Hirdetés
- Új szintre emeli a csalók elleni védelmet a Battlefield 6
- Mini-ITX
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- OLED monitor topic
- Combos kis mini PC-vel jelentkezett a GMKtec
- És akkor egy fejlesztőstúdió rájött, hogy vissza is élhetne a felskálázással
- Hamarosan megjön az ASUS házak új zászlóshajója
- Őszre feketét ölt a THEC64 Mini
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Aktív témák
-
Tim82
félisten
válasz
Atlantis #2999 üzenetére
Ehüm. Miért ne lenne helye az OFF-nak? Igaz, nem láncban, de egy-egy belefér. (A többi meg megy a Fáradt gőz-be.)
Mellesleg az, hogy kihalt a topik, pont azt jelzi, hogy kevés gond a TP-kkel...
Na de hogy ON is legyek, valakinek vannak tapasztalatai a Thinkpad Dock II-vel? Konkrétan arra a típusra gondolok, amelyikbe Ultrabay meghajtót (ODD, floppy, HDD) is lehet rakni. Még konkrétabban arra lennék kíváncsi, hogy valaki használt-e már Dock II-t, benne HDD-vel - van-e valamilyen limit (pl. hogy csak 80 Gb-ig ismeri fel a vinyót a dokk), és XP alatt rendesen működne egy HDD-vel megpakolt ilyen dokk?
Láttam korábban a PH! apróhirdetései között egy ilyet, sajnos, lecsaptak rá, még mielőtt lett volna erre szánt pénzem, de beindította eléggé a fantáziámat és az Ebay-ről viszonylag olcsón lehet szerezni egyet. Amit tudok, hogy Ultrabay 2000-es foglalat való bele (ami régebbi technológia, mint a T40-esemben lévő Ultrabay Slim), valamint az sem rossz, hogy desktop gépbe szánt (igaz, half-size) PCI-kártyát is lehet beletenni (egy nagyobb teljesítményű videókártya (persze, a beépített 32 Mb-os ATI Radeon 7500-hoz képest), vagy esetleg egy jobb hangkártya jár az eszemben).
Mivel jelenleg főleg desktop-funkciókat tölt be a gépem (manapság ritkán hordozom), ezért elég jól ki tudnám használni a bővíthetőségét. Másrészt megvan a szokásos Thinkpad-típushiba: az alaplapi USB-portok csak 1.1-ként hajlandóak működni 2.0 helyett és legalábbis egy portreplikátor lenne a megoldás (mobilnetes kártya foglalja el a PCMCIA-slot-ot, így a PCMCIA-s USB-port nem lenne kielégítő megoldás).
Vélemények, tapasztalatok?
Aktív témák
- L14 Gen3 14" FHD IPS Ryzen 5 PRO 5675U 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Lenovo Ideapad3 Ryzen3-3250 MAGYAR Billentyű IPS FHD 12gb ram 256 ssd windows11
- PIROS Lenovo Ideapad Ryzen3-3250 IPS FHD 8gb ram 512gb ssd windows11
- Lenovo YOGA L13 Gen2 / Intel i7-1165G7 / 16gb ddr5 / 500gb ssd / FHD TOUCH / Ceruza / windows11
- Lenovo ThinkPad L390 / Intel Core i3 / 8gb ram / 256gb SSD / FHD lcd /Windows 11
- DELL Precision 5560 i7-11850H 16GB 512GB T1200 FHD+ 1 év garancia
- Bezámítás! Gigabyte G5 KC Gamer notebook - i5 10500H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 6GB WIN10
- Medion Erazer Beast X40-hez vízhűtés (MD 60961)
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 6000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Konzol felvásárlás!! Nintendo Switch
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest