Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Ijk #118075 üzenetére

    Nekem átjött teljesen. Az a baj, hogy azt hiszed, csak nálad van ez így, pedig lószart. Én is elég régóta csinálom már ahhoz, hogy legyen tapasztalatom hullámvölgyekkel meg fénypontokkal. Rajtad már legalább két éve mutatkoznak a kiégés jelei. Nem rég még bíráltad a futást, mert szerinted nem volt értelme, erre most arra panaszkodsz, hogy nehéz vagy hozzá és nem bírja a lábszárad. Ebből azt szűröm le, hogy változtatni akarsz, de zavar a lehetősége is, hogy szarabbul nézz ki, mint most. Én a helyedben két opció közül választanék. Vagy hagynám a testépítést legalább egy ideig és más sportot csinálnék (úszás, küzdősport, saját súlyos dolgok, jóga akármi), vagy felkészülnék egy naturál versenyre függetlenül a várható eredménytől. Más sportot űzve háttérbe szorul a kinézet és új kihívásokkal kell megküzdeni, ráadásul a kezdeti sikerek új motivációt jelentenek, illetve sikerélményt. A verseny meg megint olyan dolog, hogy van egy célod, egy kézzelfogható dolog ami lebeg előtted, hajt afelé, hogy életed legjobb formáját hozd. És ez is kurvára motiváló.

Új hozzászólás Aktív témák