Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoona

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy kis "támogatást" szeretnék kérni - mert foggalmam sincs mit csináljak, azaz tudom mi lenne a jó döntés csak na...

    Idén tervezek venni egy Ipadet és két opció jöhet szóba: Ipad 9 (64gb) vagy Ipad Air 4 (64gb).

    Felhasználás jellegét tekintve - egyszerű tartalomfogyasztás, facebook, youtube, podcastok, netflix, talán még játszanék rajta Hearthstone-t. (igazából nem is tudom mire lehetne még használni egy Ipadot jelenlegi napjaimat tekintve).

    Erre a felhasználásra szerintem bőven elegendő lenne az Ipad 9 és az ára is kedvezőbb DE - mennyi a tableteknek az elévülési ideje? 3 év múlva nem lesz egy lassú lomha táblagép?

    Az Air sokkal jobb? Benne van pl. hogy az Air 4 mondjuk 2 évvel tovább lesz használható mert erősebb benne a proci? Emiatt megérné a felárat?

    A tárhely szerintem nekem elegendő lenne - de még abban is gondolkodok, hogy idén venni egy Ipad 9-et és maximum ha jövőre kijönne az új Air mondjuk 128 GB-vel akkor eladni a 9-et és venni egy olyat. nemtudom...

    Köszi előre is - hátha voltatok hasonló cipőben és van valakinek tapasztalata.

    Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

Új hozzászólás Aktív témák