Sick Boy
őstag
De hadd álljon még itt egy ari szmájli csak Neked, _Az (Csak, hogy basztassalak kicsit még), meg illik is a címhez:

-
Sick Boy
őstag
HARDCORE!!!!!

Te figyu vasárnap jövök haza Katától akkor majd én is kérek egy küblivel abból a KVból O.K.? De télleg ezt ki kell prószálnom nekem is. Ja mert hardveres oldal ideírom: Koffein Rulez!!!
Üdv _Az!!!! -
_az
senior tag
NA!
Megkerestem a kukában a csomagolópapírt. A csodakávé:
LAVAZZA - CREMA E GUSTO
(majdnem Wasser)
Nem vagyok másnapos... -
Moyder
aktív tag
-
tomcs
őstag
-
Moyder
aktív tag
-
Newander
csendes tag
-
Moyder
aktív tag
az elején mondta hogy: ''vettem fincsi olasz kávét''
[Szerkesztve] -
Moyder
aktív tag
''2. elfelejtett magyarul, ezért németül beszél (ráadásul azt is helytelenül)''
ezt nem értem?
Miért is helytelenüll? -
Newander
csendes tag
Ez nagyon kajak kávé lehet! A legnagyobb poén már csak az lenne, ha Tesco Gazdaságos termék lenne!!

-
Cathfaern
nagyúr
Wasser???

[Szerkesztve]Wasser? Akkor rosszabb a helyzet, mint gondoltuk:
1. Vizet ivott, közben azt hiszi, hogy kávét
2. elfelejtett magyarul, ezért németül beszél (ráadásul azt is helytelenül)
3. képes volt a víztől berugni
-
_az
senior tag
HÉ!
KIJÓZANODTAM!!!! MEKKORA FLASH!!!!!!
ÚJRA TISZTÁN LÁTOK ÉS A HORIZONT IS RENDBEN VAN!!!!
MOST MÁR JÖHET AZ ATOMFIZIKA TANULÁS!!!
-
Moyder
aktív tag
már az
-
Petisz84
tag
-
Matr x
aktív tag
Energiaital+alkohol a múlté! Vigyázz világ, jön a KV!!!

-
Petisz84
tag
_az ez a legjobb cucc! Felvásárlod és eladod a PH!-n.
Ebből fogsz meggazdagodni!
Mindenkinek kell a cucc! -
_az
senior tag
Mennyetek ócsánba, ott van!!! Az a v betűs az!!!
Úgy látszik télleg nem bírja az elgyíkosodott gyomrom...
-
Petisz84
tag
Hadd kapjak Én is Én is Én is....
-
Moyder
aktív tag
má 10 perce keresem a kávét a neten de nem találom? Hol lehet kapni? van még neked?
Nem akarsz külden egy adagot postán? -
Bazsesz
őstag
Hát ez brutál!
Azt hittem, hogy az osztálytársamék vitték a páélmát. 3-an egy üveg sörtől a padlón. Most meg te a KV-val...
Üdv: Balu -
Cefa
senior tag
hááá bazzeg
)))))))))))))))))))))))))))))) -
.:InnoMan:.
senior tag
-
.:InnoMan:.
senior tag
-
_az
senior tag
Biztos azér készültem ki, mert a zidegrendszerem hozzászokott a instant szintetikus moslékhoz, ez meg természetes...
Minek is kávézik az ember, ha nem bírja..
-
.:InnoMan:.
senior tag
-
_az
senior tag
jaja, most józanítom magam csokival...
Ha nem írnék többet akkor megvakultam!!!
-
.:InnoMan:.
senior tag
-
_az
senior tag
Az lenne az????
Akkor Vasseva!!! De télleg finom. Bár még mindíg kicsit ''furcsán'' érzem magam és nem remegek, szal nincs koffeintúladagolás... Inkább hasonlóan eltompultam, mint a sörtől...
-
.:InnoMan:.
senior tag
-
.:InnoMan:.
senior tag
-
_az
senior tag
De valami olasz kávé, v-vel kezdődik vagy mi. Bakker asszem kicsit hülye a vérnyomásom vagy mi a pöts??? Talán valami vasseva, vagy wasser, vagy hasonló, már kidobtam a csomagolást mer átraktam légmentes pitlibe...
DE FINCSI!!! -
Moyder
aktív tag
ezt a caffét én is kirpóbálnám!! csak a kíváncsiság kedvéért!!!
[Szerkesztve] -
Yutani
nagyúr
-
Moyder
aktív tag
jeeeeeeeeeee

-
.:InnoMan:.
senior tag
-
.:InnoMan:.
senior tag
-
_az
senior tag
A kávénak élénkíteni kellene nem???
Ja ócsanban vettem valami olasz őrölt kávé, elég drága, vagy 800 péz volt fél kiló.
De király!!! -
_az
senior tag
Komolyan pont olyan tompa vagyok és kült a vigyor a fejemre!!!

-
.:InnoMan:.
senior tag
De hogy valaki a kávétől berúgjon azt meg végképp nem halottam!

[Szerkesztve] -
Moyder
aktív tag
milyen kávé? és mennyi volt? és hol lehet kapni?
(azé nem vagyok alkesz!!!) -
_az
senior tag
Ez kicsit megaOFFos...
Szal vettem fincsi olasz kávét. Daráltat. Csináltam belőle egy hiperlightos hosszúkávét. Megittam.
Most úgy érzem magam, mintha letoltam volna 3 sört, ergo berúgtam...
LEHET ILYEN???????? Ennyire ne bírnám?
Ti rúgtatok már be kávéval?
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
144579 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Sport, életmód, utazás, egészség
- Hardcore café
- (kiemelt téma)

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Sony 4K kamera FDR-AX53 Handycam
- Nothing Phone 3a Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 27% - ASUS RTX 4060 Dual EVO OC 8GB GDDR6 Videokártya!
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Playstation/Xbox/Nintendo Switch Kontroller javítás, konzol és laptop karbantartás, pasztázás
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Hát van ilyen!!!
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


Miért is helytelenüll?



