Hirdetés
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Előrendelhető a ROG Xbox Ally és Ally X
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Az időjárás borongósabbra váltott, de a hardverek még vígadnak
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- SSD kibeszélő
- Androidos tablet topic
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Milyen egeret válasszak?
Új hozzászólás Aktív témák
-
vargalex
félisten
válasz
Tomy27 #36438 üzenetére
Szia!
Az enyém éppen szervízben van, kedden vitték el, így a szervíz megbízhatóságról még nem tudok nyilatkozni. 4 hibát tapasztaltam:
1. Néha (heti 1-2 alkalommal) nem kapcsolható be a készülék sem távirányítóval, sem a TV-n található gombbal. Csak az áramtalanítás segít. Gyors indítás bekapcsolva (kikapcsolása lehet, hogy megoldja, de akkor lassan indul a TV).
2. Ritkán (1 hónap alatt 3-4 alkalommal) magától bekapcsolt a TV
3. Csatornára váltáskor ritkán akadozó hang (UPC CI+ kártya van), csatorna elváltás, majd vissza megoldja
4. Néhány forrásanyag esetén szemcsés kép (korábbi, illetve másig LG TV-n ugyan azzal a forrással nem jelentkezik) kikapcsolt képjavítók mellett. (DNR bekapcsolása nagyjából megszünteti)Lényegében az 1. hibával került szervízbe, de szerintem mind a 4 hiba szoftveres, így megvan az esély, hogy egy későbbi firmware javítja.
Egyébként a TV számára megfelelő forrásanyaggal szép képe van, a hangja is egész jó (pedig ez csak sima 2.0).
Új hozzászólás Aktív témák
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Parfüm topik
- Borderlands 4
- Meggyi001: Kuponok....
- Bejelentették a Forza Horizon 6-ot, irány Japán!
- PlayStation 5
- Villanyszerelés
- Diabetes - Cukorbetegség
- Kijelző került a kamerasávra a Xiaomi 17 Pro és 17 Pro Max hátulján
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest