Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz Kroni1 #5034 üzenetére

    A lényeg hogy kisebb méretűre szeretném konvertálni minőségromlás nélkül..

    Ezt így nem lehet, ha szigorúan vesszük. Viszont közel hasonlót lehet, nem kis munka árán.

    A BD az van vagy 40GB, óóóóriási bitrátával, tűéles képpel (ez sem mindig igaz). Ez nem mondható még el a dvb-t hd adásról.

    Tudom mire gondolsz, mikor BDRip-re gondolsz, de hidd el nekem, ezekből a forrásokból nem fogunk kihozni olyat, pedig én is szeretnék.

    Az előző winem alatt a StaxRip jól működött, de most az új alatt egyszerűen nem tudok vele normálisan vágni, mert:
    1. nem ott vág, ahol kell
    2. a vágás után a vid elején 1-2s-ot egyszerűen elcsesz. Meg a hang is csúszik már, múltkor ez nem volt gond...de ezt még tudnám korrigálni.

    Nekem a legnagyobb bajom eddig, hogy nincs program, ami normálisan vágná a h264 ts-t. A SmartCutter a vágott videó első pár másodpercét szintén elcseszi, nem tudok jobb szót rá. Mpeg2 vágásra van jó programon, de ez nem az. Ha áttenném mpeg2-be, akkor már megint romlana a minőség.

    Egyelőre szívás h264 avc-el dolgozni, bár az előző winnel mégis jobban boldogultam, pedig mindent ugyan úgy tettem fel, állítottam be és mégse. :(

    Ha dvb-t-ről veszel, akkor miért mpeg2? Nem h264 avc-nek kellene lennie?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák