Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz krammerka #12948 üzenetére

    Jó reggelt:) Az este nem volt olyan idilli, az éjszaka meg pláne, de már csak 2 nap a héten és szerencsére nappal. Eladni csak akkor fogom mikor fenn lesz a HQ listában az es2l lappal és a nickemmel, remélhetőleg a legtöbb opcióval az első helyen :B Alapfeszes tuningban 1értelmű, 1.2375V a VD azt tegyük hozzá, a "szokásos" 1.2875V helyett. 1.2V-on is, 1.35V-on 90%, max FSB kiderül, max OC-t valszeg bukom, mert 1.4V-nál többet úgyse adok neki, de lehet csak 1.35V lesz.

    lipi67: Q8200-t 420-as FSB-n néztem ebben az igazi lowend lapban, máshoz meg nem kellett FSB. De amikor el akartam adni 11k-ért amennyiért vettem 2.5év garival bontatlan kellékekkel ez se kellett senkinek, mert boltban éppen 10.5k körül volt:) Alapon sincs gond a procival, 0.864V-on tudja az alap 2500mhz-t, szinte termeli az áramot ;] Eladás majd csak a fentiek után, talán...Jah fenn volt apróban 9.5k-ért, krammerkának még írtam is a 3xxx topikba tegnap, hogy van egy eladó cpu-m ha unatkozik:)

    bzs73: Isten lássa' a fekete lelkemet, eszem ágában se volt tesztelni :N 1-2 hete már itt állt, gondoltam feldobom apróba aztán elviszik. De "sajnos" nem így lett.

    szerk: Lehet nem bírom ki péntekig és tesztelem most, csak ne lennék ilyen kóóómás

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák