Hirdetés

Aktív témák

  • Fel

    addikt

    válasz ollie #24061 üzenetére

    Van neki egy szöveges, a beállításokat tartalmazó fájlja, amiben be lehet állítani a böngésző típusát. Megnéztem a mappát, de én nem találtam, és még nem is használtam, így többet nem tudok róla, de mások is említették már, hátha megmondja valaki.
    Amúgy a 2-esnek már leáldozóban van, a mostani 2.12-t már nem fejlesztik tovább (így a brit tankokat sem ismeri...). Hegesztik a WoT Logger 3-ast, de olvasgatva a fórumokon a hozzászólásokat, nem igazán tetszik a népnek. Át akarnak térni a fejlesztők egy webes statisztikára, így online lesz az új, nem offline. Nincs html fájl, viszont csatánként töltögeti fel az eredményeket.. Pont a lényegét veszti el az egész projekt. :(((

    --------------------------------------------------------------------------------------

    4. próbálkozásra összejött egy győzelem a Comettel:

    Victory!
    Battle: Redshire 2012. november 12. 19:45:05
    Vehicle: Comet
    Experience received: 2 930 (x2 for the first victory each day)
    Credits received: 30 411
    Battle Achievements: Master Gunner, Mastery Badge: "3rd Class"

    Nem stock állapotú, mert a Cromwell összes top modulját rá lehet rakni + a felszerelések is rámennek (venti + rammer + vert. stab.), és a legénység is már 100%-on van, de nem igazán nyűgöz le... A Cromwell legerősebb motorjával (650LE) is igen lomha. Páncélzat ugyanúgy nincs, de legalább csupa merőleges oldalakkal határolt az egész. Melós lesz még a hiányzó 3 modult is kifejleszteni hozzá, nem hogy a 100k xp-t összeszedni a Centurionra.

    Nagyon jól jött ez a dupla sebességű legénységképzés a mostani eventre. Lehetne többször is ilyen. Úgy minden akciókor :B

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák