Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woros

    őstag

    Sziasztok!

    Alljon itt egy pelda az en esetemrol.

    Rendeltem egy champion lapot kulfoldrol, gyorsan megjott nem volt gond. Mar az feltunt rogton, hogy lotyogott az egyik hutoborda, de meghuztam a csavart es ennyi. Nem tulajdonitottam neki nagy dolgot. Nem sok idom volt birizgalni a gepet, de jo par napra ra azt vettem eszre, hogy bsod-ok folyamatosan meg alap beallitasokon is. Mindent leteszteltem amit csak lehetett, de vegul kiderult, hogy az egyik memoria slot bedoglott. Elindult vele a gep, de a memtest ontotta a hibakat, masik harom slotban hibatlanul vegig ment a teszt. Aztan most rma alatt van a dolog es ahogy pakoltam vissza a lapot a csomagolasaba akkor lattam meg a zacskoban egy csavart! Az a csavar fogta volna a hutoborda masik reszet. Nem is ertem, hogy vannak ilyen maguktol kieso/kilazulo csavarok... De itt egy link, hogy nem csak nekem voltak ugyanilyen problemaim ezzel a lappal: [link].

    A felreertesek elkurelese vegett en nem akarok senkit lebeszelni, mert cseret kertem en is, hiszen ez egy nagyon jo lap, ha nem a legjobb.

Új hozzászólás Aktív témák