Hirdetés
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Computex 2026: félelmetesen drága lesz az RTX Spark
- Vezetékes FEJhallgatók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- OLED TV topic
- Melyik tápegységet vegyem?
- iPad topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Gaming notebook topik
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Daelion
őstag
-
Daelion
őstag
Nah ilyet is ritkán csinálok de direkt MLB-re mentem Neon-al.

Nem voltak a legszerencsésebb pullok mert valahogy 260 pull ment el rá es 200 Golden Ticket. 'ami ugye 1 copy'
Viszont volt 1 ilyen multim is ahol 2 jött.

Szerencsére még így is maradt kb 160 pullom meg 1300 Golden Ticketem szal bőven jó vagyok a nyári karikra.
Statokon még reszelek 'Charge speed meg att % kéne még neki' de egyenlőre ennyi van neki:
Botrányosan OP amúgy, kb a jelenlegi legerősebb Electro kari a játékban még Cinderellánál is erősebb úgy átlagba.
Jól is jött a mostani Solo Raidhez ami ritka irritáló egy Boss volt de azért sikerült a top 2.60%-ba belőni magam.
Skint nem vettem semmit egyenlőre a mostani felhozatalból de Rapi idol season pass skinjet lehet behúzom mert nekem sajnos tavaly kimaradt a nyári fürdőruhás skin.
'Sajnáltam rá a pénzt de már megbántam..' -
Daelion
őstag
-
Daelion
őstag
Hát Anis azért nem lett egyszerű, kb megint kapott 1 powercreep szintet a játék.
Minden téren ő most a legerősebb B1 Nikke kb olyan mintha B1 kapott volna 1 Crown szintű karit..
Szerencsére meglett 20 pullból tehát megint nem kellett hozzányúlni a Golden Ticketekhez.
-
Daelion
őstag
Én sem vagyok akkora Anis fan de persze mint Nikke megy a gyűjteménybe/Solo Raidhez esetleg mert Electric B1 lesz Neon meg Electric B3.
Előző collabot én skipeltem és 1 pullt sem kaptak tőlem azt így most sikerült felhalmoznom majdnem 300 pullt meg közel 1200 Golden Ticket-et tehát nyugodtan ki tudok venni belőlük 1-1 darabot.
'Meg hát half anni event is ad rakás pullt'Amire még kíváncsi leszek az a buffolt reward az Interception Raidekből mert jelenleg ugye nem kaptál semmi extrát ha Stage 7 fölé vitted.
Update után meg 9-ig skáláz de már alacsonyabb szinteken is többet fog elvileg adni. Nem ártana mert nekem állandóan hiány van abból a nyamvadt custom module-ből. 'Van most kb 50 elrakva amiből talán Anist összerakom úgy ahogy de ha szar rollokat kapok akkor meg őt sem.
'Azt a 20$-os Rapi skint viszont lehet be fogom húzni de majd megnézem persze, hogy játékon belül mennyire tetszik. 'Gacha skinje nekem kimaradt tavaly nyáron'
1 éve nem vettem semmilyen skint a játékban viszont Anis-ra nem akarom elhasználni az évente 1 gacha skint amit engedek magamnak.
-
Beretvás
veterán
-
Daelion
őstag
Nah jövő héten indul a 3.5 anniversary Overspec Anis-al aztán jön Neon is.
Kaptunk pár keyt is:
commanderlovetrial
protectarkstar
cheerforanis
3andhalfwithcommander
encounteroncemore -
Beretvás
veterán
Ja akkor viszont má nagy is lenne nekem..
-
Daelion
őstag
Ez 90x40-es csak az ágyamon nem volt mihez hasonlítani.
Gépnél az asztalon ilyen:
Előző az nekem is 90x30 volt azt méricskéltem is mielőtt rendeltem mert ez volt az egyetlen méret ami még normális volt.
Ennél nagyobbat azért már nem akartam.
-
Beretvás
veterán
Nah pár hét és itt a 3.5 half anniversary.
Amennyire lehet fel vagyok készülve rá, van most 78k gem meg 1157 golden ticket elrakva.
Ingyenes skin szavazást meg már szinte biztos, hogy Cinderella fogja nyerni amit én nem bánok mert egyik skinjét sem vettem eddig meg.
Közben bővült a gyűjteményem is mert voltak kuponjaim+leárazások és nem bírtam ki.
Ez egy kisebb figura de szépen ki van dolgozva és jól be is volt csomagolva tehát még a doboz is egyben maradt.
'Kínából jött ugye..'
Egér+bill padot is cseréltem mert már kezdett elkopni meg amúgy is akartam már valami másikat. 'Szerencsére van bőven hely az asztalomon tehát simán elfér'

az kicsi, nekem 90x30 as van.. ekkorán el sem tudnám képzelni..
-
Daelion
őstag
Nah pár hét és itt a 3.5 half anniversary.
Amennyire lehet fel vagyok készülve rá, van most 78k gem meg 1157 golden ticket elrakva.
Ingyenes skin szavazást meg már szinte biztos, hogy Cinderella fogja nyerni amit én nem bánok mert egyik skinjét sem vettem eddig meg.
Közben bővült a gyűjteményem is mert voltak kuponjaim+leárazások és nem bírtam ki.
Ez egy kisebb figura de szépen ki van dolgozva és jól be is volt csomagolva tehát még a doboz is egyben maradt.
'Kínából jött ugye..'
Egér+bill padot is cseréltem mert már kezdett elkopni meg amúgy is akartam már valami másikat. 'Szerencsére van bőven hely az asztalomon tehát simán elfér'

-
Beretvás
veterán
-
Daelion
őstag
-
Beretvás
veterán
Akkor mindenki jól járt, neked nem kellett sok pull én meg végre tudok menteni pullokat későbbre/másra.
'Tőlem ez a collab 1 pullt sem kap'
Új sztorit befejeztem illetve teljesen összeraktam Privaty meg Moran treasuret is mert ők nagyon jók lettek. 'End game/Solo Raid szintre legalábbis'

Privaty kb Treasure Helm szinten van ha nem jobb bizonyos esetekben Moran meg egyik legjobb Burst 1 lett így. 'Top 3-ba benne van kb'Morannak hogy adja meg a favorit itemet? Felvittem lila +15 re de nem látom mit kell tovább.
-
Daelion
őstag
Nah megint kiegészült a gyűjtemény, kezdek elfogyni a helyből az asztalom sarkában ahol ezeket tartom.
'Kard egyik végétől a másikig kb 25 cm'
Jár hozzá egy másik fejrész/haj mold amit cserélni lehet ha nem akarod a kalappal együtt használni
Most le volt árazva azt mondom lecsapok rá mert úgy is addig fogja piszkálni a szemem amíg legközelebb túl sok pia után 'véletlen' megveszem.
Persze ez is csak egy másolat de a célnak bőven megfelel, ahhoz képest szépen össze van rakva.
Haj festés az ilyen kicsit csillámos/csillogós ami fénynél látszik. -
Daelion
őstag
Jah azok a korábbi szintek elég elbaszottak kb én is nagyon lassan haladtam velük mindig csak 1-1 darabot csináltam meg.
Egy idő után meg lesznek olyan szintek ahol konkrétan brickelni lehet az egész runt ha rossz sorrendbe csinálsz valamit és indíthatod újra.
Na én akkor kezdtem videókat követni mert nem fogom magamat szívatni.
Ezért is örültem most ezeknek az új laza szinteknek, kaptam egy új Harmony Cubet is a True damaget buffolja de az nem hiszem hogy kelleni fog egy hamar nekem. 'van maxos Resilience meg Bastion kb mindenhol azokat használom ahol fontos a Cube' -
Beretvás
veterán
Na ez kellemes meglepetés volt.
Mondom ráveszem magam és megcsinálom az új Lost Sectorokat mielőtt megint túl sok halmozódik fel de már készültem az agybajra szokás szerint..
'Régebben csak guide videókkal csináltam egy idő után mert olyan szinten voltak labirintusok meg irritálóak..'
Ezek már teljesen mások, simán menni kell előre 1 karival és csak válaszolni kell ilyen alapvető kérdésekre a játékkal kapcsolatban vagy egyszerű matek kérdésekre szal pár perc az egész run.
Remélem maradnak is ennél a rendszernél a továbbiaknál is, jó kis könnyű extra gem.
Kegyetlen levagyok vele maradva... ex 11 nél tartok.. most csináltam 3 at de agyf@sz
-
Daelion
őstag
Na ez kellemes meglepetés volt.
Mondom ráveszem magam és megcsinálom az új Lost Sectorokat mielőtt megint túl sok halmozódik fel de már készültem az agybajra szokás szerint..
'Régebben csak guide videókkal csináltam egy idő után mert olyan szinten voltak labirintusok meg irritálóak..'
Ezek már teljesen mások, simán menni kell előre 1 karival és csak válaszolni kell ilyen alapvető kérdésekre a játékkal kapcsolatban vagy egyszerű matek kérdésekre szal pár perc az egész run.
Remélem maradnak is ennél a rendszernél a továbbiaknál is, jó kis könnyű extra gem.
-
Beretvás
veterán
Nekem abból most rendesen be van tárazva, pár darabot még össze tudnék rakni de azok most nem kellenek.
Van az a Solo Raid Museum, annak csináld meg az első felét ahol csak a régi emberek pontjait kell lenyomni. Mostani sokkal erősebb karikkal nem igazán nehéz még azoknak sem akik amúgy nem játszanak Solo Raidet.
Az ad elég sok olyan doll exp materialt.
rálesek..
-
Daelion
őstag
Nekem abból most rendesen be van tárazva, pár darabot még össze tudnék rakni de azok most nem kellenek.
Van az a Solo Raid Museum, annak csináld meg az első felét ahol csak a régi emberek pontjait kell lenyomni. Mostani sokkal erősebb karikkal nem igazán nehéz még azoknak sem akik amúgy nem játszanak Solo Raidet.
Az ad elég sok olyan doll exp materialt.
-
Beretvás
veterán
Akkor mindenki jól járt, neked nem kellett sok pull én meg végre tudok menteni pullokat későbbre/másra.
'Tőlem ez a collab 1 pullt sem kap'
Új sztorit befejeztem illetve teljesen összeraktam Privaty meg Moran treasuret is mert ők nagyon jók lettek. 'End game/Solo Raid szintre legalábbis'

Privaty kb Treasure Helm szinten van ha nem jobb bizonyos esetekben Moran meg egyik legjobb Burst 1 lett így. 'Top 3-ba benne van kb'Nincs elég matim se a 15 re huzni se a favirit itemhez...
-
Daelion
őstag
Akkor mindenki jól járt, neked nem kellett sok pull én meg végre tudok menteni pullokat későbbre/másra.
'Tőlem ez a collab 1 pullt sem kap'
Új sztorit befejeztem illetve teljesen összeraktam Privaty meg Moran treasuret is mert ők nagyon jók lettek. 'End game/Solo Raid szintre legalábbis'

Privaty kb Treasure Helm szinten van ha nem jobb bizonyos esetekben Moran meg egyik legjobb Burst 1 lett így. 'Top 3-ba benne van kb' -
Beretvás
veterán
-
Daelion
őstag
-
TBT
addikt
Elindult a paci éve!
-
Daelion
őstag
Ezzel együtt a fő sztori is kap 2 új chaptert, engem inkább az érdekel azok után ahogy az előzőnek vége lett.
Illetve 4 új fav item/treasuret is kapunk, Privaty/Moran/Zwei/Centi. Privaty-ra kíváncsi leszek mert régen elég sokat volt használva azt hátha megint jó lesz.
Collab teljesen hidegen hagy, nem ismerem az animet és nem is tetszenek a kari dizájnok de legalább tudok félretenni pullokat másra.
'Ha adnak collab ticketet pullokhoz megint akkor azt eltolom rájuk de semmi mást' -
TBT
addikt
Napokon belül érkezik a Lycoris Recoil kollaborációs esemény:
-
Daelion
őstag
-
Daelion
őstag
Köszi és viszont!
Én is csinálom a szokásos dolgaim a játékban meg várom az új sztorit mert ott most nagyon elgurult a gyógyszer.
'kéne már valami bolondosabb poén melléksztori update mert most egymás után kaptuk az ilyen sötét témát..'
Szerencsére eddig nekem is egész jól indult a játékban az új év és egész normális pulljaim voltak és így sikerült elég sokat félretenni későbbre mert idén várható pár komoly kari.
Snow White is készen van az este kezdődő Solo Raid challenge módra, pont sikerült elég jól összeraknom.
-
consono
nagyúr
B.Ú.É.K.! De rég jártam erre
Pedig tolom a játékot, haladok a main sztoriban is kisebb megakadásokkal. Ráadásul mostanában a pullokkal is szerencsém van, két Red Hood Rapi is kiesett 
-
Daelion
őstag
Nálam is nagyon közel vannak egymáshoz kb hasonló statokkal de SBS-nek egy kicsit jobb a gearje.
Fullos run az nálam így néz ki kb:
SBS meg Liberalio statjai ilyenek most és csak 1 core kulonbseg van köztük.
-
Beretvás
veterán
Azért az kemény , hogy liberallip annyit ütött a raides krakenre mint sbs akinek 40k val több a dps e, és liberallio ov cuccai sem a legtökéletesebbek..
-
Daelion
őstag
Nah megint megvolt egy új éves téma, nem rá számítottam de persze nem gond mert én sosem használtam az eredeti Snow White-ot mert nekem túl macerás és lusta voltam vele foglalkozni.
'konkrétan még a synchroba se raktam bele..'
Új verziója meglett 60 pullból és így megint megspóroltam a golden ticketet és így már 900+ van elrakva.
Elnézve a 2026-os potenciális karikat hát lehet kelleni is fog..
10/10/10 skillek persze, OL rollokon még dolgozni kell de azért már használható állapotban van meg hát kb csak Water Solo Raidre meg Pilgrim towerbe fog kelleni szal azért nem fogom min maxolni annyira.
-
Daelion
őstag
Köszi és nektek is Boldog karácsonyt/kellemes ünnepeket meg sok szerencsés pullt kívánok!
Én is beraktam a karácsonyi lobbyt.
'Szokásom legalább 1 lobby helyet ilyen szezonális témának megtartani'
Persza a karácsonyi becsomagolt Rapi is jöhet.
-
TBT
addikt
Áldott, békés, boldog, játékokban, illetve egészségben gazdag karácsonyt kívánok mindenkinek!
-
Daelion
őstag
Jah ezt én is végigolvastam.

Van benne pár érdekes kis infó, pl az azért elég komoly hogy már most írják a 4. évfordulós event sztoriját.
Azzal is egyet tudok érteni, hogy jó döntés volt ezt a brutalitást belerakni a mostani sztori végére mert kicsit fel kellett úgymond rázni az embereket hogy igen is van súlya a dolgoknak és igen is lehetnek komoly áldozatok/nem mindig csak a hősies győzelmek vannak.Surface content meg hát jah.. Javítsanak is rajta mert kb a feléig elvittem és ott hagytam a fenébe inkább mert annyira lassú és időigényes volt az egész.

-
Beretvás
veterán
-
TBT
addikt
Red Hood Rapi visszatér!
-
Daelion
őstag
Még szerencse, hogy nem vagyok gazdag mert különben lehet már nem lenne hely a szobámban ha minden ilyet megvennék.
Közben Brid is meglett 40 pull-ból szal mind a 2 kari megvan összesen 50-ből tehát elég jól jöttem ki.
Illetve egész jó szerencsém volt az overload statjaival is tehát kb mehet a dolgára ő is a shotgun solo raid csapatomba.
-
Beretvás
veterán
-
TBT
addikt
Eközben Japánban...
-
Daelion
őstag
Kicsit most én is gyűjtögettem Anniversary után bár szerencsére ott sem kellett túl sokat elhasználnom.
Most így maradt kb 30k gemem meg 807 Golden Ticketem szal jó lenne ha ebből tudnék minél többet átvinni a következő évre.Most meg nyitottam egy Pilgrim moldot azt kaptam még 1 Cinderellát.
Már Core 3-as így, lehet kezdett megijedni hogy le lesz taszítva a top helyről az accomon.
-
TBT
addikt
Nah Diesel le is tudva, első 10-es multival beadta.
'Meló közbe beléptem telón azt ott próbáltam meg így gyorsba
'
Remélem Brid sem lesz túl nagy macera mert végre kezdek egész jól lenni pullok/ticketek meg úgy mindennel azt úgy azért nagyobb biztonságban érzem magam ha esetleg jön valami olyan amiből több is kéne. 'Új évi kari majd talán olyan lesz de majd meglátom'Nekem is... Első 10-es multi, 3 legendary-val. Dorothy + új Diesel + Centi.
Karácsonyi ajándék letudva - már előre félek a jövő heti "új karakteres" pulltól.
Bár az az igazság, hogy 1-2 hete már nem pulloltam semmit (gyűjtögetés miatt). -
Daelion
őstag
Nah Diesel le is tudva, első 10-es multival beadta.
'Meló közbe beléptem telón azt ott próbáltam meg így gyorsba
'
Remélem Brid sem lesz túl nagy macera mert végre kezdek egész jól lenni pullok/ticketek meg úgy mindennel azt úgy azért nagyobb biztonságban érzem magam ha esetleg jön valami olyan amiből több is kéne. 'Új évi kari majd talán olyan lesz de majd meglátom' -
Daelion
őstag
Sztem Blanc még mindig az alap skinnel néz ki a legjobban, egyik skint sem akartam megvenni neki eddig.
Az a Brid alt meg kb úgy néz ki mint egy rövid hajú Cinderella.
Jól állok pulll meg golden ticket szinten szal mindenképp kerítek 1-1 darabot.
-
consono
nagyúr
-
TBT
addikt
Új Nikkék:
Új gacsa szkin:

-
Daelion
őstag
Nekem Nayutan jött egy Tetra a napi ingyenesből.
Régebben én mindig Isabelt kaptam amikor rossz Pilgrim jött a Pilgrim banneren. Nem véletlen Core 2-es.. 'ja meg Snow White is ezt csinálja pedig soha nem is használtam vagy adtam neki kaját hogy állandóan vissza akarna jönni.
' -
Beretvás
veterán
Nekem meg tegnap este az ingyenes huzáson, Liberallio banneren sárga végre pilgrim felirat is erre Modernia hogy rohadna meg.....
-
Daelion
őstag
Mondom én.

Ez az első ilyen eset, hogy 2 darabot is kiszedek a napi ingyenesből az event alatt. 'Másik ugye Nayuta volt'
Jól is jött egy kis szerencse mert a héten úgy felbaszták az agyam a melóval amit csinálok, hogy majdnem felmondtam a fenébe.. -
Daelion
őstag
Engem bír Liberalio mert amúgy én is szeretem a csöndet és a nyugalmat szal sztem én jól kijönnék vele.
'Lehet ezért is lett meg lazán az MLB'
Nayuta 1 darabos maradt de igazából nem is kell több egyenlőre, Solo Raidbe meglett a top 2% a jelenlegi csapataimmal.
-
Beretvás
veterán
-
consono
nagyúr
Hehe, Liberalio csak kiesett

-
consono
nagyúr
-
Beretvás
veterán
-
TBT
addikt
-
Beretvás
veterán
Nayutát szórja már core 1 es. De liberalliobol 1 et sem adott még..
ez má ilyen nem elsö alkalom. -
Daelion
őstag
-
TBT
addikt
Új event?
-
TBT
addikt
Új Nikke érkezik:
-
Daelion
őstag
-
Beretvás
veterán
Na megint megjött az éves statisztika de szerintem ebbe még mindig beleszámítják egész visszamenőleg mert máshogy nekem nem jön ez ki.
Modernia első banner óta megvan és több mint 1 évig a fő csapatomba volt és az idő alatt annyi összegyűlt, hogy minden évben benne van az összesítésben.
Manapság pedig már ritkán használom szal máshogy nem nagyon lehetséges ez.
Blanc is nagyon sokáig a fő csapatomba volt tehát az is érthető de, hogy Doro hogy került ide az nagyon jó kérdés és kicsit zavar is.
Hol láthatom ezt? Megnézném mit alkottam...
-
consono
nagyúr
Na megint megjött az éves statisztika de szerintem ebbe még mindig beleszámítják egész visszamenőleg mert máshogy nekem nem jön ez ki.
Modernia első banner óta megvan és több mint 1 évig a fő csapatomba volt és az idő alatt annyi összegyűlt, hogy minden évben benne van az összesítésben.
Manapság pedig már ritkán használom szal máshogy nem nagyon lehetséges ez.
Blanc is nagyon sokáig a fő csapatomba volt tehát az is érthető de, hogy Doro hogy került ide az nagyon jó kérdés és kicsit zavar is.
Ez most szerintem is nem éves, hanem 3 éves statisztika.
-
Daelion
őstag
Na megint megjött az éves statisztika de szerintem ebbe még mindig beleszámítják egész visszamenőleg mert máshogy nekem nem jön ez ki.
Modernia első banner óta megvan és több mint 1 évig a fő csapatomba volt és az idő alatt annyi összegyűlt, hogy minden évben benne van az összesítésben.
Manapság pedig már ritkán használom szal máshogy nem nagyon lehetséges ez.
Blanc is nagyon sokáig a fő csapatomba volt tehát az is érthető de, hogy Doro hogy került ide az nagyon jó kérdés és kicsit zavar is.
-
Daelion
őstag
Gratula! Nekem kiesett a napi ingyenesből, egy rakat Advanced ticketből és gemből meg nem akart kiesni... Nem is próbálkozom már tovább. 1x is bőven elég.
De normál blue ticket pullból kiesett Red Hood Rapi, Yuni (ő három csillagos lett), plusz még 5 másik SSR karakter, de azok Tetra és Missilis borzalmak.
Szóval már csak gyűjtögetés van a további eseményekre. Kár, hogy Siren nem esett ki, már csak ő hiányzik a Wishlistről.
Napi ingyenesre én nem alapozok, amióta ez létezik a játékban kb Nayuta volt az első akit így kaptam meg.
'Asszem volt egy overspec Mihara is de ő már kb az utolsó napokba és addigra már megvolt máshogy'Siren nekem is csak 1 van amit még golden ticket-el vettem ki a bannere alatt és azóta hiába van wishlisten nem kaptam belőle. Szerintem ő a legjobb Burst 1 jelenleg a játékban szal ha kerítesz 1-et akkor kb akárhova jó lesz és megéri befektetni a skilljeibe,stb.

Per pill nekem Tactial Emma az aki egyedül nincs meg és nem limitált kari. Épp ezért engedtem meg most magamnak egy kis gacha szórakozást Liberalio banneren.
Igazából nem tudom miért pont ő és nem Nayutára mentem de mind 1 igazából mert +1 erős B3 Wind DPS elfér nálam.
Tényleg kaphatnánk már több lobby helyet mert már nagyon nem tudok választani ennyi minden közül és van pár amit fixen szeretek használni. 'MLB Summer Rosanna/Gacha Siren/Gacha Crown lobby az nem megy sehova
' -
TBT
addikt
Ezért most lehet keresztre fogtok feszíteni de mondom ha annyi pullom van akkor nyomatok pár multit csak úgy poénból.
Ugyan ez történt tavaly Cinderellaval is és nem bírtam ki, hogy ne vegyem ki az utolsót ticket-el ha már abból is annyi volt szal MLB lett.
Gearje is elég korrekt már majdnem behozza a Core 2 SBS szintet Wind DPS-be szal a jövő heti Solo Raidbe jól fog jönni.
Gratula! Nekem kiesett a napi ingyenesből, egy rakat Advanced ticketből és gemből meg nem akart kiesni... Nem is próbálkozom már tovább. 1x is bőven elég.
De normál blue ticket pullból kiesett Red Hood Rapi, Yuni (ő három csillagos lett), plusz még 5 másik SSR karakter, de azok Tetra és Missilis borzalmak.
Szóval már csak gyűjtögetés van a további eseményekre. Kár, hogy Siren nem esett ki, már csak ő hiányzik a Wishlistről.
-
Daelion
őstag
Hát sztem erre az évre lenulláztam a maradék szerencsémet.. Már most tartok a karácsonyi limitált kariktól meg a következő karitól Wuwában mert ott kb állandóan bukom azt a nyamvadt 50/50-es rendszert..
'és ott ugye nincs golden ticket vagy akármi hasonló..'Évente kb 1-2 karit szoktam MLB-re kiszedni. Ahogy számoltam kb 70-80 pullból lett meg 3 darab és utána az utsót szedtem ki ticket-el.
Maradt még hátra kb 80 pullnyi gemem és 735 golden ticektem szal egész jól megúsztam a dolgot.
'karácsonyig amúgy is jön még innen onnan'Amúgy nekem is volt egy dupla SSR pull ahol mind 2 valami haszontalan PvP-re jó Tetra volt és utána toltam rá mind még 1 multit és az lett a dupla Liberalio.
-
consono
nagyúr
Ezért most lehet keresztre fogtok feszíteni de mondom ha annyi pullom van akkor nyomatok pár multit csak úgy poénból.
Ugyan ez történt tavaly Cinderellaval is és nem bírtam ki, hogy ne vegyem ki az utolsót ticket-el ha már abból is annyi volt szal MLB lett.
Gearje is elég korrekt már majdnem behozza a Core 2 SBS szintet Wind DPS-be szal a jövő heti Solo Raidbe jól fog jönni.
Mázlista
Nekem ezeken a bannereken az elmúlt 70-80 pullból talán ha egy sárga kiesett, ellenben a lila moldból minden második az... -
Daelion
őstag
Ezért most lehet keresztre fogtok feszíteni de mondom ha annyi pullom van akkor nyomatok pár multit csak úgy poénból.
Ugyan ez történt tavaly Cinderellaval is és nem bírtam ki, hogy ne vegyem ki az utolsót ticket-el ha már abból is annyi volt szal MLB lett.
Gearje is elég korrekt már majdnem behozza a Core 2 SBS szintet Wind DPS-be szal a jövő heti Solo Raidbe jól fog jönni.
-
Daelion
őstag
Engem ez a sztori most nagyon mellbe vágott. Kb Mass Effect széria óta nem éreztem ezt.
Tegnap befejeztem a Godess Fall második részét és kb szótlanul bezártam utána a játékot mert annyira lesokkolt az egész. 'Engem siratott meg már ez a játék nem 1x de ez inkább döbbenet meg horror volt..'
Hát szép lesz ezek után a sztori az biztos.. -
Beretvás
veterán
-
TBT
addikt
-
TBT
addikt
Ohh... 200 pullból egy pilgrimem sem volt, csak Tetra meg Missilis.
De kaptunk megint 10 Advanced Ticketet, mert 1. helyen áll a játék a mobiljátékok között.
-
Beretvás
veterán
Az érzés mikor végre sárga a pull és várod hogy pilgrim felirat jelenjen meg erre ad egy tetrát ,azt is valami görcsöt ami semmire sem jó.
-
Beretvás
veterán
-
TBT
addikt
Majd én is abból veszem meg, de csak a legvégén - addig hátha kiesik az ingyenes pullból.
Gemet már nem szórok rá.
Nayuta is kiesett már 2x onnét, ő legalább gyűjti a csillagokat.
-
Beretvás
veterán
10 pull volt Liberalio.
Amióta van évfordulós event a játékban ezek a legszerencsésebb pulljaim de én meg a nyár végi-ősz elejei bannereken jártam úgy mint te. '120 pull biztos belement az Absolute karikba összesen a bannerük alatt és egyik sem lett meg azt most jönnek ki szép lassan innen-onnan..'
Ez most így megspórolt nekem 400 golden ticketet amit vihetek át későbbre.
Hát ez nekem nem adta. Húztam 40et aztán megvettem arany jegyen.
mondjuk már nem is tetszik annyira de pilgrim ezért kell..
-
Daelion
őstag
10 pull volt Liberalio.
Amióta van évfordulós event a játékban ezek a legszerencsésebb pulljaim de én meg a nyár végi-ősz elejei bannereken jártam úgy mint te. '120 pull biztos belement az Absolute karikba összesen a bannerük alatt és egyik sem lett meg azt most jönnek ki szép lassan innen-onnan..'
Ez most így megspórolt nekem 400 golden ticketet amit vihetek át későbbre.
-
TBT
addikt
140 pullból nem lett meg az új Pilgrim, szóval elengedtem. Jött helyette egy rakat más karakter.
-
Beretvás
veterán
Kap 1-2 multit meg a napi ingyenes azt ha nem akkor megy a golden ticket 1 darabra.
Van most ~120 pullra elég gem+ticketem így vegyesen és ebből azért szeretnék tovább vinni valamennyit az anniversary utáni időszakra is.Tegnap este fejeztem be az új sztori chaptereket és hát ja ez nem volt egyszerű téma meg ezek alapján lesz egy pár új játszható kari az biztos. '2026-ban a többségük'
Közben ma megjött 1 kis Nikke apróság:
Pici kitűzők, max majd kirakom őket a táskámra vagy valami.
Én tolok rá 3 multit, mer annyi van...xd meg ami jön utána ticket és csak a végén veszem meg goldbol.
-
Daelion
őstag
Kap 1-2 multit meg a napi ingyenes azt ha nem akkor megy a golden ticket 1 darabra.
Van most ~120 pullra elég gem+ticketem így vegyesen és ebből azért szeretnék tovább vinni valamennyit az anniversary utáni időszakra is.Tegnap este fejeztem be az új sztori chaptereket és hát ja ez nem volt egyszerű téma meg ezek alapján lesz egy pár új játszható kari az biztos. '2026-ban a többségük'
Közben ma megjött 1 kis Nikke apróság:
Pici kitűzők, max majd kirakom őket a táskámra vagy valami.
-
TBT
addikt
-
TBT
addikt
Új ajándékok:
-
Beretvás
veterán
Most már gyüjtöm a jegyeket a Liberalliora én is. Hátha megkapom. Így hogy megy a lvl7 krakenen már könnyebb a gearelés..
-
consono
nagyúr
-
TBT
addikt
-
consono
nagyúr
Nekem Nayuta csak nem akar kiesni...
-
Beretvás
veterán
-
TBT
addikt
Novemberi Mission Pass:
Nekem sajnos nincs meg a karakter, viszont a skin tetszik. De addig nem sok értelme van megvenni, amíg nincs meg a karakter. Wishlist-en rajta van már egy ideje, de, mivel Pilgrim, így alig van rá esély, hogy csak úgy kiessen.
-
Beretvás
veterán
Aktuális skin alatt mit értesz? Lassan megvan 800 gold ticketem, csak meglesz az a liberallio
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nayuta skinje nagyon tetszik de sajnálom rá a zsét..
-
TBT
addikt
Gratula! Ingyenesből nekem is kiesett még 1x. Még 2x hiányzik a 3 csillaghoz - goldból meg tudnám venni, de az kell másra (más Pilgrim karakterekre). Illetve valahogy még Siren-t kellene megszereznem az aktuális skin miatt.
-
TBT
addikt
Japán Famitsu Gamer magazin aktuális száma - a borítóképen a NIKKE:
-
Beretvás
veterán
Tegnap is meg ma is jött egy single pullból ma meg az ingyenesből..
-
Beretvás
veterán
Jah nekem mondod, amennyi Interceptiont én már letoltam és végre nem kell szinte meló szinten minden nap ezt csinálni hát gondolhatod mennyire örültem ennek.

Ennek örömére eltoltam még pár kristályt Nayuta-ra és sikerült 4x20%+ Elemental dmgt meg 3x Attack %-ot tekerni rá szal most már mehet a dolgára.
majd most már én is krakenezek. van 1 szett legalább minden gyártóból.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
De amúgy minden karimra eddig még sikerült rápörgetni a minimum 3x ele+attack kombót. mondjuk nem kékre..
-
Daelion
őstag
Jah nekem mondod, amennyi Interceptiont én már letoltam és végre nem kell szinte meló szinten minden nap ezt csinálni hát gondolhatod mennyire örültem ennek.

Ennek örömére eltoltam még pár kristályt Nayuta-ra és sikerült 4x20%+ Elemental dmgt meg 3x Attack %-ot tekerni rá szal most már mehet a dolgára.
-
Beretvás
veterán
Az viszont tetszik hogy Interceptionnál elég 1x megcsinálni a lvl7 vagy ami megy és egész héten csak skip...
-
Beretvás
veterán
Erre ott a golden ticket.
holnap kiveszem rapunzelt és akkor minden eddigi pilgrimem meglesz.
-
consono
nagyúr
Én most Scarlet miatt már elégedett vagyok, jegyből meg megvettem Moderniát. Minden más nekem már bónusz lesz.
-
TBT
addikt
-
consono
nagyúr
Na jó, húztam, az első 10-esből kiesett Scarlet

-
consono
nagyúr
Ezek után én már nem is húzok, ellőttétek ti az összes szerencsét

-
Daelion
őstag
Ja igen meg ezen szakadtam.
Chime ugye szeret minden szart gyűjtögetni a felszínen amit érdekesnek vagy hasznosnak talál.
Az ott egy Founders Edition Nvidia kari a tárolójában vagy csak én képzelem oda?

-
Daelion
őstag
Nekem is sikerült olyat produkálnia amit így 3 év alatt most sikerült elsőnek egy Pilgrim banner alatt.
1 pullból meglett.
Egyből ment is 10/10/10 skillre meg eltoltam rá 40 kristályt, OL rollokkal nem volt a legnagyobb szerencsém de azért 3 darab 20+% Elemental sikerült pár használható mellék stattal de a többi most már kelleni fog Liberalio-ra.Ezen felül kinyitottam a 1070 darab moldomat meg minden egyéb moldot is és volt még 40 standard ticketem azokat is eltoltam a wishlist átnézése után mert most updatelt.
Bunny Milk meglett a hiányzók közül meg egy jó pár egyéb régebbi Nikke meglett MLB-re köztük Bunny Soda is akinek már régóta akartam a lobbiját.
Egyenlőre nekem 1 Nayuta elég és az utsó napon majd eldöntöm, hogy kell-e több.
Guild Shooting Range-be mentem egyenlőre csak tesztet vele de ott megdöntötte az előző rekordomat ahol Crown volt. -
TBT
addikt
Nekem 30-ból lett meg, de rosszabbra számítottam. Szerencsére a Gold ticketek érintetlenül maradtak és az Advanced ticketek java része is megmaradt még, szóval megy a gyűjtés a következő Pilgrim karakterre.

Emellett a visszatérős kiválasztásból kiesett Red Hood (ő az első ingyenes pullból), a 10-es pullból (ajándék ticketek bejelentkezés után) pedig Dorothy. Illetve ugye bejelentkezéskor is kaptunk egy új Pilgrim karaktert, szóval most nagyon jótékony volt velem a játék.
-
Beretvás
veterán
Ilyen sem volt még, első 10es húzásból meglett Nayuta utánna meg kb 30 pullból még egy példány.
Krakenre Crown helyett nekem jobbnak tűnik.
-
consono
nagyúr
NEm is mondtátok, hogy új letöltő video van

-
Beretvás
veterán
-
Daelion
őstag
Én úgy szoktam, hogy direkt lerakom a csapatot cover-be space-el és akkor csak az a 1 kari támad akit irányítok is.
Ezt alapvetően minden ilyen körös QTE-nél így szoktam ahol gond ha félre lőnek mert hát ja nem lehet bízni a célzásukban.
-
Beretvás
veterán
Manával nekem tankosabb lement a lvl8 is meg a 9 fele de épp kidobott most a szerver maintence miatt.
De leszopat a körös logikai játék lvl6 nál... mindég belelőnek abba is amibe nem kéne
-
Daelion
őstag
-
Beretvás
veterán
Régen amikor még nem sok opció volt én Noir-t használtam mint utsó kari és vele is lement lvl 7.
Mana is jó oda meg ő segíti SBS-t is valamennyire de szoktam látni off burst karinak Maid Mastot is mint buffer.
Treasure Helm sztem a legjobb oda de ugye őt össze is kell rakni.Vagy vársz egy kicsit és megvárod az új Pilgrimet mert pont Wind element lesz az is.
Tressure helm épp megvan és majdnem fullos is. Majd rápróbálok vele is egy álharcban.
-
Daelion
őstag
Régen amikor még nem sok opció volt én Noir-t használtam mint utsó kari és vele is lement lvl 7.
Mana is jó oda meg ő segíti SBS-t is valamennyire de szoktam látni off burst karinak Maid Mastot is mint buffer.
Treasure Helm sztem a legjobb oda de ugye őt össze is kell rakni.Vagy vársz egy kicsit és megvárod az új Pilgrimet mert pont Wind element lesz az is.
-
Beretvás
veterán
Nem vesztesz szinte semmit ha lvl 6 megvan szal én nem stresszelnék rajta.

Nekem is csak azért könnyebb egy kicsit mert ugye Solo Raidek miatt minden elementre van pár elég erős karim akikre nem kevés Overload kristályt költöttem azt ugyan ezek a karik jók ide Interception runokra is. 'Rapi RH-ba meg Cinderellába valami 100 darab biztos benne van fejenként ha nem több..'Én meg most elértem lvl 580 Pilgrim Towerhez és látom, hogy Mother Whale.. Na mondom bassza meg már megint ez a rohadék.
Rátoltam auto battlet és elmentem WC-re mondom kíváncsi vagyok mennyit hoznak le belőle aztán mehet a manuál szívás mint úgy általában ennél a bossnál.
Erre bazki lehozták a runt maguktól is és elég gyorsan.
'Majdnem 1.3 milla az ajánlott power nekem meg kb pont 1.3 van ezzel a Pilgrim Tower csapattal'Most ráprobáltam krakenre, és lement a lvl6 ha ráfekszem meglenne a lvl7 is talán. Csak acsapat a kérdés. Siren, crown,sbs, wind asuka, meg még valaki kell aki ér is valamit.
-
Daelion
őstag
Nem vesztesz szinte semmit ha lvl 6 megvan szal én nem stresszelnék rajta.

Nekem is csak azért könnyebb egy kicsit mert ugye Solo Raidek miatt minden elementre van pár elég erős karim akikre nem kevés Overload kristályt költöttem azt ugyan ezek a karik jók ide Interception runokra is. 'Rapi RH-ba meg Cinderellába valami 100 darab biztos benne van fejenként ha nem több..'Én meg most elértem lvl 580 Pilgrim Towerhez és látom, hogy Mother Whale.. Na mondom bassza meg már megint ez a rohadék.
Rátoltam auto battlet és elmentem WC-re mondom kíváncsi vagyok mennyit hoznak le belőle aztán mehet a manuál szívás mint úgy általában ennél a bossnál.
Erre bazki lehozták a runt maguktól is és elég gyorsan.
'Majdnem 1.3 milla az ajánlott power nekem meg kb pont 1.3 van ezzel a Pilgrim Tower csapattal' -
Beretvás
veterán
Megnéztem most mert régen mentem ezekhez, szerencsére még mindig van akármilyen karira manufacturer gearem illetve a selector boxbol is van vagy 7 darab ha nagyon kellene.

Ultra az ami nem ment 7-re de nem igazán néztem utána semminek csak simán összedobtam egy szokásos Iron csapatot Siren+Crown mellé.
Harvester az lvl 8 tobbi meg 7-es de amúgy örülök, hogy nem kell ezeket a szutyok bossokat runolnom mert napi szinten ezek idegesítőek lennének.
'Kraken tényleg a leglazább boss ezekhez képest'
Lvl 6 és 7 közt nagyon minimális a reward különbség tehát még ha egy rosszabb napon nem is lenne meg akkor sem mennék be miatta újra és simán beszedném a 6-os rewardot azt kész.Hát nekem nem akarnak menni..
-
Daelion
őstag
Megnéztem most mert régen mentem ezekhez, szerencsére még mindig van akármilyen karira manufacturer gearem illetve a selector boxbol is van vagy 7 darab ha nagyon kellene.

Ultra az ami nem ment 7-re de nem igazán néztem utána semminek csak simán összedobtam egy szokásos Iron csapatot Siren+Crown mellé.
Harvester az lvl 8 tobbi meg 7-es de amúgy örülök, hogy nem kell ezeket a szutyok bossokat runolnom mert napi szinten ezek idegesítőek lennének.
'Kraken tényleg a leglazább boss ezekhez képest'
Lvl 6 és 7 közt nagyon minimális a reward különbség tehát még ha egy rosszabb napon nem is lenne meg akkor sem mennék be miatta újra és simán beszedném a 6-os rewardot azt kész. -
Beretvás
veterán
Melyik interception?
Én szinte csak Krakent megyek mert abból a nyamvadt Overload kristályból sosem lehet elég ha több csapatot is építesz a Raidekhez.
Megnéztem már a többi interceptiont is de azok szerintem nehezebbek nála, pláne azt a nyamvadt Mirror containert utálom és ha 1 mód van rá nem is megyek oda.
Ezeknél már nagyon sokat számít a megfelelő elemental meg a + % elemental damage a gear-en.Krakent én Siren/Crown/SBS/Wind Asuka/maxos Treasure Helm-el csinálom de régen is lement lvl-7 es szintre amikor még nem volt Siren meg Wind Asuka sem.
Most már el tudom vinni lvl 9-ig Krakent de értelme nincs mert ugye 7-es szinten maxol.Ja igen most mind a 2 új kari Wind Elemental lesz szal Kraken nem fog örülni.

Mindet szoktam csinálni, mikor kinek kell armor darab. Egyik sem ment még 6 stage felett .
-
Daelion
őstag
Melyik interception?
Én szinte csak Krakent megyek mert abból a nyamvadt Overload kristályból sosem lehet elég ha több csapatot is építesz a Raidekhez.
Megnéztem már a többi interceptiont is de azok szerintem nehezebbek nála, pláne azt a nyamvadt Mirror containert utálom és ha 1 mód van rá nem is megyek oda.
Ezeknél már nagyon sokat számít a megfelelő elemental meg a + % elemental damage a gear-en.Krakent én Siren/Crown/SBS/Wind Asuka/maxos Treasure Helm-el csinálom de régen is lement lvl-7 es szintre amikor még nem volt Siren meg Wind Asuka sem.
Most már el tudom vinni lvl 9-ig Krakent de értelme nincs mert ugye 7-es szinten maxol.Ja igen most mind a 2 új kari Wind Elemental lesz szal Kraken nem fog örülni.

-
Beretvás
veterán
Hát a korai kit szerint B2 Support attack buffer+healer szal valami Crown féleségnek tűnik ami persze nem egy rossz dolog de ja majd a teljes kitje után kiderül.
Nikke skinek botrányosan drágák az biztos, nem véletlen nem vettem eddig csak 3 skint az első nap óta mert én sem keresek azért annyi pénzt itt magyarba hogy csak úgy dobáljam a 25-28 ezreket egy ilyenre.
'Mind a 2 gacha skin amit eddig vettem kb annyiba került mert utoljára pörgette be őket..'Crown-t nem szeretném lecserélni szal nem örülök neki....

Mivel nem raidezek így van egy mindenes csapatom.Másik dolog hogy lvl 411 kinnékkel átlagban 150k powerrel még mindég nem megy a lvl 6 interception sem...
pedig tegnap már direkt oda valo csapatokat is csináltam. -
Daelion
őstag
Most már amúgy tényleg lekeverhetne valaki egy nyakast a commandernek, szerencsétlen Rapi meddig fogja még kelletni magát nála.

Bár a fejlesztők korábbi nyilatkozata szerint ez a 3 év még csak a felvezetése volt a fő sztori eseményszálnak szal el fog tartani egy ideig még ez.. '2027-ben jön a következő játékuk de az teljesen új játék lesz és nem Nikke alapú' -
Daelion
őstag
Hát a korai kit szerint B2 Support attack buffer+healer szal valami Crown féleségnek tűnik ami persze nem egy rossz dolog de ja majd a teljes kitje után kiderül.
Nikke skinek botrányosan drágák az biztos, nem véletlen nem vettem eddig csak 3 skint az első nap óta mert én sem keresek azért annyi pénzt itt magyarba hogy csak úgy dobáljam a 25-28 ezreket egy ilyenre.
'Mind a 2 gacha skin amit eddig vettem kb annyiba került mert utoljára pörgette be őket..' -
Beretvás
veterán
Nagyon tetszik nekem is a skin de kérdés jó lesz e a karakter is..
meg hát sokallom az árát.. BDO ra nem költök ennyit el nem hogy erre..
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Üzletből, garanciával, Dell Precision 7560 i7-11850H/64GBRAM/1TBSSD/NVIDIA RTXA4000/15,6" FULLHDIPS
- Eladó egy Honor 200 8GB/12GB okos telefon.
- Eladó egy használt Gigabyte RX5700XT 256bit 8GB DDR6 Ram
- Eladó egy hibás Denon Pm1080r erősítő.
- PC bontás - NZXT H630, Seasonic Plat 860W, X99, i7-6900K, NZXT Kraken, 64Gb, GTX 980Ti, 6TB
- Lenovo IdeaPad Gaming 3 RTX 3050 / i5-12450H / 16GB RAM 512 SSD
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 7000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- HP ELITE 8000 SFF PC: passzív VGA HDMI, C2D E8400 + 4GB RAM
- 27% - ASUS ROG MAXIMUS Z890 HERO Alaplap
- 27% - ÚJ Asus ROG STRIX Z890-E GAMING WIFI Alaplap
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Nem voltak a legszerencsésebb pullok mert valahogy 260 pull ment el rá es 200 Golden Ticket. 'ami ugye 1 copy'

Előző az nekem is 90x30 volt azt méricskéltem is mielőtt rendeltem mert ez volt az egyetlen méret ami még normális volt.
Ez egy kisebb figura de szépen ki van dolgozva és jól be is volt csomagolva tehát még a doboz is egyben maradt.




10/10/10 skillek persze, OL rollokon még dolgozni kell de azért már használható állapotban van meg hát kb csak Water Solo Raidre meg Pilgrim towerbe fog kelleni szal azért nem fogom min maxolni annyira. 

Gearje is elég korrekt már majdnem behozza a Core 2 SBS szintet Wind DPS-be szal a jövő heti Solo Raidbe jól fog jönni.
2 semmirekellö....
Pici kitűzők, max majd kirakom őket a táskámra vagy valami.

Az ott egy Founders Edition Nvidia kari a tárolójában vagy csak én képzelem oda? 


