Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacmaster

    tag

    válasz #98221312 #30761 üzenetére

    Tisztelt fórum lakó, én azt gondolom, és ezt olvastam, ez a topik KEZDŐ házimozisoknak szól, illetve ehhez mérten tehetek fel kérdéseket..
    És hidd el nem a pc használatával van gondom, de ezt kb 3 órán keresztül ecseteltem..
    Leírtam miért is akarom használni a 4k tvm 4k lejátszóját,kb mert nekem megfelel..
    Ami gondom van, hogy ha támogatja a tv-m az optikai vagy Hdmi 5.1-et és van egy olyan szintű AVR-em akkor vajon miért nem jó..
    Amit a többi nálam okosabbtól kaptam azt mind köszönöm, de már ne haragudj, ha én kezdő vagyok, miért is ez a kioktatás egy olyan fórumon ahol az ilyen embereket kell segíteni, vagy jó ötlet, több tapasztalattal ellátni...Gondolom te is boldog vagy ha az én szakmámban azt mondanám rád, miért nem egyből ezzel vagy azzal kezded.. :F :F :F
    És a kérdés nem az volt miért rosszabb a tv lejátszója mint egy Bd, hanem vajon milyen beállítást néztem el, ha nem tudom állítani a PCM jelet:((
    Nem volt szándékomban ennyire kifakadni, hisz nem ez a cél..De akkor úgy látom nincs itt helyünk kezdőknek, mert ha csak belépő szintű az AVR-em akkor legközelebb azt kapom meg!! :Y :Y
    Köszönöm rövidke pályafutásom, és mindenki másnak tisztelet a segítségért!!

Új hozzászólás Aktív témák