Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz wassermann #11999 üzenetére

    Jajj de jó hogy jól látom a dolgokat köszi szépen :R

    Amikó cuccal kapcsolatosan még annyi jutott eszembe hogy:

    Ha nem is tiltsák le az Amikó cuccot,magyarul jönnek be a csatornák? mondjuk: Discovery Channel ( tudom ez kódolt) cartoon network stb?

    Illetve:

    Ha valaki csak a szabad csatornákat akarja nézni tudod: M1/m2/duna/rtl klub stb, milyen dekódert+antenna párost ajánlotok? ( vagy jó hozzá az álltalam említett kábel is, amire mondtam hogy szerelhető a vége? :U )

    rád írtam privibe, ide is kiírhatod hátha tanulnak a többiek is belőle :)

    Remélem nem kérdeztem nagy hülyeségeket, de engem is elkezdett foglalkoztatni a téma :U

    Amiko cucc összesítés:

    Mint mondtam, nem tudom hogy letiltanák-e az eszközt ha ingyen nézném a kódolt csatornákat ( bár tudom nem szeretik ha valaki a fizetős szolgáltatást ingyen nézi valaki)

    Magyarul jönnek-e be a csatornák,

    Illetve lesz-e bajom belőle, feltudja-e valaki fedezni ha valaki ingyen nézi a kódoltakat?

    gondolom az Amikon is bejönnek a ingyenes csatornák vagy tévedek??// illetve ha van beépített tunerje az mennyire erős? ha jól tudom ezeké a jövő hogy tuner, azért kell venni dekódert vagy tévedek? használati tapasztalatokra lenne szükségem az Amikóval kapcsolatosan :U teljesen bele lehet zavarodni áhh :U

    Illetve mennyi garancia van az Amikóra?

    Jókat olvastam róla, de na kéne tapasztalat remélem értitek :)

    És köszi a segítséget illetve a továbbit :K :R

    Ja és még valami:

    Pontosan mikortól szűnik meg az analóg adás? rádióból is digitális lesz?

    Illetve meddig maradnak a szabadon fogható csatornák szabadon? remélem értitek :U

    Ami van csomagon az Optanetnél, kicsit már megvan nyírbálva mikor én nem is kértem, na mind1,

    Lehet megfogok majd próbálkozni az Amikóval, csak hát na annyira nem ismerem :U

    Most jutott eszembe hogy az Amikó cucchoz parabola antenna van, van olyan Amikó cucc amibe be van építve a tuner és jó erős? vagy esetleg ez?:

    [link]

    használ ilyet valaki? tudom sokba van, engem nem érdekel az ára, és elegem van abból is hogy nyírbálják a csomagomat, attól félek hogy a Discoveryt kiveszik a csomagból akkor leszek/leszünk igazán mérgesek :U

    remélem találunk kiutat :K

    tudom nagyon bele ástam magam, de végig járom az utat, és a lehető legjobb megoldást szeretném választani :)

    írjatok és üdv :)

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák