Hirdetés
- Teljesen szürreális, ami az RTX 5070 Ti kapcsán történik…
- Gaming notebook topik
- A CannonKeys felkavarja a slim profilos billentyűzetek állóvizét
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Az elmúlt 30 év legjobb processzorai
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Milyen széket vegyek?
- Friss alaplapszériát avat az ASRock
Új hozzászólás Aktív témák
-
Az előttem szólóhoz hasonlóan én is úgy veszem ki, hogy az árat sokalljátok. Nos, ez nem egészen olyan téma, hogy bemegyek a boltba és leakasztom a polcról. Nem először olvasom, hogy valakinek van egy ötlete, és akkor fejlesztőt keres hozzá. Aztán innen több irányba is fordulhat a dolog. Van aki halálcsillagot akar a kertbe, de szerinte nem bonyolult és 10 ezerből szeretné okosba megoldani... Másik verzió, ha sikerült megegyezni az árakban, akkor menet közben derül ki, hogy mégse ezt szeretné, mégse így működjön...és még kér bele 16 olyan funkciót amiről szó sem volt az elején. Na ilyenkor indul a vita, hogy ki mit definiál hibának, módosításnak, javításnak, új fejlesztésnek...stb.
Árajánlatot általában úgy lehet adni, hogy tisztában vagyunk mit kell fejleszteni. Van egy specifikáció ami meghatározza az alkalmazás sarokköveit legalább. Itt eltérnek a módszerek. Láttam már olyat, hogy azt írta valaki, hogy titkos és szerződésig nem mondja el... Ami abszurd...bár azt is be lehet árazni.
Szóval kérjetek árajánlatot több cégtől is és akkor jobban érzitek majd, hogy mi a piaci szint és mit tudtok kifizetni.
De én azt javaslom, hogy érdemes a funkciókat úgy kitalálni, hogy az elején azokra a core dolgokra menjen a fókusz amivel már el tud indulni értelmesen az alkalmazás. Utána ha már beindult az üzlet, akkor lehet tovább építeni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Teljesen szürreális, ami az RTX 5070 Ti kapcsán történik…
- Alkoholista nevelde
- Gaming notebook topik
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- A CannonKeys felkavarja a slim profilos billentyűzetek állóvizét
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Az elmúlt 30 év legjobb processzorai
- Arc Raiders
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- További aktív témák...
- LG 65" 4K wifis okos TV 65UR76003LL
- Eladó One Plus Nord 2T 5G 8/128GB / 12 hó jótállás
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 27UP850K-W - 27" IPS LED - 3840x2160 4K - DisplayHDR 400 - USB Type-C - AMD FreeSync
- Új Steelseries Arctis Nova pro vezetékes gamer fejhallgató
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


