Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz mandras81 #21433 üzenetére

    "A Surround1 ugye kb. adott, és a kérdés az lenne, hogy Surround2, és akkor ugye aki oldalt ül adott esetben, annak szívás, VAGY Surround3"
    Hát az első kérdés az lenne hova kötöd a 3 sz sr?
    Aki oldalra ül az is fogja hallani a 2 sr. de hangosabban és halkabban az 1 sr-t. Annyira nem erőteljes a hangzásuk, hogy szívás legyen neki. Szvsz. de majd megcáfolnak.
    Ha nincs is mélyláda de center mindenképpen kellene. Nekem sokáig 3.1 volt és később került fel a sr.
    Ha megfelelő front sugárzóid vannak amik a mélyet is jól kiadják még egy ideig el odázható a subláda.

    Azt gondoltam, hogy a kezdő topic-ba belefér egy ilyen kérdés - Na ez a kezdő topik nem is olyan régen lett "kezdő topik". :DD

    Ezeket az itt eltöltött hosszú sok órák,napok,hónapok után írom amit itt tanultam és tanácsokat kaptam mivel én is totál kezdőként léptem be ebbe a csoportba.

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák