- iPad topik
- Computex 2026: cifraságok a Mad Catz háza tájáról
- Milyen TV-t vegyek?
- Apple MacBook
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Vezetékes FEJhallgatók
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- Melyik tápegységet vegyem?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
-
44225 - 44101
44225 - 44101 44100 - 44001 44000 - 43901 43900 - 43801 43800 - 43701 43700 - 43601 43600 - 43501 43500 - 43401 43400 - 43301 43300 - 43201 43200 - 43101 43100 - 43001 43000 - 42901 42900 - 42801 42800 - 42701 42700 - 42601 42600 - 42501 42500 - 42401 42400 - 42301 42300 - 42201 42200 - 42101 42100 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tomassy00
senior tag
Kettőt fizet, egyet kap.
-
Ciccuka
veterán
Idén olyan BF lesz, hogy 25%-al többet fizetünk. Rendhagyó.
-
soldi3r
veterán
-
Wajk
addikt
-
DJGABI
addikt
Tudom, lement már a "rendes" blekkfrájdéj, de mosogatógépet néznénk, van valami BB ajánlat esetleg?
A héten induló glamour akcióban milyen kuponok vannak?
-
Dtk2
csendes újonc
-
dorika87
őstag
Sziasztok. Egyre furább dolgokat művel az emag.
Már napok, illetve hetek óta várom a BF-es Ariel mosószert easyboxba, és már régóta csak az szerepel a rendelések menüpont alatt, hogy csomag elküldve, és ott a csomagszám. Úgyhogy ma kíváncsiságból rányomtam a nyomonkövetési számra és ez fogadott a sameday felületén:
A csomagot sikeresen visszaküldtük
A csomag visszaküldésre kerül a kérésnek megfelelően. További részletekért kérjük, vegye fel a kapcsolatot a feladóval.
Én nem kértem ilyet, úgyhogy most éppen chatelek az emaggal.... nem is értem.Kideritettem, hogy állítólag megsérült szállítás során a csomag és ezért került visszaküldésre.
Erre megkérdezi az ügyintéző, hogy rögzítse-e az újbóli kiküldést? Mondom persze, hisz ki van fizetve és várom a csomagot. Erre ilyet mond, hogy mivel van készleten ezért tudja rögzíteni a díjmentes kiszállítást. WTF... még jó, hogy díjmentes hisz ők hibáztak, én csak türelmesen várok. -
dorika87
őstag
oh az még viccesebb, ha lesz időm és kedvem leírom akár részletesebben is, de röviden a lényeg, hogy az ő válaszuk alapján ők az 57-es fiókba töltötték be a kávét, én fotókkal tudom bizonyítani, hogy a kód alapján nekem a 67-es fiók nyílt ki, és üres volt. A futárszolgálat azt a választ adta, hogy a futár visszament amikor ürítette a boxokat és ő az 57-es fiókból kivette a csomagot.
Nem akarják újra kiküldeni és csak egy 5ezer forintos utalványt ajánlottak fel. Írtam panaszt, hogy kérem vissza a pénzem ha már nem küldik ki újra, mert szerintük ügyfél hiba történt. -
BiP
nagyúr
Sziasztok. Egyre furább dolgokat művel az emag.
Már napok, illetve hetek óta várom a BF-es Ariel mosószert easyboxba, és már régóta csak az szerepel a rendelések menüpont alatt, hogy csomag elküldve, és ott a csomagszám. Úgyhogy ma kíváncsiságból rányomtam a nyomonkövetési számra és ez fogadott a sameday felületén:
A csomagot sikeresen visszaküldtük
A csomag visszaküldésre kerül a kérésnek megfelelően. További részletekért kérjük, vegye fel a kapcsolatot a feladóval.
Én nem kértem ilyet, úgyhogy most éppen chatelek az emaggal.... nem is értem.nekem 10perce reklámozta, hogy akciós Ariel cuccok
-
Villa7
aktív tag
Sziasztok. Egyre furább dolgokat művel az emag.
Már napok, illetve hetek óta várom a BF-es Ariel mosószert easyboxba, és már régóta csak az szerepel a rendelések menüpont alatt, hogy csomag elküldve, és ott a csomagszám. Úgyhogy ma kíváncsiságból rányomtam a nyomonkövetési számra és ez fogadott a sameday felületén:
A csomagot sikeresen visszaküldtük
A csomag visszaküldésre kerül a kérésnek megfelelően. További részletekért kérjük, vegye fel a kapcsolatot a feladóval.
Én nem kértem ilyet, úgyhogy most éppen chatelek az emaggal.... nem is értem.üres kávé boxal mi lett?
-
dorika87
őstag
Sziasztok. Egyre furább dolgokat művel az emag.
Már napok, illetve hetek óta várom a BF-es Ariel mosószert easyboxba, és már régóta csak az szerepel a rendelések menüpont alatt, hogy csomag elküldve, és ott a csomagszám. Úgyhogy ma kíváncsiságból rányomtam a nyomonkövetési számra és ez fogadott a sameday felületén:
A csomagot sikeresen visszaküldtük
A csomag visszaküldésre kerül a kérésnek megfelelően. További részletekért kérjük, vegye fel a kapcsolatot a feladóval.
Én nem kértem ilyet, úgyhogy most éppen chatelek az emaggal.... nem is értem. -
Levi26
újonc
-
vacs
veterán
-
Levi26
újonc
Sziasztok! Nem tudjátok esetleg, hogy a Prémium tagság vásárlásnál mikor lesz black friday?
-
Stylewars_kp
őstag
Van csomagautomatanal két kamerajuk, latjak mikor hasznaltad a kodot, tudjak melyik fiok, meg tudjak nezni, hogy futar bedobott-e oda egyaltalan valamit, vagy hogy valaki atvette-e jogosulatlanul. Nem akarok azt mondani, hogy ne csinaljatok folyton videot, de ertelmetlen idopazarlasnak tunik. Sok ezer csomag atvetel es feladasa utan se volt soha az, hogy problemas csomagnal mentett volna valamit a mindenrol is video.
Nézik a nyavaját meg. 2x is jártunk így és az lett a vége, hogy a csomagnak lába kélt. Még mi lettünk meggyanúsítva, hogy átakarjuk veri őket. Aztán vagy 3 hét után, egy büdös bunkó sd futár, már bocs a kifejezésért, de éppen csak nem dobta nekünk a csomagot, hogy itt a vackotok ne’. Persze ami benne volt mosószer kifolyt. Mosószer doboza kilyukadva, tocsogott az egész. Úgy volt összetákolva a doboz havanna barnával. Ment a panasz az egész hóbelebancnak. Szerencsére duplán kifizették.
-
Sefter
veterán
-
DJGABI
addikt
Tavasszal asszony Samsung Champ 2-jét adtuk le [link] , hát megszenvedtek vele de végül elfogadták. Egyébként valami Obsolete jelzővel rögzítették ezt is, azért húzták a szájukat erre is. De ja, első körben én is régi még nyomógombos telókat vittem, telefonon azt a tájékoztatást adták hogy csak imei legyen olvasható....
#44207 cd930 nagybátyámnak ilyen emagos Star-t rendeltünk, évek óta csak megy.
-
cd930
senior tag
Alza sajátmárkás terméke. Nem a minőség csúcsa, de legalább 2 év garancia mindegyikre van.
Ha nem feltétel a vadiúj termék, hirdetéseket kukkantanék a helyedben.
Óriási 8 fiókos Liebherr fagyasztószekrényt vettem 60ezer körül így. -
barizo
tag
Másik topikban tették fel ezt:
Siguro CF-D16W Fast Freeze 142 fagyasztóláda, ez most 60ezer az Alzánál.
142 liter, de 83,5×63,5×55,6 cm.Köszönöm!
Igaz nem írtam, de első körben inkább
szekrény érdekelne mint láda
egyébként tapasztalat van ezekről a siguro
termékekről?
Mennyire vállalható, megbízható? -
Joe123
senior tag
-
cd930
senior tag
Másik topikban tették fel ezt:
Siguro CF-D16W Fast Freeze 142 fagyasztóláda, ez most 60ezer az Alzánál.
142 liter, de 83,5×63,5×55,6 cm. -
vacs
veterán
-
barizo
tag
Sziasztok
Nem futott bele valaki esetleg egy normális akcióba
kisebb kapacitású (100l környéki) fagyasztó terén?
Bár az idei év BF vagy CM vagy bármilyen
akció tekintetében nagyon lapos.
Köszönöm
-
davenport
senior tag
-
kp78
veterán
-
Csokissüti
tag
Igen! Van egy nyílvántartásuk, ha abba benne akkor jó. Az enyem samsung A5 16 gb volt, de csak a 32 gb változat volt benne..
-
rushty
őstag
A totyik címe elavult.
-
Edgar2621
őstag
Sziasztok!
Cloud storage-ot keresek cyber monday alkalmából, 2-5 TB jó lenne és 1-2 éves időszakban gondolkodok. Tudtok, láttátok jó dealeket? Hol érdemes nézelődnöm és mit ajánlotok?
-
Joe123
senior tag
Na nem sikerült a beszámítás. Nem volt valami rendszerűkbe benne....
mert ez 16 gb nem 32 gb vagy mi..... Szóval a karácsonyi akciókban reménykedem most.Jól értem, hogy akármilyen szutyok telót beszámolnának 30 ropiért ha benne van a rendszerükben? Ha leadok valamit, ami elfogadnak, egy 100 ezres telót odaadnak 70-ért?
-
Csokissüti
tag
Na nem sikerült a beszámítás. Nem volt valami rendszerűkbe benne....
mert ez 16 gb nem 32 gb vagy mi..... Szóval a karácsonyi akciókban reménykedem most. -
davenport
senior tag
Media marktban az Extra keszülékbeszamítás (most a BF alatti akció) mobiltelefon vasárlasnál kb 30.000ft jár akkor is ha kb 10 éves keszüleket adok le? Ezért a samsung a5 ért altalában a kalkulátorok kb 1500ft-ot írnak, de az extránál mindegy nem járnia kell a nagyobb összegnek.
Most kérdeztem meg egy MM-ben. 30 000 alapból jár + a telefon ára, és az imei legyen olvasható,akár csak a hátlapon is. De ahol ajándékkártya és készülékbeszámítás van, ott csak az egyiket választhatod. Tipik MM viselkedés, mert erre a honlapon nem utalnak.
-
mghltm
addikt
Media marktban az Extra keszülékbeszamítás (most a BF alatti akció) mobiltelefon vasárlasnál kb 30.000ft jár akkor is ha kb 10 éves keszüleket adok le? Ezért a samsung a5 ért altalában a kalkulátorok kb 1500ft-ot írnak, de az extránál mindegy nem járnia kell a nagyobb összegnek.
Promóciós feltételek reszt olvasd el, 1500 korul adnak csak erte:
Készülékbeszámítás esetén az áruházaink Okospultjaiban a technikus kollégák azonnal, helyben bevizsgálják a készülékét és megajánlanak rá egy beszámítási árat. A beszámítani kívánt készülék értéke ezeken felüli kedvezményként vonódik le a megvásárolni kívánt termék értékéből!
-
Csokissüti
tag
Media marktban az Extra keszülékbeszamítás (most a BF alatti akció) mobiltelefon vasárlasnál kb 30.000ft jár akkor is ha kb 10 éves keszüleket adok le? Ezért a samsung a5 ért altalában a kalkulátorok kb 1500ft-ot írnak, de az extránál mindegy nem járnia kell a nagyobb összegnek.
-
#98322273
törölt tag
Valaki nyert egyáltalán tárgy nyereményt az emag nàl ? Vagy csak egy kamu volt ?
-
Mcrazy
őstag
Uraim!
Köszönöm mindenkinek a segítő információkat!
Még nem volt időm mindet átnézni, de még keresek.
Családi megosztás lenne a terv. Nálam van a fő fiók, ezen belül mappák a családtagoknak és a megosztott mappára tudnának feltölteni/letölteni a családtagok..
Azt viszont nem szeretném, hogy ezért minden családtagnak elő kelljen fizetni. -
gyuszos
tag
-
SG3rg0
őstag
Én az előző Black Friday alkalmával vettem 2TB-s lifetime csomagot náluk, másodlagos off-site backupnak nekem bevált, de ki kell emelnem: csak ezért a kedvezményes árért. A le-/feltöltési sebességek nálam 10-15 MB/s-nél kimaxolódnak, mivel a titkosítás lokálisan zajlik, ezért az eszközt, amiről le-/feltöltesz rendesen megizzasztja. Az Android alkalmazás eléggé fapados, nálam a kamera Backup sosem működött, mert nem tudod megadni, melyik mappát figyelje. Jobbnak szerintem a Proton Drive sokkal jobb, csak ott nincs lifetime csomag, úgyhogy nem tudsz jól bevásárolni tárhelyből.
-
Leslie_K.
tag
Én az előző Black Friday alkalmával vettem 2TB-s lifetime csomagot náluk, másodlagos off-site backupnak nekem bevált, de ki kell emelnem: csak ezért a kedvezményes árért. A le-/feltöltési sebességek nálam 10-15 MB/s-nél kimaxolódnak, mivel a titkosítás lokálisan zajlik, ezért az eszközt, amiről le-/feltöltesz rendesen megizzasztja. Az Android alkalmazás eléggé fapados, nálam a kamera Backup sosem működött, mert nem tudod megadni, melyik mappát figyelje. Jobbnak szerintem a Proton Drive sokkal jobb, csak ott nincs lifetime csomag, úgyhogy nem tudsz jól bevásárolni tárhelyből.
-
IntelKiller7
nagyúr
-
Mcrazy
őstag
-
#98322273
törölt tag
Emagon nem lesz ki írva a nyertesek ? Szerencse kerékre gondolok.
-
Nikla
tag
-
renatto
őstag
Hali!
Ipad 2025-re látott valaki, valahol akciót? Előre is köszi!
-
RZozo
aktív tag
Akkora Black Friday volt ma a pécsi Tesco-ban, hogy sikerült vennem némi kávékapcsulát, ami amúgy minden második héten akciós, valamint téli szélvédőmosót, ami amúgy most kellett télire.
-
Fecogame
veterán
-
Chuck Norris
senior tag
Budapest park korijegy 1+1 link
-
blueye
veterán
-
dorika87
őstag
-
kormo1
csendes tag
-
Tangerine
senior tag
Piásoknak olcsó (-30%) pia: https://idrinks.hu/
Én már betáraztam.
-
Bigemperor
senior tag
-
Chereiose
addikt
-
classic B
senior tag
Hivatalosan ma kéne lennie a black fridaynek, ahhoz képest nagy a csend...
-
czanga
őstag
ebike.hu megy éjfél óta
Kellemesen bevásároltam, vannak tényleg nagyon jó akciók!
-
Ciccuka
veterán
lego.com indul
-
Geo19870322
tag
Sziasztok. Holnap várható valahol BF akció?

-
Tangerine
senior tag
-
fekomat
tag
-
oszy
veterán
-
dorika87
őstag
-
csuzda
aktív tag
-
Villa7
aktív tag
-
fekomat
tag
Nekem is két fiókban voltak a csomagjaim elhelyezve. Az egyiket sikerült is átvennem. Aztán amikor tovább ment a másik fiókra és kattant, hogy kinyílt, bevallom őszintén nem néztem rá a kijelzője, hogy melyik az és rögtön kinyilt egy nagy box, ami tök üres volt, még csodálkoztam, hogy miért tennék ilyen nagyba a kávét. Már ott elkezdtem hívni őket az automata előtt, de 10. voltam a várakozási sorban, ezért közen elindultam haza. Mire hazaértem felvették és beszéltem egy ügyintézővel, aki elmondta, hogy ő egy kis fiókot lát amiben kéne lennie a csomagnak és hogy menjek vissza ha tudok és nézzem meg, hogy nyitva van-e. A rendelésem már mikor eljöttem az automatától átvettnek minősült. Szóval lehet kinyilt a kis fiók is amiben valóban volt a kávé, de azt már max csak a kamera felvételekből tudom meg, mert mire visszaértem nem volt nyitva a fiók, kinyitottam újra a kóddal és üres volt, tehát abban a 35 percben amíg nem mentem vissza lehet valaki kivette belőle a csomagot és szépen visszacsukta az ajtót. Kértem kivizsgálást. Gondolom az is tranzakciónak számít amikor a futár pakol be, legalábbis így lenne logikus, hogy amikor ürítii vagy tölti be a rekeszeket azt is rögzítse, tehát ki fog derülni, hogy bele tette-e egyáltalán, illetve az is ki fog derülni, hogy amikor én kinyiottam a kóddal, akor az a kis fiók is kinyílt-e valóban, csak nem vettem észre, és egy nagy fiókot nyitottam ki ami szintén kattant és kinyílt.
szerintem nem tudod kétszer kinyitni ugyanazt a fiókot
-
Bajgunar
senior tag
Nekem is két fiókban voltak a csomagjaim elhelyezve. Az egyiket sikerült is átvennem. Aztán amikor tovább ment a másik fiókra és kattant, hogy kinyílt, bevallom őszintén nem néztem rá a kijelzője, hogy melyik az és rögtön kinyilt egy nagy box, ami tök üres volt, még csodálkoztam, hogy miért tennék ilyen nagyba a kávét. Már ott elkezdtem hívni őket az automata előtt, de 10. voltam a várakozási sorban, ezért közen elindultam haza. Mire hazaértem felvették és beszéltem egy ügyintézővel, aki elmondta, hogy ő egy kis fiókot lát amiben kéne lennie a csomagnak és hogy menjek vissza ha tudok és nézzem meg, hogy nyitva van-e. A rendelésem már mikor eljöttem az automatától átvettnek minősült. Szóval lehet kinyilt a kis fiók is amiben valóban volt a kávé, de azt már max csak a kamera felvételekből tudom meg, mert mire visszaértem nem volt nyitva a fiók, kinyitottam újra a kóddal és üres volt, tehát abban a 35 percben amíg nem mentem vissza lehet valaki kivette belőle a csomagot és szépen visszacsukta az ajtót. Kértem kivizsgálást. Gondolom az is tranzakciónak számít amikor a futár pakol be, legalábbis így lenne logikus, hogy amikor ürítii vagy tölti be a rekeszeket azt is rögzítse, tehát ki fog derülni, hogy bele tette-e egyáltalán, illetve az is ki fog derülni, hogy amikor én kinyiottam a kóddal, akor az a kis fiók is kinyílt-e valóban, csak nem vettem észre, és egy nagy fiókot nyitottam ki ami szintén kattant és kinyílt.
Fizetés, kártya, nfc használat minősül tranzakciónak, s csak ilyenkor rögzít.Ki-, bepakolásnál, csomag átvételnél tudtommal nem rögzít... Miskolcon pl miért nincs felvétel, mikor adventi kalendáriumnak tekintették a boxokat és pajszerral vették ki a csomagokat, elölről, hátulról? De mind1. -
dorika87
őstag
Nekem is két fiókban voltak a csomagjaim elhelyezve. Az egyiket sikerült is átvennem. Aztán amikor tovább ment a másik fiókra és kattant, hogy kinyílt, bevallom őszintén nem néztem rá a kijelzője, hogy melyik az és rögtön kinyilt egy nagy box, ami tök üres volt, még csodálkoztam, hogy miért tennék ilyen nagyba a kávét. Már ott elkezdtem hívni őket az automata előtt, de 10. voltam a várakozási sorban, ezért közen elindultam haza. Mire hazaértem felvették és beszéltem egy ügyintézővel, aki elmondta, hogy ő egy kis fiókot lát amiben kéne lennie a csomagnak és hogy menjek vissza ha tudok és nézzem meg, hogy nyitva van-e. A rendelésem már mikor eljöttem az automatától átvettnek minősült. Szóval lehet kinyilt a kis fiók is amiben valóban volt a kávé, de azt már max csak a kamera felvételekből tudom meg, mert mire visszaértem nem volt nyitva a fiók, kinyitottam újra a kóddal és üres volt, tehát abban a 35 percben amíg nem mentem vissza lehet valaki kivette belőle a csomagot és szépen visszacsukta az ajtót. Kértem kivizsgálást. Gondolom az is tranzakciónak számít amikor a futár pakol be, legalábbis így lenne logikus, hogy amikor ürítii vagy tölti be a rekeszeket azt is rögzítse, tehát ki fog derülni, hogy bele tette-e egyáltalán, illetve az is ki fog derülni, hogy amikor én kinyiottam a kóddal, akor az a kis fiók is kinyílt-e valóban, csak nem vettem észre, és egy nagy fiókot nyitottam ki ami szintén kattant és kinyílt.
-
yuing
őstag
Sziasztok!
Képzeljétek most jövök az easyboxtól, mert jött az értesítés, hogy megérkezett az BF-es 1kg-os szemes Lavazza kávé.
Kinyitom a kapott kóddal a boxot, és teljesen üres. Járt már így valaki? Van aki már megkapta a kávét?
Épp most hívom a samedayt telefonon és közben az emaggal is chatelek.Nekem megy a rendelésem több fiókban lett elhelyezve, és abból az egyik nem nyílt ki.
Egy óra húsz perc után sem sikerült az ügyfélszolgálattal beszélni tegnap. Egy szar az egész szolgáltatás.Ma már szerencsére 20-30 perc várakozás után elértem őket...
-
barnidani
csendes tag
-
Villa7
aktív tag
-
Bajgunar
senior tag
Van csomagautomatanal két kamerajuk, latjak mikor hasznaltad a kodot, tudjak melyik fiok, meg tudjak nezni, hogy futar bedobott-e oda egyaltalan valamit, vagy hogy valaki atvette-e jogosulatlanul. Nem akarok azt mondani, hogy ne csinaljatok folyton videot, de ertelmetlen idopazarlasnak tunik. Sok ezer csomag atvetel es feladasa utan se volt soha az, hogy problemas csomagnal mentett volna valamit a mindenrol is video.
Még jó, bogy CSAK tanzakció idején rögzít... Máskor egy percet SEM...

-
Pferi
senior tag
-
dorika87
őstag
-
ggeleven
őstag
Foxpost BF
Használd a FOXBF kuponkódot 2025. november 27-30. között és adj fel csomagot akár 999Ft-ért! -
maross
nagyúr
Van csomagautomatanal két kamerajuk, latjak mikor hasznaltad a kodot, tudjak melyik fiok, meg tudjak nezni, hogy futar bedobott-e oda egyaltalan valamit, vagy hogy valaki atvette-e jogosulatlanul. Nem akarok azt mondani, hogy ne csinaljatok folyton videot, de ertelmetlen idopazarlasnak tunik. Sok ezer csomag atvetel es feladasa utan se volt soha az, hogy problemas csomagnal mentett volna valamit a mindenrol is video.
-
Joe123
senior tag
Én már úgy csinálom hogy a kód beütésétől megy a video addig amíg kiveszem a csomagot és körbeforgatom a kamerának hogy van-e rajta sérülés. Aztán otthon újabb video a kicsomagolásról.
-
Tikakukac
titán
-
Mcrazy
őstag
Sziasztok!
Képzeljétek most jövök az easyboxtól, mert jött az értesítés, hogy megérkezett az BF-es 1kg-os szemes Lavazza kávé.
Kinyitom a kapott kóddal a boxot, és teljesen üres. Járt már így valaki? Van aki már megkapta a kávét?
Épp most hívom a samedayt telefonon és közben az emaggal is chatelek.Sziasztok!
Az ilyen és sérülten érkező esetek miatt, mindenről fotó, de jobb az Unboxing video. -
kene84
aktív tag
Sziasztok!
Képzeljétek most jövök az easyboxtól, mert jött az értesítés, hogy megérkezett az BF-es 1kg-os szemes Lavazza kávé.
Kinyitom a kapott kóddal a boxot, és teljesen üres. Járt már így valaki? Van aki már megkapta a kávét?
Épp most hívom a samedayt telefonon és közben az emaggal is chatelek.tegnap vettem át a kávét boxból.. igaz nem csak egyedül, vettem mást is, az is mellette volt
-
Villa7
aktív tag
Sziasztok!
Képzeljétek most jövök az easyboxtól, mert jött az értesítés, hogy megérkezett az BF-es 1kg-os szemes Lavazza kávé.
Kinyitom a kapott kóddal a boxot, és teljesen üres. Járt már így valaki? Van aki már megkapta a kávét?
Épp most hívom a samedayt telefonon és közben az emaggal is chatelek.valaki kilopta, vagy a futár el, most kellett fizetned vagy előre volt?
-
dorika87
őstag
Sziasztok!
Képzeljétek most jövök az easyboxtól, mert jött az értesítés, hogy megérkezett az BF-es 1kg-os szemes Lavazza kávé.
Kinyitom a kapott kóddal a boxot, és teljesen üres. Járt már így valaki? Van aki már megkapta a kávét?
Épp most hívom a samedayt telefonon és közben az emaggal is chatelek. -
BiP
nagyúr
Emag 2 napja emailben megadta a BF-en rendelt termék kiszállítását 11.27-12.05. közötti intervallumban, erre tegnap 11.26-án egy tök random autó hozta a csomagot. Feleségem át sem akarta venni, mert nem volt bizalomgerjesztő az egész. Természetesen semmi értesítés nem jött a kiszállításról, se csomagkövetés.
korábbi években is volt ilyen, hogy BF után annyira sok szállítást kellett lebonyolítaniuk rövid idő alatt, hogy berántottak pár noname futárcéget a feladatra.
-
Sundesz
addikt
Emag 2 napja emailben megadta a BF-en rendelt termék kiszállítását 11.27-12.05. közötti intervallumban, erre tegnap 11.26-án egy tök random autó hozta a csomagot. Feleségem át sem akarta venni, mert nem volt bizalomgerjesztő az egész. Természetesen semmi értesítés nem jött a kiszállításról, se csomagkövetés.
-
gyuszos
tag
-
guftabi96
addikt
Munkavédelmi webshopok közül tart valamelyik black fridayt?
Cipő lenne a legfontosabb, de más eszközöket is néznék. -
Szucsiii
csendes tag
Sitteszsák ➡️ Temu
-
soldi3r
veterán
Az Inntaler mélyalapozó viszonylag olcsó.
Kenhető vízszigetelés van Sakret az Obiban. -
kiss.a
tag
Praktiker bár ott alapból minden drága
-
Ciccuka
veterán
-
storm3
senior tag
Építőanyag BF-ről nem tud valaki? Vagy valami ajánlott hely, ahonnan jó áron hozzá lehetne jutni a dolgokhoz?
Szükségem lenne egy csomó mindenre a jövőbeni fürdő felújításhoz:
- Aljzatkiegyenlítő
- Alapozó
- Kenhető vízszigetelés
- Építőlemez
- Csemperagasztó
- Sitteszsák (méregdrága
) -
fcbarca
őstag
-
Ciccuka
veterán
-
renatto
őstag
-
dorika87
őstag
nekem sajnos maga a kupon sem jelenik meg.
Azt láttom, hogy pörgettem a keréken és nyertem 2000ft-ot de nincs benne az utalványoknál, úgyhogy írtam is az emagnak emiatt. -
BiP
nagyúr
Én emagnál évek óta nem tudok kupont felhasználni, mert kb. mindenre azt mondja, hogy nem alkalmazható.
-
=Mentor=
őstag
Ha bemész a kosárba, a tetején megjelenik a kupon opció. Nekem van három is, de az áthúzott áras akciókra nem is fogadja el...
Sőt még találtam olyan terméket is, ami nem akciós és azt se vitte. Ez így kb csak idegbaj -
dorika87
őstag
Emag Black Friday-kor szerencsekerékkel pörgetett 2000ft-os kupont fel tudta már használni valaki?
Elvileg appban lehet felhasználni november 25. és 28. között 6000ft feletti vásárláskor, de nekem nem ajánlja fel mint kuponkedvezményt. -
Bagoly01
őstag
Olcsó, de használható tablet akciót tud valaki esetleg?
-
MaddeNNNN
addikt
-
beni18
aktív tag
Régiójáték - nov 30-ig
Játékshop - nov 30-ig
Játékbolt
Márkabolt.hu
Sportvision
Kerékpárcity
Óraszalon
Fotoplus - dec 1-ig
Szőnyegház
Vitalitas -
Dreamie
őstag
Másik akcióval, kedvezménnyel nem összevonható.
-
MaddeNNNN
addikt
én is azt vadászok asszonyak. philips oldalán van most jó pár "leárazva", nem tudom szülinapos kupon megy-e rá. ha igen akkor kell csinálni egy kamu emailcímet, megadod a holnapi napot születésnapnak aztán küldik a kupont. ha nem akkor marad a BF10 kupon.
-
MADcat
MODERÁTOR
Nekem is
Bár vannak kételyek:
Ez egy automata visszaigazolás a megrendelés leadásáról, nem jelenti a szerződés létrejöttét.
Rendelését 2 munkanapon belül az Átvételi/Szállítási módokban megjelölt
EGLO SHOP in SHOP partnerünk igazol vissza.Tegnap megjött. Patika mindenen.
-
cd930
senior tag
Emag BF alatt lemaradtam IPL szőrtelenítőről, ami most a karácsonyi listára került.
Most keresgélhetek valami jó akciót jó készülékhez..
Ha láttok, írjátok be pls.
-
pdr755
aktív tag
Na megnéztem, amit about you hoz adtak (2 is van) az csak philips.hu-n jó és csak bizonyos termékekre (szépségápolás, fogkefék, baba mama). De egyedi kódok vannak kártyán ennyi stimmel.
Szóval mégsem az amiről itt szó volt. -
pdr755
aktív tag
Megnezem hogy van e olyan kupon nálam. About you több is volt az elmúlt időkben (olyan is amit visszaküldtem) de a kuponok szerintem még megvannak belőle (de meg kell hogy nézzem)
-
renatto
őstag
Az a 30%-os kupon nem jó a háztartási kisgépekre, csak a Philips.hu odalra. Amire neki kell csak a fentebb említett 25% lenne jó, amit kártyákon osztogatnak...Notion, AboutYou és kismilió másik webáruházas rendelés mellé küldve.
-
falabu88
aktív tag
-
fpatrik17
senior tag
-
Vérboci
addikt
-
fpatrik17
senior tag
Sziasztok!
Sajnos a 100 ezres De'Longhi gépről lemaradtam... Philips-nél viszont erre megy a BF árra a -20% kupon is. Van most így ennél jobb vétel ennyiert?

-
motoflug
őstag
Sziasztok! Valós karóra akciókat tudtok esetleg ajánlani?
-
Peterhappy
addikt
-
raziel01
veterán
Konkrétan a Temun vagy 50 rendelésből mindent megoldottak ha volt esetleg gond. Ha hiányosan jött vagy nem az a méret jött. Ingyenes visszaküldés is van, 95%-ban feladás után visszadják a lóvét, meg sem várják, hogy visszaérkezzen.
1000-szer hamarabb vennék Temuról, mint a noname eladóktól emagon. -
Mexbacsi
tag
-
Laca1212
őstag
-
rwin5
őstag
Van valahol leárazva 1000 db-os puzzle? Vagy csak én vagyok ilyen nyugger, hogy ilyet keresek
-
csanady97
tag
Nekem is
Bár vannak kételyek:
Ez egy automata visszaigazolás a megrendelés leadásáról, nem jelenti a szerződés létrejöttét.
Rendelését 2 munkanapon belül az Átvételi/Szállítási módokban megjelölt
EGLO SHOP in SHOP partnerünk igazol vissza.Valakinek lett valami fejlemény?
Nem kaptam a visszaigazoló email-en kívül semmit azóta. Még törlés sem jött. -
renatto
őstag
-
hurenzon
senior tag
-
ggeleven
őstag
-
hurenzon
senior tag
Ilyen se volt még .
Gyorsabb szállítás miatt boxba hozza a futár , házhozszállítás helyett .pfff
-
vacs
veterán
-
kiss.a
tag
Temun bármilyen rossz terméket rendelsz azt azonnal vissza kapod a pénzed, emagon próbálj már meg egy román eladóval bármit is kezdeni...
Új hozzászólás Aktív témák
-
44225 - 44101
44225 - 44101 44100 - 44001 44000 - 43901 43900 - 43801 43800 - 43701 43700 - 43601 43600 - 43501 43500 - 43401 43400 - 43301 43300 - 43201 43200 - 43101 43100 - 43001 43000 - 42901 42900 - 42801 42800 - 42701 42700 - 42601 42600 - 42501 42500 - 42401 42400 - 42301 42300 - 42201 42200 - 42101 42100 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
BestBuy - akciók, leárazások, kedvezmények topic nyílt!
- PALIT GeForce RTX 5070 White OC 12GB 3 év ALZA garanciával
- DDR5 RAM ECC RDIMM FURY RENEGADE PRO 8x32gb és HYNIX 4x48gb
- Apple iPhone 17 Pro Max 256GB 2026.10.27-ig Apple Garancia,Akku 100% Gyári 162 Töltés Ciklus
- Raspberry Pi 3 Model B+ csomag: 3 db alaplap
- Üzletből, garanciával, Dell Precision 7560 i7-11850H/64GBRAM/1TBSSD/NVIDIA RTXA4000/15,6" FULLHDIPS
- 27% ASUS VY249HF IPS Monitor! 1920x1080 / 100Hz / 1ms / FreeSync
- Nokia C12 / 2/64GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Dell UltraSharp U2717D 27 16:9 2560 x 1440 (QHD) 2K InfinityEdge IPS monitorok- SZÁMLA-GARANCIA
- iPhone 14 Plus 85% 128GB (1év Garancia)
- Honor Magic 8 Lite 256GB 8GB RAM Midnight Black Megkímélt állapotban 2029.04.04-ig garanciával
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
, itt is szoktak leárazni: Puzzle Garden
mert ez 16 gb nem 32 gb vagy mi..... Szóval a karácsonyi akciókban reménykedem most.




-secret-

