- Audiofil és gamer? Az ASUS megpróbálja
- 3D nyomtatás
- Milyen TV-t vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen Blu-ray írót?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- CPU léghűtés kibeszélő
- Milyen monitort vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Új hozzászólás Aktív témák
-
BandiHUN
veterán
Nem rossz mindegyik,pl.a sniper egész használható az elején,ha olyanokat lősz,akiknek 1 lövés jobbára elég vele,mert sebzésben jobb,mint a többi sniper,és nem kell lőszer.
Csak hátránya,hogy 1 tár 3 lövés,és lassan tölt utána.
Egy kép az alien sniperről,a kezemben is az van:
Ami még jó lesz,az a 3-as DLC-ben,a Knoxx-ban a globgun és a flaregun,savast/tüzest köpködő "gránátvető" ivben nyomatja a cuccost,és elég brutális az elementálsebzése is.
De az a sima játékban nincs,és mégegy hátránya az alien fegyóknak,hogy úgy közlekedsz,ha a kezedben van,mint egy csiga.
Az alien shotgun is tűrhető,bár az se bir sok lövést,és nem sebez annyira nagyot,de a pajzsot remekül szétszedi,főellenségekhez jó,ha ügyesen mozogsz,mert általában azoknak a pajzsa nagy.Az idegenek ellen is elég jó,mert ott is rémnagy pajzs,nudli életerő.
De ha lesz,hamar el fogod hanyagolni ezeket,a DLC-seket kivéve,ha van olyanod,de mire abban találsz,addigra már könnyen lehet,nem is kell,de ha szerencsés vagy,jól jöhet,mert abban vannak extrém korroziv/fire ellenálló ipsék,akiket értelemszerűen az ellentétes matéria brutálisan sebez.Viszont aki sokat játszik,annak aránylag hamar lehet tüzes/savas jó revolvere,és az minden mást üt általános használatban pici célzástudással,egyéb esetben meg ugyanilyen smg-k.
Raksivetők,shotik feleslegesek,a sniper meg pöcsölős,úri mulatság,és a revolverek is vannak elég pontosak messzire.A pisztoly meg nem is tudom,minek van a gémben,a riflék jók,a triplások jól osztanak fejre,a gránát megintcsak a vicc kategória.
A legjobb fegyver egyébként,ha még az elején szépen elmész bounty-zni,vagy csak úgy lövöldözgetni,pár jól adó könnyű zóna,és leszel annyira túlfejlett,hogy mehess bármivel,hidd el,megéri,ha érdekel a gém,beleölni pár órát a tápolásba az elején.
borzalmasan sokat számit,mennyivel vagy az ellenfél fölött szintben,ha -5,esélytelen vagy,ha +5,akkor meg köpőcsővel is szinte.
Egyébként a repkedő idegenek(ezek az eridiánok,a fegyók neve is eridian
Új hozzászólás Aktív témák
- Audiofil és gamer? Az ASUS megpróbálja
- Futás, futópályák
- Újabb tanúsítványt kapott a Poco X8 Pro Max
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Hálózatokról alaposan
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Elődje legnagyobb hibáját javítja az iPhone 17e
- 3D nyomtatás
- Makett, makettezés
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- További aktív témák...
- I7-5770R 16GB 256GB SSD Gigabyte Mini PC NUC / Beszámítás
- RTX 3060 Ti - Ryzen 7 3700X - 16 GB DDR4 3000 MT/s CL15 - 1 TB NVMe SSD
- 15.gen! Intel Core ULTRA 9 285K (24mag!) +hűtött VRM-es Z890 lap! GAR/SZÁMLA (Te nevedre kiállítva)!
- Eladó 6 darab DDR4 16 Gb Sodimm, illetve 2 darab DDR5 16 GB Sodimm
- Eladó három darab SSD. 2 x 1 TB illetve 1 x 2 TB
- Bialetti kézi kávéőrlő
- BESZÁMÍTÁS! MSI B650 R7 7700 64GB DDR5 1TB SSD RX 7900 XTX 24GB Lian Li LANCOOL 216 ARGB 850W
- Apple iPhone 16 Pro-Desert Titanium-128GB-Akku:100%-Megkímélt Újszerű állapot!Jótállás:2028.04-ig
- Netatmo Presence okos kültéri kamera / 12 hó jótállás
- LG 32GR93U-B - 32" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDR 400
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


