Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Capella

    senior tag

    válasz cigam #2728 üzenetére

    Bocs, nem tudom hogy változtak így el a linkek küldés után :U Ellenőrizni meg nem ellenőriztem.
    Próbálkozom még egyszer. [link] és [link]
    [link]

    Az biztos, hogy nem olcsó ez az Optibox vevő. Ezért is jobb inkább az mpeg4 és DVB-C-s tévét választani.

    Egyébkén csatlakozom anrabhoz, scart kábellel tényleg viszonylag kevés értelme van a digitális vételnek az EPG-n kívül. Sokszor még az analóg képminősége majdnem jobbnak tűnt bizonyos szempontból.
    Azután volt alkalmam direktben nézni box nélkül, és kiderült, hogy szinte ég és föld. Szóval a scartos SD boxszal tönkrevágják az egészet. Ez tragédia. :W

    :( Most értettem meg a Digi üzletpolitikáját, meg hogy miért ilyen olcsó. Vagy fizetsz a külön csomagért és a boxért, de az is csak scartos SD :P , különben nem tudsz venni csak analógot a madzagon.
    Ha meg tudod oldani magad a DVB-C vételt, akkor nyertél. :Y
    Azért hosszabb távon megéri egy ilyen DVB-C vevő, még ha akár 40-60 ezer Ft is, mert az olcsóbb előfizetésből valamikor bejön. Pláne ha a szomszéddal a drótot is meg tudod osztani. Nem tudom erre milyen védelmük volna.
    Ha tényleg ez volna a Diginél az optikai gerincen adott digitális tévé, amit a 10 Mbites net mellett nyomatnak, akkor toll a fülükbe. Azzal együtt, hogy nekem a vétel nem lenne probléma.

Új hozzászólás Aktív témák