Hirdetés
- 3D nyomtatás
- Philips LCD és LED TV-k
- Milyen videókártyát?
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Apple MacBook
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- OLED TV topic
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
melega
őstag
Na kijavították a bugokat, de ahhoz hogy működjön negyedjére újra kéne kezdenem a játekot.
Nem fogom.A bugok a következők.
Harmadik végigjátszásnál nem működött a lelőtt állatok megnyúzása.A másik Kuttenbergbe nem minden kereskedőnél írta a piacon a beszélgetést, nem minddel lehetett kezdeményezni.
Harmadik 27 es íjászinttel, a lovasíjászpályákon tengri szinten elhalványult a kövesd az ösvényt, és kiírta a ló nem a megfelelő úton van.
Ezért a Sarló, Boroskabát, és Fülbevaló nevű pályákon nem bírtam megverni Bibreket.
A többin igen, meg is kaptam érte a trófeat.
150 pont kilövése lóról.Sőt a 10 lóversenyt is megnyertem visszavágóval amit Mikula szervezett.
Gyalogíjászatba a profikat verem.Az Ecsetelés a halállal dlcben feltartam a festő múltját trófea, és a végén a
kolostorból jöttek a képekért trófea.
Annyi még, hogy Gerda özvegyassz ony becsülrtéért szerveztem egy parbajt, de a nap bármely szakaszába odamegyek azt mondja messze van gyere vissza később.Szerintem bug.
Most az ősz dlcig felfüggesztem a játékot.
Kijátszása utan a kolostori téliig.Mindkettőt megvettem a Delu e Editionnal.
-
melega
őstag
Lóversenyeim mind megynertem:
RészletekTereplóverseny 1 Tereplóverseny 2 -
melega
őstag
Valakit érdekelnek a terep vagy lovasíjászversenyek a játékból.
Spoilerbe rakok majd föl videókat, ahol jól működtek.
Ahol nem tengri szinten az első 4 lovasíjászversenyt 5 óra volt megnyerni, és mindig menteni kellett.
Mivel ott letiltotta a ló kövesse az ösvényt a lovasíjászpályán, a célra meg a lóra is figyelnem kellett.Maradt ott a sarló, borospince, fülbevaló pálya.
-
melega
őstag
Na már a lóversenyek első felét megnyertem fogadásokra kemény szinten.
Addig nem nyugszom míg a másik felét meg nem nyerem azon a szinten.
A gyalogos íjászversenyeket is profi szinten sorba nyerem Troskyba.
A lovasíjász versenyeken is nyerek mindig könnyű, és nehéz szinten.
Viszont egy harmadik szinten hamisan működik. Letiltja a kövesd az ösvény gombot, és kiírja a ló nem a megfelelő úton van.
Videót is csináltam róla egy másfél percese amelyik szinten hamisan működik.
[link] -
melega
őstag
Na itt a videón ez a bajom.
Letiltja a kövesd az ösvény gombot, és kiírja a ló nem a megfelelő úton van.
Könnyű, és nehéz lovasíjász szinten nem csinált ilyet a játék.
Akkor is ezt csinálja, ha újraindítom a gépet, és korábbi mentéstől elkezdem.
Valamit lehet neki csinálni?
-
shotika
őstag
És milyen sokat fejlődött a gépi fordítás! Mondjuk még itt a fórumon is sokan vannak, akik leragadtak ott, hogy google fordítós szemetek készülnek, pedig egyáltalán nem.
-
melega
őstag
Most a lóversenyek jól mennek Troskyban
Imádom.
Most a tengri lovasíjász pályákat próbálom, ott már ugratók is vannak..
Meg ÉN a fősztori 3. végigjátszása után kezdtem az egészet, mikor már alig maradt melléküldetés.200 groschen visszautazni Troskyba.
A Brashes of Dashes dlct is csinálom közben.Addig vissza sem megyek Kuttenbergbe, míg nem jön a sztori dlc ami ott kezdődik.
Deluxe Editiont vettem. -
gyimger
őstag
-
melega
őstag
-
melega
őstag
Valahonnan le tudok tölteni a játékhoz normális magyarítást?
Amit letöltöttem magyarítás Brushes of Death dlcben kukacokat ír meg hülyeségeket, az alapjátékot még gyöngén lefordította, de a dlct nem.
-
melega
őstag
Na most néztem vegig a Hunyadi sorozatot.
Láttam Zsigmond király alatt, utána Hunyadi kormányzó alatt olyan felszerelést pajzsot viseltek a magyarok, mint a kingdom come játékokban.
Kíváncsi vagyok ha 6 év múlva jön a következő részt, akkor vajon a törökók szövetségesei leszünk?
A Hunyadi sorozatban láttam hogy Cillei (aki áruló volt a töröknek) fogatján, mikor elhúzott ugyanaz a jel volt amit L
ord Capon a pajzsán is viselt. -
nubreed
nagyúr
Tudom hogy single player, de olyanra gondoltam akivel együtt játszom felváltva a single playert.
Amúgy belenézhetsz a videóimba pirossal kiemeltek.
Látod, hogy megy magamtól.
Érdekel a véleményed!Amúgy téged az életben érdekel ilyen, hogy:
Lovagi vívás, palotajátékok, kunok szablyavívása, lovasíjászat, lovagkor?
Engem nagyon, ezért vettem meg a gold editiont amihez az összes sztori dlc jönni fog.
Ezért írták, hogy az én játékom lesz.
Szeretettel várom a 2 sztori dlct, és a 6 év múlva megjelenő folytatást.Még a Blood of Dawnwalker ami érdekel.
Ha megy magadtól minek segítség?

Nem érdekel az életben az íjászat meg a többi.
-
melega
őstag
Tudom hogy single player, de olyanra gondoltam akivel együtt játszom felváltva a single playert.
Amúgy belenézhetsz a videóimba pirossal kiemeltek.
Látod, hogy megy magamtól.
Érdekel a véleményed!Amúgy téged az életben érdekel ilyen, hogy:
Lovagi vívás, palotajátékok, kunok szablyavívása, lovasíjászat, lovagkor?
Engem nagyon, ezért vettem meg a gold editiont amihez az összes sztori dlc jönni fog.
Ezért írták, hogy az én játékom lesz.
Szeretettel várom a 2 sztori dlct, és a 6 év múlva megjelenő folytatást.Még a Blood of Dawnwalker ami érdekel.
-
nubreed
nagyúr
Jó lenne egy társ ehhez a játékhoz mármint a KCD első részéhez.
Mivel magamtól toltam végig. Viszont sok minden elmaradt.
Viszont játszótársat nem találtam, pedig jó lenne.Egyrészt aki nagy akciójáték fan annak saját családja és gyereke van, nincs ideje velem játszani.
Számítógép szerivzekbe, meg számítástechnika tanárok, internetszolgáltatók, mind ellene voltak hogy játszak vele.
Aki javasolta tudta hogy az érdeklődési köröm lovasíjászat, lovak, lovagi vívás amire nincs időm, maradt a szablyavívás, kunok harcművészete, és a japán kardművészet.
szervizesek, számítástechnika tanárok egy része, illetve internetszolgáltatók egy része frászt kap ilyen dolgoktól.
főleg mikor a fiatalok a játékokba is át akarják élni, nemcsak lovas, és vívósportokban.
Milyen társat akarsz? Ez egy single player játék, nincs benne coop.
-
gyimger
őstag
-
melega
őstag
Az első részét kimaxoltad?
Platináztad?Nálam néhány fontos dolog elmaradt benne.
A kolostort viszont imádtam.A másik amit szerettem a Theresa mellékszál.
-
melega
őstag
Jó lenne egy társ ehhez a játékhoz mármint a KCD első részéhez.
Mivel magamtól toltam végig. Viszont sok minden elmaradt.
Viszont játszótársat nem találtam, pedig jó lenne.Egyrészt aki nagy akciójáték fan annak saját családja és gyereke van, nincs ideje velem játszani.
Számítógép szerivzekbe, meg számítástechnika tanárok, internetszolgáltatók, mind ellene voltak hogy játszak vele.
Aki javasolta tudta hogy az érdeklődési köröm lovasíjászat, lovak, lovagi vívás amire nincs időm, maradt a szablyavívás, kunok harcművészete, és a japán kardművészet.
szervizesek, számítástechnika tanárok egy része, illetve internetszolgáltatók egy része frászt kap ilyen dolgoktól.
főleg mikor a fiatalok a játékokba is át akarják élni, nemcsak lovas, és vívósportokban.
-
prolad
addikt
Nyertem, olyan 10 pontos statokkal már elég könnyű eljutni legalább a 3. körig. Van egy perk (talán clinch master) aminél nagyobb eséllyel nyersz, ha összeakaszkodtok, az még jól jön, aztán beleállni az ellenfél arcába, beszorítani a sarokba és szép lassan lenullázni. PC-n a legkönnyebb, ha gyorsan kattintasz az egérrel, de kontrollerrel is sima ügy.
Vagy ha kicsit csalni akarsz, lehetett olyat, hogy a torna előtti éjjel ellopod az ellenfelek cuccait, nem tudom még mindig lehet-e.gyimger
Igen, emlékezetes volt, amikor rámrontott először, nem is emlékeztem ki, eléggé ki tud esni a normál útvonalról. És utana meg nem. Nem is ertettem először miért sebez akkorát, aztán meg hogy miért nem gyógyulok harc után se. Éppen odaéetem a fürdőbe az utolsó pillanatban. -
gyimger
őstag
Ja, Fekete Petit a torna alatt nem tudtad legyőzni? Azt hittem, utána. Mert amikor legyőzöd és a Rattay molnárnál rád támad bosszúból, akkor mérgezett pengéje van, sokkal szopatósabb, mint a tornán.
-
melega
őstag
Az első részben? Runt? Fejbelövöd nyíllal, egy lövés még minimal archery skillek mellett. Tudom, mert amikor először játszottam, akkor lopakokdó karakterek volt és arra a harcra is vérezve, sérülten mentem. Nem csoda, hogy hardcore modeban kapott egy sisakot.
Egyébként az első rész sem nehezebb semmivel, sőt, ha tudod mit csinálsz, könnyebb. Skalitzban lehet elég sok mindent gyakorolni, utána rögtön a tutorial után ott vagy Rattayban, elérhető az összes bolt, fegyver, páncél és egy tréner aki megtanít lopni, zárakat feltörni.Kapsz kiképzést, fegyver, páncélt, lovat... Mire vadászni kell menni Caponnal, már elég jó felszerelésem szokott lenni.Ha utána elmész a fürdőbe Caponnal, akkor pl a legjobb kardot el tudod vinni ingyen. Hardcore mode szerintem még könnyebb is és normál modeban is van pár elég erős skill.
Egyedül annyi az extra kihívás, hogy agresszívabbak az ellenfelek csoportosan, 4-5 az egy elleni harcnál már jöhetnek meglepetések. Illetve talán az éjszakák sötétebbek, de lehet csak több az erdős rész és azért.Amúgy az első részben lovagi játékokon nyertél?
Én csak a másodikban.Amúgy a KCD 1,2 fenomenális volt.
Kíváncsi vagyok a 3. részre ami 6-7 év múlva jön.Visszaolvasol a videóim itt alatt a piros betűs.
817. hozzászólás. -
melega
őstag
Az első részben? Runt? Fejbelövöd nyíllal, egy lövés még minimal archery skillek mellett. Tudom, mert amikor először játszottam, akkor lopakokdó karakterek volt és arra a harcra is vérezve, sérülten mentem. Nem csoda, hogy hardcore modeban kapott egy sisakot.
Egyébként az első rész sem nehezebb semmivel, sőt, ha tudod mit csinálsz, könnyebb. Skalitzban lehet elég sok mindent gyakorolni, utána rögtön a tutorial után ott vagy Rattayban, elérhető az összes bolt, fegyver, páncél és egy tréner aki megtanít lopni, zárakat feltörni.Kapsz kiképzést, fegyver, páncélt, lovat... Mire vadászni kell menni Caponnal, már elég jó felszerelésem szokott lenni.Ha utána elmész a fürdőbe Caponnal, akkor pl a legjobb kardot el tudod vinni ingyen. Hardcore mode szerintem még könnyebb is és normál modeban is van pár elég erős skill.
Egyedül annyi az extra kihívás, hogy agresszívabbak az ellenfelek csoportosan, 4-5 az egy elleni harcnál már jöhetnek meglepetések. Illetve talán az éjszakák sötétebbek, de lehet csak több az erdős rész és azért.Ok. Az első rész ment.
Vudeóim a videók itt kulcsszó alatt.
Érdekel a véleményed.A másodikról is vannak.
Bár anno a Mafia 1 jóval nehezebb volt -
prolad
addikt
Senkit nem tudok megszólni aki az első részt az első csata, vagy banditavezér miatt befejezte.
Ugyanis ahhoz nekem meg kellett tanulni a aster strikot.
15+ osra fejleszteni a kardvívásom.
5 ösre az íjászatom
10+osra a védelmem
13 asra a karakterem főszintjét
10+ osra az aggilitásom.Akik nem tudták vagy elhaláloztak szerintem az első csatában, vagy főbossnál.
Esetleg megunták.Viszont kihívások tekintetében sokkal jobb az első rész, mint a második.
Saját véleményem.Az első részben? Runt? Fejbelövöd nyíllal, egy lövés még minimal archery skillek mellett. Tudom, mert amikor először játszottam, akkor lopakokdó karakterek volt és arra a harcra is vérezve, sérülten mentem. Nem csoda, hogy hardcore modeban kapott egy sisakot.
Egyébként az első rész sem nehezebb semmivel, sőt, ha tudod mit csinálsz, könnyebb. Skalitzban lehet elég sok mindent gyakorolni, utána rögtön a tutorial után ott vagy Rattayban, elérhető az összes bolt, fegyver, páncél és egy tréner aki megtanít lopni, zárakat feltörni.Kapsz kiképzést, fegyver, páncélt, lovat... Mire vadászni kell menni Caponnal, már elég jó felszerelésem szokott lenni.Ha utána elmész a fürdőbe Caponnal, akkor pl a legjobb kardot el tudod vinni ingyen. Hardcore mode szerintem még könnyebb is és normál modeban is van pár elég erős skill.
Egyedül annyi az extra kihívás, hogy agresszívabbak az ellenfelek csoportosan, 4-5 az egy elleni harcnál már jöhetnek meglepetések. Illetve talán az éjszakák sötétebbek, de lehet csak több az erdős rész és azért. -
melega
őstag
Senkit nem tudok megszólni aki az első részt az első csata, vagy banditavezér miatt befejezte.
Ugyanis ahhoz nekem meg kellett tanulni a aster strikot.
15+ osra fejleszteni a kardvívásom.
5 ösre az íjászatom
10+osra a védelmem
13 asra a karakterem főszintjét
10+ osra az aggilitásom.Akik nem tudták vagy elhaláloztak szerintem az első csatában, vagy főbossnál.
Esetleg megunták.Viszont kihívások tekintetében sokkal jobb az első rész, mint a második.
Saját véleményem. -
melega
őstag
Sziasztok!
A kingdom come delivarence játékokat egy békéscsabai portás javasolta godgamer
Mivel szablyavívás, kunok, hosszúkardvívás, lovagi vívás, lovagok élete, lovas íjászat mindennapjai ami érdekel.
Lovagkori, kés középkori csatákat átélhettem, nemcsak sport szintéj vívhattam.A körítések mesék, de az első rész vége sokkal érdekesebb volt amint a második rész.
Videók itt:
A második csatám a banditák ellen
Készülődés az ostromra 1
Készülődés az ostromra 2
Tóth Istvánék kiüldözése, és a vár visszafoglalása
Első részben Fekete Pétert nem tudtam legyőzni lovagi játékokon, túl optimalizált volt, és nehezebb mint a banditavezér.Kingdom Come Delivarence 2:
Tóth István két csapás volt véletlen nem vettem föl, itt az utána következő menekülés
Erik másodjára
Legjobb befejezés magamtól egyszerű parasztgyerekből nemes, nemesből
koldus, koldusból zsoldos katona és polihisztor, polihisztorból hadvezér.
Kuttenbergi lovagi játékok 1 rész.Ez az én végigjátszásom a két részről
-
melega
őstag
Annyi kérdésem lenne még hogy a KCD 1 ben a zsoké képességet kell aktiválni, hogy ne dobdájon le mellékküldetések folyamán az állandóan ágaskodó ló?
Például a ló amit a talembergi szakácsnőnek török be. -
melega
őstag
-
PitLee
őstag
Köszi.
Amúgy az első részből is küldök majd spoilerbe videókat.
Nekem a második amúgy sokkal jobban tetszett.Sokkal látványosabb, sokkal kiforottabbak összetettebbek a mellékküldik. Sokkal gyorsabban fejleszthető a karakter.
Neked melyik rész tetszett jobban?
Az elsőbe 20 as szintűre fel kellett húzni a kardvívásom, 15 ösre a védelmem, és az erőm ,hogy a banditat leigázzam aki Sir Radzig kardját ellopta.
Jó sokáig tartott.A másodikba ami jobban tetszett, hogy sokkal több az ilyen látványos harc.
Zárfeltörésre, és harcra, és lopakodásra felhúzni a karakteremet vagy 30 óra volt.
Most a hamisítókat fogtam el, de a második részben sokkal jobban élveztem a hasonló főküldetést.
Ja és Skalitzban is fölszámoltam a banditákat, jelentettem Thobiasnak.
Most említették meg Eriket.Bernard, Robod, és a sasui nemes megbízásából az összes kun és banditavezért megöltem, és vittem a bizonyítékokat.
Háromnâl több kun ellen esélyem nem volt, a második részben ezen is könnyítettek.Még egy masik komoly jaték nincs amiben átélhetem a középkort a lovagi vívást, lovagok életét, lovagi játékokat.
Ezek erdekelnek.
Ezért javasolta a békéscsabai portás szintén info szakon végzettA középkori hangulat megvan, de "nagyon más tészta".
Manor Lords
https://store.steampowered.com/app/1363080/Manor_Lords/ -
melega
őstag
Köszi.
Amúgy az első részből is küldök majd spoilerbe videókat.
Nekem a második amúgy sokkal jobban tetszett.Sokkal látványosabb, sokkal kiforottabbak összetettebbek a mellékküldik. Sokkal gyorsabban fejleszthető a karakter.
Neked melyik rész tetszett jobban?
Az elsőbe 20 as szintűre fel kellett húzni a kardvívásom, 15 ösre a védelmem, és az erőm ,hogy a banditat leigázzam aki Sir Radzig kardját ellopta.
Jó sokáig tartott.A másodikba ami jobban tetszett, hogy sokkal több az ilyen látványos harc.
Zárfeltörésre, és harcra, és lopakodásra felhúzni a karakteremet vagy 30 óra volt.
Most a hamisítókat fogtam el, de a második részben sokkal jobban élveztem a hasonló főküldetést.
Ja és Skalitzban is fölszámoltam a banditákat, jelentettem Thobiasnak.
Most említették meg Eriket.Bernard, Robod, és a sasui nemes megbízásából az összes kun és banditavezért megöltem, és vittem a bizonyítékokat.
Háromnâl több kun ellen esélyem nem volt, a második részben ezen is könnyítettek.Még egy masik komoly jaték nincs amiben átélhetem a középkort a lovagi vívást, lovagok életét, lovagi játékokat.
Ezek erdekelnek.
Ezért javasolta a békéscsabai portás szintén info szakon végzett -
gyimger
őstag
-
melega
őstag
-
gyimger
őstag
Kérdésem lenne hogy az első részben hogyan tudom az íjászatot fejleszteni?
A lovat és a fejdíszt megszereztem a a talembergi szakácsnőnek az esküvőhöz, de a borhoz íjászversenyt kéne nyernem.
Az íjászatom béna 1-es szintű,
Amúgy a második részben is béna voltam íjjal. Nyílpuskával se voltam hú, de jó.Viszont az első részében:
A kardvívásom 20 as szintű, a védelmem 18-as, a főszint 14 -es, az erőm 15-ös.Captain Bernardrdnal töltöttem vagy 6 órát.
Annyi hogy Captain Bernardnak 3 banditatábort, Robodnak 6 kumán tábort, és a sasui nemesnek 3 banditatábort felszámoltam.
A kumán vezérek,és az utolsó 3 banditavezér jóval keményebb volt mint Tóth István a második részben.
Tóthot 2 csapással megöltem a trotsky kastélybeli írnok kardjával második végigjátszásra.
Eriknek meg esélye nem volt ellenem mikor olyan magas szintű voltam, hogy az íjászatot kivéve mindenben profi.
A másodikban az összes ellenséges tábor felszámolása, az összes bunyó megnyerése végén a trsotky kertész, meg a kuttenbergi sírtásó, a vadászoknak segíteni, lovakat lopni, zárak feltörésére fejleszteni a karaktert, tolvajoknak küldetéseket teljesíteni könnyebb volt mint az első részben.
Tomcat nagyon gyönge Bernardhoz képest.
Kíváncsi vagyok a 2 sztori dlcre, illetve a folytatásra ami Magyarországon játszódik szerintem, de szerintem a fejlesztő csapat a játék első két részével nagyon sok puskaport ellőtt.
Félek ha jön 6 év múlva a folytatás nem sok újdonságot tapasztalunk, persze a sztori még épülhet attól jól fel.
Az első részben nem éreztem gáznak modot használni hozzá, folyamatosan be volt kapcsolva nálam a célkereszt. A második részben sokkal jobb az íjászat, alaphelyzetben is középre tartja az íjat.
-
melega
őstag
Kérdésem lenne hogy az első részben hogyan tudom az íjászatot fejleszteni?
A lovat és a fejdíszt megszereztem a a talembergi szakácsnőnek az esküvőhöz, de a borhoz íjászversenyt kéne nyernem.
Az íjászatom béna 1-es szintű,
Amúgy a második részben is béna voltam íjjal. Nyílpuskával se voltam hú, de jó.Viszont az első részében:
A kardvívásom 20 as szintű, a védelmem 18-as, a főszint 14 -es, az erőm 15-ös.Captain Bernardrdnal töltöttem vagy 6 órát.
Annyi hogy Captain Bernardnak 3 banditatábort, Robodnak 6 kumán tábort, és a sasui nemesnek 3 banditatábort felszámoltam.
A kumán vezérek,és az utolsó 3 banditavezér jóval keményebb volt mint Tóth István a második részben.
Tóthot 2 csapással megöltem a trotsky kastélybeli írnok kardjával második végigjátszásra.
Eriknek meg esélye nem volt ellenem mikor olyan magas szintű voltam, hogy az íjászatot kivéve mindenben profi.
A másodikban az összes ellenséges tábor felszámolása, az összes bunyó megnyerése végén a trsotky kertész, meg a kuttenbergi sírtásó, a vadászoknak segíteni, lovakat lopni, zárak feltörésére fejleszteni a karaktert, tolvajoknak küldetéseket teljesíteni könnyebb volt mint az első részben.
Tomcat nagyon gyönge Bernardhoz képest.
Kíváncsi vagyok a 2 sztori dlcre, illetve a folytatásra ami Magyarországon játszódik szerintem, de szerintem a fejlesztő csapat a játék első két részével nagyon sok puskaport ellőtt.
Félek ha jön 6 év múlva a folytatás nem sok újdonságot tapasztalunk, persze a sztori még épülhet attól jól fel.
-
melega
őstag
-
melega
őstag
-
gyimger
őstag
Másodjára is végigvittem majdnem minden mellékküldivel.
80 órát fektettem bele.
Tóth István kettő csapás volt.
Eriknek esélye nem volt.A Trotsky kastélyából való menekülés is könnyű volt.
Mestertolvaj, tudós és mestervívó lettem a végére.
Tomcattal, tolvajlással, tudománnyal külön, külön 6 órákat töltöttem.
Türelemjáték is.
Most kezdtem az rlső részét most menekültem meg Skalitzból.
Olyan gyönge még Henry mint a második rész elején.Az elsőben is vannak Tomcathez hadonló karakterek, akiknél a vívásomat tudom fejleszteni?
A tolvajlásom is mint a második részben a molnárnál?Captain Bernard lesz az embered, megtanítja a masterstrike-ot és onnantól másnak esélye se lesz. Még le se kell győznöd hozzá.
A tolvajlás itt is a molnárok mestersége, Theresa nagybátyja majd bevezet a mesterségbe. -
melega
őstag
Másodjára is végigvittem majdnem minden mellékküldivel.
80 órát fektettem bele.
Tóth István kettő csapás volt.
Eriknek esélye nem volt.A Trotsky kastélyából való menekülés is könnyű volt.
Mestertolvaj, tudós és mestervívó lettem a végére.
Tomcattal, tolvajlással, tudománnyal külön, külön 6 órákat töltöttem.
Türelemjáték is.
Most kezdtem az rlső részét most menekültem meg Skalitzból.
Olyan gyönge még Henry mint a második rész elején.Az elsőben is vannak Tomcathez hadonló karakterek, akiknél a vívásomat tudom fejleszteni?
A tolvajlásom is mint a második részben a molnárnál? -
melega
őstag
Tudtok másik játékot amiben lovagi tornán vehetek részt, lovagi stílust, vagy nemesi stílust tanulhatok?
Witcher és kingdom come játékok kilőve.
-
KaLeun
senior tag
Később sokkal jobb lett, de szvsz vagy elmegyek full realisztikusba vagy nem. Ez az egyik rész olyan amilyen, aztán a másikban tetőtől talpig páncélban egy macska méretű kutya kivégez két vakkantással...
Nagyon jó küldetések vannak (sőt néhány a Witcher 3 szintjén is meghaladja), de aztán beköszön a nonszensz politikai korrektség is. Ami alapvetően nem is létezett anno.
Elraktam az év végi ünnepekre, arra talán a javításokkal a harcrendszer eléri azt, hogy a fél méterre lévő mezítlábas parasztot teljes pácélban pofán tudjam verni...
-
melega
őstag
A javítópatcchal.is bugos maradt a játék.
Odamegyek Svetava Mikushoz és nem tudom átadni az ajándéktárgyat amit kiástam neki, mivel nem írja hogy A betű beszéd.
Ugyan emiatt egy mellékküldetést nem tudok megkezdeni, meg farkasokat hentelni, de én már nem kezdem előről.
Második végigjátszásom, és elég jó vagyok benne.
A kuttenbergi tornát itt is 2 csapással megnyertem. -
melega
őstag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Huawei Nova 10 128GB 8GB RAM Starry Silver Karcmentes állapotban
- 27% - ASUS ROG Strix XG27ACS Monitor! 2560x1440 / 1ms / 180Hz / G-Sync / FreeSync
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 27% - ASUS TUF Gaming B760-PLUS WIFI Alaplap
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


