Hirdetés

Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    Sziasztok!

    Lenne egy problémám, de nem tudom hogy vajon a monitor, a vga, vagy egy rossz driver/beállítás a ludas. Netezés közben, vagy filmnézésnél jön elő a jelenség (amióta előjött, még nem játszottam, szóval nem tudom, hogy játék közben van-e), mégpedig az történik, hogy egy pillanatra elszáll a kép, majd visszajön, olyan, mintha a monitor készenlétbe ment volna le, majd vissza. Ha a tálcán lévő nVidia settings-re kattintok mindig előjön, filmezés meg netezés közben változó, van, hogy egy óráig semmi, van hogy pár percenként csinálja. Egy-kétszer az is előfordult, hogy a monitor LED-je is azt mutatta, hogy lement készenlétbe, majd újra beindult, miután vadul ráncigálni kezdtem az egeret:D
    A VGA egy geforce 7300gt, semmi tuning, semmi mod, egy VF700 van rajta, szóval a hőmérséklete is jó. driver 185.85-ös eredeti forceware, szóval nem moddolt driver, a monitor pedig egy IBM crt, az oprendszer XP SP3. az ntune-t is felraktam, és a lapom is nforce-os.
    Valamint van egy pixel a monitoron, ami filmnézés közben csak kék színt mutat, de ha fölé viszem az egeret, akkor fehér lesz, mint a kurzor, szóval nem hiszem, hogy pixelhiba (meg amúgy is, CRT-nél??) és mikor újraraktam a forceware-t egy pillanatra egy csomó pixel ilyenné változott, hogy csak kék színük lett, majd pár másodperc múlva minden visszament a régibe.
    Remélem sikerült érthetően leírnom, hogy mi is a hiba, és remélem hogy szoftveres gond, és nem kell a régi jó VGA-mat kukába hajítanom.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Aktív témák