Hirdetés

Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    Nekem az orosz ágyúkkal az a bajom, hogy iszonyat lassan céloznak + veszettül pontatlanok. Mire ezzel beszűkül a célzó, addigra egy más nemzetiségű tank már lőtt és elkezdett visszahúzódni is. Ezt leszámítva a KV-1S tetszik, sőt az IS is egészen tűrhető, úgy látszik, a KV-5 lejjebb vitte a lécet nálam, hogy mi számít jónak...mert pár hónapja még utáltam mindkettőt, azért is adtam el.

    Elszomorít, hogy pont most cseszik szét az orosz med ágat, mikor jobban neki akartam állni. KV-13 nemsokára meglenne, de azt is butítják, T-43 meg ahogy írjátok eleve hulladék. Így nehéz ügy lesz...

    KV-4: ha nem ez lenne az ST-1 előtt, nekiállnék annak az orosz heavy ágnak a med helyett, de a KV-4 szerintem rettentő tohonya. Biztos, hogy utálnám...szívesen odaadnám az IS-8-at a másik orosz ágról az ST-1 ért cserébe, mert az még szemre is szép és elég kellemetlen ellenfélnek is.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Aktív témák